Burning in Water, Drowning in Flame (S03E05) (epizoda)

Horor / Drama / Thriller

USA, 2017, 43 min

Nič extra zaujímavé sa tu tentokrát neudialo, i keď som mal česť spoznať Indiána Walkera, z ktorého nemám bohvieaký pocit, lebo práve on má na svedomí smrť niekoľkých ľudí z padajúceho, zostreleného vrtuľníku, na ktorého palube sa nachádzal, už aktuálne mŕtvy Travis. Strhujúci začiatok predznamenával, že vývoj pôjde dopredu, schyľuje sa zrejme ku konfliktu s Walkerovov družinou. Najlepšie scény boli okolo Troya a Madison, ktorí boli na stope indiánovi, alebo skôr on bol na stope im. Medzitým krásavica Alicia sa vyspala na ranči s Jakeom, alebo jej brat, Nick, mal iné starosti, ako si udržať priateľku Lucianu na tomto, doteraz, ešte stále, bezpečnom mieste, ale ako som videl, nechce sa tu zdržiavať, a tak po peknej, nočnej, skromnej, útulnej večeri, ráno odišla po svojich. A mám tu taktiež dvoch „kamarátov” , hrdloreza Daniela a playboya Victora, a skúste si vsadiť, kto ostane na holičkách ?(28.6.2017)

• Frantisek.Fu

20%(6.1.2019)

• kenkaku

Děj se tříští na dějové linie (asi aby bylo čím děj dále nafukovat méně stupidní vatou). Díky bohu alespoň za to, protože co se děje v osadě je jen tlachačka. Bohužel ta vata není o ničem jiném než více detailů něčeho co už dávno víme. Do děje vstupuje nový hráč a doufejme, že konečně nastane "něco" co určí kam se má děj pohnout. Zatím je to spíš jen o tom jak se každý hledá a neví.(20.8.2017)