Komentáře uživatelů k sérii (4)

 • Pilda17
  ****

  Tak jak se očekávalo, čtvrtá řada je horší než třetí. Z Walking Dead přichází v této sérii Morgan a s ním i polovinu série šeď a nuda. Musím však ale přiznat, že své kvality ještě má, ale pokud to půjde v těchto kolejích, další řada bude totální průser typu Walking Dead originál.(11.5.2019)

 • Sandisek
  ***

  Ordinace v Růžové zahradě 4.(17.10.2018)

 • fininka
  *****

  Nečekané, že by čtvrtá série mohla tolik nadchnout a být nejlepší z celého seriálu. Tady se to však stalo!!! Snad si tvůrci nepokazí slibně rozjetou tu pátou.(28.10.2018)

 • jarmil8
  **

  V první rodině se Madison rozpadne rodina a s ní i celý seriál. Další polovina je sledování nezáživných peripetií členů nově se vytvářející skupiny (tvůrcům nevadí přeskakovat události bez vysvětlení, zato si postavy hodně povídají a některé jejich motivace vyznívají v důsledku hloupě), která nakonec musí čelit jedné bláznivce. A to vše s jednou z nejméně sympatických postav z TWD v čele.(3.12.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace