Bůh Šiva (S02E07) (epizoda)

 • USA

  Shiva

Horor / Drama / Thriller

USA, 2016, 43 min

 • Velocci
  ****

  Zvláštní. Před zhlédnutím epizody jsem se mrknul na hodnocení a tak nějak jsem se obával, že to bude pěkný peklo. Naopak. Konečně se tam začalo něco dít. To, že zde každé postavě trochu přeskočilo, to je úplně normální. Když sledujete Walking Dead víc jak šest let, nic z toho, jak se postavy občas zachovají, vám nepřijde normální. 75%(26.1.2017)

 • Frajer42
  odpad!

  Aby tomuhle těžce debilnímu dílu nedal člověk odpad, tak se bude muset porozhlédnout velmi hluboko v srdíčku po pořádné porci lásky a štědrosti. Uznávám, že není nejmoudřejší nápad, sledovat tuhle reklamu na nudu bezprostředně po, vždy úžasném, dílu Game of Thrones. Co se dá dělat. Chtělo to zařazení na kterýkoli jiný den než pondělí. Snažil jsem se co to šlo, ale na tento díl se vskutku koukat nedalo. Celé je to o menší názorové neshodě, kterak si počínat se zombíky. Zda si je hýčkat, či jim lechtat mozek kudlou. Názorová neshoda bohužel propukne tak, jak jsme v tomto úžasném seriálu zvyklí - pouze slovně. Na diváka tedy čeká celých 46 minut bezobsažných žvástů. Dosud jeden z nejdebilnějších dílů. S velkou radostí vítám půlení série a s tím spojenou vysílací přestávečku. Snad se seriál vrátí alespoň v minimální formě.(23.5.2016)

 • classic
  *****

  Paráda, konečne sa tvorcovia popasovali so siedmym dielom, a tak zároveň i najlepšia časť - druhej série !!! Uvidím, ako po prestávke, ale takto by mali pokračovať i naďalej. Skrátka, epizóda, na ktorej si dali všetci extrémne záležať ! Ak to bude takto pokračovať, budem určite meniť svoj postoj i konečné hodnotenie pôjde smerom nahor !(2.6.2016)

 • Rodriguez
  **

  Na ranči není tak bezpečno jak si původně skupinka myslela. Lidské vztahy se začínají komplikovat, vznikají potyčky, nedorozumění....a tak dostanou na výběr. Buď všichni odejdou nebo můžou zůstat, ale Strand musí opustit navždy ostrov! Výběr je to těžký, ale nastalá situace vše vyřeší jednou provždy... 40%(29.7.2016)

 • Chen
  **

  Už delší dobu si stěžuji na to, že postavy jsou nezajímavé nebo otravné. A tvůrci se rozhodli, že "malém finále" trošku přitlačí na pilu a tak půlce lidí najednou přeskočí. Je to uspěchané, působí to násilně vtlačené do děje, ale co je nejhorší, většinou mi bylo jedno, co se s postavami stane. Za skoro řadu a půl se tvůrcům nepodařilo načrtnout ústřední hrdiny tak, aby mi na nich záleželo.(23.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace