Furmi

Najnezabudnutelnejšia scéna z Walking Dead universa pre mňa bola Darylova opekačka vačice na ohni v strede Alexandrie. Po tomto diely je asi nahradená scenaristicky najabsurdnejším bizárom a toď "polnočnou prechádzkou medzi stádom (ne)mŕtvych pod vplyvom drog, alkoholu a prasačích semeníkov". WTF ? ()

kenkaku

Ta proměnlivá kvalita epizod je ubíjející. Zase sešup do "retard" roviny (to kempování v "Barter Townu" když nemají čas ne?) plus návrat do starých časů (jednou svině - pořád svině, jednou smažka - pořád smažka, jednou kráva - pořád kráva.. .atd.) Nebýt rozdělení linií (i když díky stupidnímu twistu) tak je to naprostá tragedie. Navíc to drama a dlouhé záběry art kamery... rozmazané/halucinogenní pasáže... fakt ne tohle. ()

Sayko

Nabitý díl! Mě se tenhle seriál začíná líbit víc a víc. V některých chvílích už si připadám jako v mexickém TWD. Díly jsou čím dál, tím více napínavější, jak člověk začíná splývat a soucítit s postavami. Tento díl byl možná i nejlepší ze série, od každého bylo trochu. Trochu příběhu všech postav, trochu zombie a trochu hlavního dějství.. super! ()

classic

Všimnite si jeden jav, ktorý netreba ignorovať, pretože sa deje, nielen v tomto vymyslenom, apokalyptickom svete, zvanom f-i-k-c-i-a. Na mysli mám, že u-m-i-e-r-a-n-i-e je úplne bežnou vecou, ktorá čaká na každého z nás. Na niekoho, skôr, na iného, neskôr. Tak tomu je i v spin - off : Fear The Walking Dead, a to ani nehovoriac, koľko postáv zomrelo v pôvodnom The Walking Dead. Mŕtveho nahradí živý, príde ďalší, nový, tak ako zahynul Travis, prišiel indián Walker, ktorý ho nahradil, a vôbec, zdá sa mi, že tu panujú strašne zvláštne vzťahy v tejto nevyspytateľnej komunite. Opäť niekto zomrie. Nového člena by som pomenoval takto : „Černošská zubárka s krompáčom” . Alebo mám tu taktiež Nicka Clarka, ktorý sa už nikdy pravdepodobne nezbaví svojho drogového návyku, zlozvyku, slabosti, či aj starosti, zo strany jeho obetavej matky, ktorá dobre vie, kde sa jej synátor často vyskytoval pred nákazou, i ja to viem, videl som ho ! Zasvätí do týchto excesov i Troya, ktorý zistí, s kým má, čo dočinenia, vlastne obidvaja sú navlas rovnakí, len každý inak. PS : Mali by si dávať všetci veľké b-a-c-h-a na falošného Stranda, ktorý má očividné zajačie úmysly !!! ()