Pilda17

Nečekal jsem, že by druhá polovina série přinesla hned ze startu náboj jako začátek. V tomto díle se prakticky nic velkého nestane, ale nastává nový a větší problém pro obě skupiny. ()

classic

Zdá sa mi, že síce horúčkovito nakrúcali nové epizódy s očividným Elánom, ale nazdávam sa, že by mi pravdepodobne prospeli dlhšie prázdniny ? Konkrétne sa vrátili nad polovicu tretej sezóny. Dva znepriatelené tábory sa spoja dohromady, a to zaváňa ďalšími očakávanými problémami, ktoré sa spočiatku zosypú, ako lavína. Keď som k tomu pozoroval jednotlivé herecké výkony všetkých zúčastnených aktérov + trochu som sa zamyslel nad tým, čo museli vyrozprávať cez predpísaný scenár, tak som sa často čudoval, chytal za hlavu, a pociťoval enormnú, všadeprítomnú imbecilitu, ako vyšitú ! Ozaj, otrasný zážitok ! Číri a hlúpi amatéri ! ()

Wiikii

Počkat, takže Nick neudělal nic špatného a přesto dostal čočku i když bylo dost očividné, že je jen oběť ... A to nebyla jediná nelogická hloupost v tomto díle... ()

kenkaku

Prakticky vzato v epizodě se moc neděje. Čekal jsem pokračování v překvapivě nastoleném napětí (druhá polovina předchozí epizody) a ono se vše lacinou berličkou přesunulo z úrovně "nejsme schopni se sžít kilometry od sebe" do úrovně "nejsme schopni se sžít na jednom místě". ()