classic

Jeden podstatný fakt ma tak vskutku celkom interesuje, a to taký, ako sa bude ksichtiť „najsvätejšia trojica” , keď spozoruje ten nádherný obrázok ranča ? Tak sa snažili vybojovať plnú cisternu s vodou, čo zrejme vzíde nanivoč. “Biblickí bratia” hazardujú so svojimi labilnými životmi, pretože jeden z nich, ten zlý, aj vyhostený, vyburcoval stádo, húfy nakazených, ktorí idú za hlasitým svetlom, či skôr lepšie definované - zvukom zbrane, čo ich nasmeruje presne ku Zlomenej čeľusti, keď dobráčisko od kosti, si to teraz pôjde pekne, jasne a stručne vydiskutovať s čiernou ovcou rodiny, „čo si to ty poriadny kus idiota vyparatil”, a všetky udalosti sa vymknú spod kontroly, vyostrí sa to do nepríčetnosti... Som takmer nadšený, ak by som vynechal typické, tupé herecké výkony a niektoré zbytočné dialógy + scenár, ktorý občas nedáva zmysel, tak by sa dalo kľudne prehlásiť : „Pochlapili ste sa moji milí, epickým panoramatickým spôsobom, ako z hollywoodskeho filmu” ... Normálne som bol vo veľkom napätí ! Gratulujem. ()

kenkaku

Ale fuj... je vidět, že scénáristů opravdu dochází fantazie. Vykrádat staršího bratříčka (kočírujeme hordu) takto trapným způsobem (mimochodem, kde ten retard vzal granátomet!?) mě doslova uráží a irituje. Mám pocit násilím roubované akce s využitím již jednou ve The Walking Dead postupů. Jako divákovi obou sérií mi to připadá laciné a urážlivé.Navíc ta logika chování postav!? Přemýšlím, jestli mě nějaký díl naštval víc než tenhle. ()