Sleigh Ride (S03E16) (epizoda)

Horor / Drama / Thriller

USA, 2017, 41 min

Určitě se jedná o velmi dobré zpracování žánru, které navíc staví zejména na vývoji postav, a to více než na samotných neživých, jež jsou zde spíše jakousi kulisou. Nebudu hodnotit každou řadu zvlášť, neboť se mi nechce a hlavně by to bylo zbytečné, protože každá řada je kvalitní (i když je každá trošku jinak zpracovaná). Osobně jsem u toho strávil mnoho večerů a určitě jsem se nenudil. Poslední díl navíc vykazoval některé překvapivé momenty, což mne potěšilo (ale zároveň obsahoval i nejslabší chvilky). Doufám jen, že se z toho nestane nekonečná "novácká" zombie Ulice a dočkáme se rozumného zakončení. Takže směle k hodnocení, které za všechny série činí 82%.(18.10.2017)

WTF!!!!! co sakra mají znamenat ty nesmyslné vánoční představy/halucinace? zas někdo chtěl být hrozně artový a nezapadlo mu to do logiky... Grand finále jako takové je hodně vlažné (z poloviny série jsem měl lepší dojem) a to přes trikově náročné pasáže na přehradě. Selhává na drobnostech (detailech), kdy postavy se nechovají přirozeně, ale nuceně dle scénáře, což působí občas komicky a hloupě. "Starší bratříček" umí zatraceně lepší zakončení série.(17.10.2017)

• classic

Už bolo na čase, že si konečne od týchto poriadnych magorov oddýchnem, aby čoskoro prišli na rad ďalší ! Som nimi doslova obkľúčený !(20.10.2017)

• Frantisek.Fu

20%(8.1.2019)