The End Is the Beginning (S06E01) (epizoda)

Horor / Drama / Thriller

USA, 2020, 51 min

Předloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks), Charlie Adlard (komiks)

Frank Hildebrand

Jim Towne

Scénografie:

Bernardo Trujillo

Kostýmy:

Jo Katsaras

- obsahuje spoiler - Scénáristi se očividně vzpamatovali po dvou slabších sérii. I podle hodnocení tady to jde vidět. Epizoda sama osobě velmi dobrá. Emilio jako takový Jack Rozparovač :D mohl dostat více prostoru. Jinak Morgan a celkově vysvětlení konce 5 série a podobně bylo myslím hodně obstojný a líbilo se mi to. Těším se co bude dál! A ještě Morgan se sekerou, kloboukem a koněm vypadá celkem badass, tak uvidíme:D!(20.10.2020)

Tato epizoda za mě osobně měla něco navíc. Těším se co bude následovat. Další hmotný argument proč Morgan této show dal něco navíc. P:S. Hned 2 zajímavé vedlejší postavy v jednom dílu.(12.10.2020)

ZATIM DELO JAK PRASE VSECH 7DILU...prekonava to posledni WD serii na plny care..morgan je brutalni !(30.12.2020)

Vždy pro mě dominantní bylo spíše The Walking Dead, a Fear jsem dávala stranou. Ale tento díl má opravdu něco do sebe. Ani chvilka nudy. Parádní epizoda na rozjezd.(15.10.2020)

Dokáži ocenit kvalitu a to tenhle díl má. Máme tu napětí, náboj, nového Morgena a hlavně úplně nový směr. Seriál dostává nový impulz a dle prvního dílu, impulz správným směrem. Je to reálné? To nevím, ale plný počet si tento díl rozhodně zaslouží.(31.10.2020)

• - Deka, kterou po sobě nechal Morgan (Lennie James) v obchodě, mění svou polohu. (Duoscop)