Duch (S02E14) (epizoda)

 • USA

  Wrath

Horor / Drama / Thriller

USA, 2016, 1 h

 • classic
  ****

  Anglické slovíčko - WRATH, v slovenskom jazyku znamená - HNEV, pričom to odkazuje k Travisovi Manawovi, a jeho prudkým zmenám nálad, ale nie je sa mu čo čudovať, keď sa mu stalo to, čo sa mu stať nemalo... Uvedomil si jednu podstatnú vec, a to, že jeho syn Chris, je chorý, t. j na hlavu pacnutý ! Pomôcť mu nebude môcť, pretože už to nie je možné. Dozvie sa, čo sa s ním stalo, keďže boli rozdelení, do náručia mu prídu tí, s ktorými bol, ktorí učinili skutok, po ktorom už Travis nerozlišuje, kto je kto...(6.10.2016)

 • Mistr119
  ***

  Uvažoval jsem mezi 2 a 4 hvězdama, takže 3... Jako jsou tady ty komentáře myšleny vážně, že je díl brán jako nejlepší ze série jenom proto, že se zde objevilo násilí a Travisovi úplně mr*lo?? :-/ Za to samé bych dal 2 hvězdy.... 4 bych dal za Alejandrovu upřímnost, za téma nalezení domova a otázku víry a také za znázornění, jak se lidé dokážou animálně chovat, když zavládne anarchie a každý hledí jen na sebe...(8.3.2018)

 • Pilda17
  *****

  Kdo by to čekal, ale zatím se jedná o nejlepší díl celého seriálu. Vše co by kvalitní díl měl mít, právě tento měl. Travis se konečně ukáže jako chlap. U feťaka to také žilo, takže není nač si ztěžovat.(9.10.2016)

 • Frajer42
  ****

  Spoilery! Hodlám udělat něco šíleně bláznivého. Vůbec jsem to nečekal, ale tvůrcům se konečně podařilo vyrobit díl, přesně podle mého gusta. Takže namísto nadávek na všechny zúčastněné postavy hodlám nyní převážně chválit. Fetka si zde opět a znovu zkusí hrát na ostrého vyjednavače, což se konečně nesetká s úspěchem u Mexikánců. Teplí bratři úplnou náhodou taktéž zavítají do hotýlku a popovídají o tragickém průběhu jejich gay jízdy, což se nesetká s úspěchem u bývalého pacifisty Travora, kterému se během seriálu poprvé vychýlila hladinka adrenalinu v krvi a hned to stálo za to. Na paškál si vzal právě dva gaye, kteří byli během předchozích dílu vykreslováni v tak strašně negativním světle, že by jejich potenciální smrt nevadila vůbec nikomu. A taky, že k ní dojde. Trevor důmyslně zamkne skleněné dveře, takže se k němu logicky neměl šanci během masakru kdokoli dostat a dal tak vzniknout zřejmě nejlepší scénce v nedlouhé historii seriálu. Nasranej Travis má opravdu šmrnc a já budu muset zalapat po 4 kouscích. Takhle by měly vypadat všechny díly.(7.10.2016)

 • 9FilMMan9
  ****

  Tak tento diel bol teda silná káva, ani nie tak ten začiatok ako tá posledná scéna. Neviem ako u ostatných ale ako ich tam mároval som mal zmiešané pocity že som nevedel či robí zle alebo dobre ale FTWD začína konečne gradovať a prestáva sa hrať iba na B- zombie-horrorovku. Na druhej strane Chris bol nevďačný nafúkanec , dobre mu tak. Fetka Nick je tak sympatický ako nikdy a nebojím sa povedať že celý druhý príbeh stojí iba na ňom, čo je vo svojej podstate veľmi dobré.(29.8.2017)