Pilda17

Tempo ustoupilo, ale to neznamená, že se jedná o špatný díl. Rodina se teď už bez jedné hlavní postavy usídlila, přesto je zatím co sledovat, protože jsme na začátku. Snad se nedočkáme celosériového usídlení jako bylo ve Walking Dead a to nejhorší druhá série Walking Dead na farmě, které se poslední série přinejmenším přiblížila. Zatím větší námitky nemám. ()

classic

Bohužiaľ, TRAV, je DEAD, a to kvôli neznámemu živlu, ktorý zostrelil vrtuľník, v ktorom sedela práve moja obľúbená postava. Budem mať možnosť spoznať šéfa ranču - Zlomená čeľusť, Jeremiaha Otta, ktorý jednak sekíroval svojho syna Troya, čiže aktuálne to má aj patričné následky z detstva, totiž Otto vedel, čo má prísť, a tak nakrúcal inštruktážne videa pre nutný prípad potreby, ktoré akurát na začiatku vnímam, len zákulisie smrdí čímsi zvráteným, čo uvidí sama Madison, v pokazených záberoch. Otec, dvoch synov, Jakea a spomínaného, poznačeného Troya, si absolútne, vtedy servítku pred ústa nemienil dávať ! Pre zmenu, MATKA, dvoch predčasne dospelých detí, Nicholasa a Alicie, by sa najradšej na tomto mieste usalašila, pretože cíti v kostiach, že toto vyhrievané miestečko, je zatiaľ mimoriadne spoľahlivé a bezpečné ! Dobrovoľne sa prihlási na AKCIU. Jej decká medzitým okúsia, aké koníčky praktizujú tunajší mladí, Ona pôjde na inkognito hodinu, na ktorej sa uvoľní, a On vyštartuje na nočný lov, na ktorom sa zrejme konečne skamarátil s podivným psychopatom Troyom, a to len pred niekoľkými minútami, to mal jeden z nich, pekne nahnuté ! A aby som nezabudol na statočnú mamu, tak uvidí, čo sa pod zemou nachádza, a to sa jej extrémne zapáči ? Victor prišiel na aute, od ženy, ktorá ho chcela zavraždiť, namieril si to k Dantemu, ktorý mu naznačil, čo by ho čakalo, ak by si vyskúšal voľný pád, a sám si následne takmer nasral do gatí ? Zvedavosť je presne to, čo očakávam do budúcnosti. Skrátka, OTTOVCI sa mi nejako nepozdávajú, najmä Troy a Jeremiah, ale Jake je taktiež zvláštny, i keď vyzerá byť dobráčisko, a tak nech je ním aj naďalej ! Sakra, a na konci som uvidel starého - známeho, ktorý 100 % zamieša kartami. Tvorcovia vytasili ESO z rukáva ! ()

kenkaku

Díl sice není napěchován debilitami (zcela upřímně žádné jsem nezaregistroval), ale tohle opravdu NENÍ to proč se dívám na WD. Celý díl tlachání bez jakéhokoliv posunu. Odkrytí nové lokace (přehrada) je sice zajímavé, ale v této epizodě naprosto nevyužité. ()

Wiikii

Opět začíná idylka v nové základně, jak to asi vydrží dlouho než po nich bude někdo střílet, poruší pravidla nebo to vypálí? Jinak díl je to jeden z těch co připravuje půdu pro akci, uvidíme kdy a jak příjde... + Na úplném konci uvidíme starého známého z holičství Daniela... ()