Všichni zahyneme (S02E02) (epizoda)

 • USA

  We All Fall Down

Horor / Drama / Thriller

USA, 2016, 44 min

 • Rodriguez
  ****

  Skupina se musí ukrýt před neznámým plavidlem, které evidentně ničí vše co mu zkříží cestu. Najdou ostrov s přeživší rodinkou. Ta jim poskytne informace o tom jak to vypadá s pevninou a kde by se dalo bezpečně ukrýt. Jenže zprávy z posledních dní jsou katastrofické. Většina velkých měst, ba dokonce států byla bombardována a jsou vyhlazena z mapy. Je vůbec ještě nějaká šance na přežití? 70%(27.4.2016)

 • Mr.Ward
  ***

  Tak i v druhé epizodě se plavíme ve vodách průměru. Dramatická linka s dětmi je sice hezky vystavěná, ale nakonec tomu chybí logika i hlubší důvod.(21.4.2016)

 • Frajer42
  **

  Nenapadá mě jiné označení, než že se zkrátka jednalo o úplně zbytečný díl. Děj se neposunul vůbec nikam. Jednalo se pouze o takovou kratší zastávečku na pevnině, aby diváci náhodou neprodělali nějakou mořskou nemoc. Čekal jsem, že se na konec předchozího dílu naváže v úplně jiném a podstatně dramatičtějším stylu. Zase se to postupně začíná zvrhávat v pořádnou sračku. Opravdu celkem nezáživný díl. Alespoň, že to stále sekne té Australance. Mohla by se k naší partě připojit nějaká postava Derylovské typu. Negříka už jsem přestal mít rád a nikdo další mi k srdíčku rozhodně nepřirostl.(18.4.2016)

 • Frantisek.Fu
  *

  20%(1.1.2019)

 • Mistr119
  **

  Nelogičnosti jako volají z mobilu beze šťávy, holka poslouchá MP3jku, která už musí mít dávno tuhé baterky a ten konec? Picnou mámu a jdou domů?(29.12.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace