Pilda17

Navzdory menšímu usazení je tempo stále docela slušné. Takřka pořád se něco děje. Blondýna získává na síle a svým způsobem začíná být konečně zajímavá. Série zatím na síle neztrácí a napětí je cítit v každé scéně. ()

classic

V Madison to poriadne VRIE ! Nenávidí indiána Walkera, lebo zostrelil Travisa. Momentálna situácia jej vyhovuje. Obyvatelia Zlomenej čeľuste sú vyplašení z rázneho dôvodu, ktorý spočíva v tom, že walkerovci ich chcú z tejto lukratívnej oblasti vyhnať, a tak podnikajú večerné návštevy, keď zapaľujú táboráky okolo celého areálu, čo labilnejších jedincov trochu vystraší, čiže naznačia šéfovi Jeremiahovi Ottovi, že je načase vziať nohy na plecia a odísť, t. j. povoliť sa naplno požiadavkám nebezpečného indiána, s ktorým je neradno sa zahrávať. Tak aj učinia, čo sa nepáči cholerikovi Troyovi, ktorý INKOGNITO vyštartuje za touto rodinou, kde má taktiež kamaráta Mikea, a ten sa zachoval duchaprítomne, keď neopustil svojich pokrvných príbuzných. Jedného rána si všimnú, že niečo nie je v poriadku.. Vrátil sa kôň, ktorý pôvodne išiel s nimi. Otto, Madison a Nick zistia, že z mikeovcov sa medzičasom stali chodiace mŕtvoly. A nerušene si pochutnávajú na inom koníkovi. Presne toto hrá do karát spomínanej Madison, ktorá dobre vie, kto ich má na svedomí ! A nikto ešte netuší, okrem Alicie, že Jake išiel vyjednávať do rezervácie Black Hat za Walkerom, pričom frajerka ho nasledovala, ale tajnostkársky. Samozrejme jednotlivé udalosti sa pekne prekrývali, a tak jeden nevedel o druhom, čo praktizuje... Začínam byť, z posledných troch epizódach, náramne spokojný a napätý, teším sa najmä na Walkera. ()

Wiikii

Až na ten název, tak pomale nevím, že je tam nějaká zombie apokalypsa, leč má to něco jiného a to jsou Madisiny pikle, jak ovládat Troye. Naopak zakladatel Jeremiah Otto ztrácí svou pozici i kvůli tomu, že další zakladatelé jsou už mrtvý a Vernona se synem Mikem a celou rodinou zabil psychopat Troy. .. K tomuto dílu by se toho dalo napsat více, ale problémem je, že je vše více méně polemizování k dalším částem seriálu... ()

kenkaku

všichni si chrochtají jak je to napínavé a jak ten děj "jede"... U.H. děti... Máme za sebou další epizodiu na ranči kde se řeší a polemizuje (zůstat/odejít) protože indiáni dělají bu-bu-bu. To je vše. Prohlubují se tady psychologické profily postav... Šroubuje se atmosféra... postavy čelí svým démonům... prostě tenhle styl děje a přesně - jak už jsem psal - kvůli tomu koukám na WD. Tahle série jde ke dnu (respektive se ze dna na chvilku zvedla druhou sérií a teď zase míří šupem kde začala). ()

Najt

Za mě nejlepší díl třetí řady. Postavy se vybarvují, Madison přitáhla otěže a celkový vývoj ranče byl pěkně pojat. Lež pro dobro není úplně lež. Sice se zombie neobjevily už delší dobu, ale vše směřuje k akci. ()