poster

Živí mrtví: Počátek konce (TV seriál)

 • USA

  Fear the Walking Dead

 • USA

  FTWD

  (neoficiální název)
 • USA

  Fear of The Walking Dead

  (pracovní název)

Horor / Drama / Thriller

USA, 2015–2019, 54 h 36 min (Minutáž: 40–65 min)

Předloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks), Charlie Adlard (komiks)

Hrají:

Kim Dickens, Frank Dillane, Alycia Debnam-Carey, Mercedes Mason, Colman Domingo, Rubén Blades, Cliff Curtis, Danay Garcia, Lorenzo James Henrie, Daniel Sharman, Sam Underwood, Lisandra Tena, Michael William Freeman, Michael Greyeyes, Justin Rain, Dayton Callie, Matt Lasky, Elizabeth Rodriguez, Lynn Chen, Sandrine Holt, Keith Powers, Patricia Reyes Spíndola, Artine Brown, Maestro Harrell, Scott Lawrence, Leon Thomas III, Christopher Pearce, Noah Beggs, Toby Levins, Arturo del Puerto, Howie Lai, Lexi Johnson, Donald Agnelli, Carlos E. Campos, B.J. Clinkscales, Jack Donner, Micah Fitzgerald, Gavrielle Harris, Angelyna Martinez, Andrew Patrick Ralston, Lak Rana, Lincoln A. Castellanos, Kevan Ohtsji, Rubén Blades (a.z.), Mercedes Mason (a.z.), Michelle Ang, Brendan Meyer, Regen Wilson, Catherine Dent, David Warshofsky, Jake Austin Walker, Dougray Scott, Veronica Diaz-Carranza, Marlene Forte, Jesse McCartney, Daniel Zovatto, Diana Lein, David Fernandez Jr., Alfredo Herrera, Roman Mitichyan, José Sefami, Ramón Medína, Jamie McShane, Jared Abrahamson, Paul Calderon, Ramses Jimenez, Brenda Strong, Kelly Blatz, Ashley Zukerman, Israel Broussard, Schuyler Fisk, David Grant Wright, Kenny Wormald, Adolfo Madera, Darcy Laurie, Ben Bray, Shawn Hatosy, Mark Kelly, Mark Kubr, Edgar Wuotto, Alejandro Edda, Karen Bethzabe, Raul Casso, Rubén J. Carbajal, Andres Londono, Aria Lyric Leabu, Ross McCall, Noel Fisher, Lindsay Pulsipher, Dominic Bogart, Emma Caulfield Ford, Hugo Armstrong, Justin Deeley, Daniel Moncada, Jackson Robert Scott, Nathan Sutton, Omar Ynigo, Bill Clinton (a.z.), Jesse Borrego, Ricardo Chacon, Tait Fletcher, Rocky McMurray, Rae Gray, Itza Sodi, Jason Manuel Olazábal, Sarah Benoit, Luke Spencer Roberts, Jorge-Luis Pallo, Kalani Queypo, Eddie Diaz, Eileen Grubba, Linda Gehringer, Edwina Findley Dickerson, Travis Johns, Ray McKinnon, Miguel Pérez, Josh Clark, Bobby Naderi, Garret Dillahunt, Jenna Elfman, Maggie Grace, Lennie James, Andrew Lincoln, Melissa McBride, Tom Payne, Clint James, Jackson Beals, Rob Mello, Anthony Lucero, Eric Arthur Martinez, Matthew James, Kevin Zegers, Sebastian Sozzi, Evan Gamble, Rhoda Griffis, Alexa Nisenson, Kenneth Wayne Bradley, Jason Liebrecht, Isaiah Cox, Tonya Pinkins, Aaron Stanford, Daryl Mitchell, Mo Collins, Charles Harrelson, Stephen McKinley Henderson, John Eric Bentley, Jim Lau, Graham Sibley, Hal Havins, Brennan Keel Cook, Teya Patt, Austin Amelio, Karen David, Matt Frewer, Cooper Dodson, Ethan Suess, Bailey Gavulic, Megan Danso, Sydney Lemmon, Trenton Rostedt, Cory Hart, Colby Hollman, Peter Jacobson, Khaira Ledeyo, Colby Minifie, Holly Curran
(další profese)

Diskuze k TV seriálu (1 113)

Chceš také sledovat diskuze k sériím a epizodám?
Chceš také zrušit sledování diskuze k sériím a epizodám?
55 54 53 52 51 42 28 15 1
  • 10.10.2018  16:39
  cariada
  (hodnocení, komentáře)

  dragon94: To je blbost, v tom skladu přece nějakou dobu žila ta ženská s tím černochem na vozíku a ty určitě tu vodu pili a nic jim nebylo, tak že to udělala až po tom. prostě se chtěla mstít za to že jí nikdo nepomohl, když potřebovala. To že věděla že na otravu pomůže etanol je celkem možné, vždyť i Morgan věděl, když mu řekli že přišli o obsah cisterny, že jim pomůže alkohol či přesněji i pivo (mě by to osobně nenapadlo) A kde se tam vzala cisterna je celkem jednoduché tu tam měl ten majitel toho skladu ten "bílý či lední medvěd" či jak si říkal, ten co byl uvězněn v tom autě po té bouři a chtěl pivo než umře. Nevidím důvod proč bych zavíral oči, jen se to snažím jednoduše zdůvodnit co jak se nejspíš dělo. V tom je to kouzlo, že tu můžem o tom spekulovat a dohadovat co a jak bylo. Jinak co myslíš bude u 5.série časový posun? Já myslím že jo docela se to nabízí, teď se usadí nějak si zařídí život, seženou nový lidi (to i říkali) a pak se něco posere. Tak že nás asi zase čeká ten hnusný filtr a samý flasback. Já budu koukat dál.

  na příspěvěk reagoval dragon94
  • 9.10.2018  19:10
  dragon94
  (hodnocení, komentáře)

  cariada: Pokud vím tak říkala, že ten jed do vody udělala už hrozně dávno. Dokonce tuším zmínila dříve než je znala... Minimálně tam jistě řekla, že nevěděla, že se do toho chytnou jeho lidé. Je sice hezké, že se snažíš to nemožné finále omluvit zavíráním očí a všeho možného, ale né vše se dá logicky zdůvodnit. A snad mi nechceš říct, že záměr tvůrců byl nám říct, že mají plnou cisternu (furt nechápu kde se tam vzala), aby si jako diváci domysleli, že byla úplně prázdná. :D

  Mimochodem vycházíš z domněnky, že ta černoška věděla, že tu cisternu budou potřebovat pro záchranu, protože věděla, že jedinej protilék je ethanol... Což je možný, že to věděla, ale vzhledem k tomu, že to nevěděl nikdo jiný krom Jun.. Je to vysoce nepravděpodobné.

  na příspěvěk reagoval cariada
  • 9.10.2018  18:54
  cariada
  (hodnocení, komentáře)

  Larushka: Osobně těch důkazů je tam celkem dost,za 1nalila fridex do vody ,2 napsala Morganovi na čelo nezachránil jsi svoje  lidi,což dává  najevo že jsi je jistá že se nezachrání, 3 určtě v tom  skladu byla  zásoba   alkoholu ,kterou sebrala a vypustila pak cisternu. Udělala vše aby se    nikdo nezachránil. To že to tam není řečeno či  ukázáno není podstatný,ale vše to dává smysl.

  na příspěvěk reagoval dragon94
  • 9.10.2018  16:27
  Larushka
  (hodnocení, komentáře)

  dragon94: Nevím, přijde mi, že možná původně třeba natočili záběry, jak se snaží marně ethanol z děr po střelbě nachytat, pak jim přišlo, že má díl už dlouhou stopáž, tak ty scény vystřihli a nedošlo jim, že si pár fanoušku bude klepat na čelo nad nelogičností. Tak si to vysvětluju já :))

  cariada: To že tu cisternu mohla vylít/poškodit černoška je sice hezký, ale pokud pro to není v seriálu jakýkoliv důkaz nebo aspoň naznačení, tak je to jen teorie. 

  na příspěvěk reagoval cariada
  • 9.10.2018  16:06
  cariada
  (hodnocení, komentáře)

  dragon94: A nebo jim to vylila ta černoška, když už si dala tu práci do palety balený vody jim nalít fridex, tak Určtě  veděla co jim  pomůže a záměrně jim tam nechala jen na dně a ještě poškodila uzávěr Viktorovi to nešlo otevřít. Docela to dává smysl.

   

  • 9.10.2018  15:45
  cariada
  (hodnocení, komentáře)

  dragon94: To si jen mysleli,nejspíš se dovnitř nikdy nepodívali.

   

  • 8.10.2018  20:39
  dragon94
  (hodnocení, komentáře)

  cariada: Vždyť tam jasně řekli, že tam mají plnou cisternu Ethanolu.

  na příspěvěk reagoval cariada , cariada
  • 8.10.2018  18:51
  cariada
  (hodnocení, komentáře)

  dragon94: ted jsem to dokoukal a můj úhel pohledu je, že evidentně ta cisterna byla prázdná a bylo tam jen něco málo na dně a to po dírách od kulek během pár vteřin vyteklo.(ano nepopírám, že kdyby se rychle zvedli a dali tam kanystr či kýbl, možná by něco nateklo, ale už bylo viděť že jsou hodně slabý) Nikde přece nebylo řečeno, že ta cisterna je plná, to si jen oni mysleli. A vzhledem  k tomu jak to Viktorovi nešlo otevřít, už tam byla hodně dlouho nejspíš už byla možná u toho uzávěru zarezlá. Ze země to vzít nešlo, žádná louže tam vidět nebyla, mimochodem zkus něco vylít na asvalt a pak se z toho z kus napít to je téměř nemožný leda tak brčkem a ještě hodně těžko. Morgan je svůj a v tom je jeho kouzlo, může to někoho štvát, ale aspoň má svojí vizi. Konečně si našli zas nějaký místo k životu a nebudou pořád jen jezdit sem a tam. Všimli jste si že tady nebyla žádná jiná skupina lidí mimo na začátku ty "Supi) o proti Virginii či Mexiku hodně pustý kraj. Jsem zvědavý na další sérii.

  na příspěvěk reagoval dragon94
  • 4.10.2018  17:24
  dragon94
  (hodnocení, komentáře)

  Larushka: Ta pochopit nejde :D Prostě čistě náhodou tam mají cisternu plnou Ethanolu.. a po 4 dírách po kulce oznámili, že o všechen Ethanol přišli. Bezohledu na kaluž na zemi nebo, že by to vytíkalo tak 35 minut minimálně.

  na příspěvěk reagoval cariada , Larushka
  • 4.10.2018  16:24
  Larushka
  (hodnocení, komentáře)

  Můžete mi někdo, prosím, vysvětlit tu cisternu? Já to asi fakt nepochopila. 

  na příspěvěk reagoval dragon94
  • 2.10.2018  13:14
  dragon94
  (hodnocení, komentáře)

  tomas.malo: Nebo to, že už nelze hodit mrtvolu ze střechy na odlákání pozornosti a pak to udělá ten pivař...

  • 2.10.2018  09:41
  tomas.malo
  (hodnocení, komentáře)

  dragon94: Bohužial súhlasím. Ale všeobecne tá logika dostala na frak v celej sérií. Tie neustále "zvraty" a odpúšťanie ľuďom... zabil si nám niekoho, chceš zabiť nás, ale my ti pomôžeme :-D

  na příspěvěk reagoval dragon94
  • 2.10.2018  06:20
  dragon94
  (hodnocení, komentáře)

  tomas.malo: A to je Morgan to nejlepší na téhle sérii...

  na příspěvěk reagoval tomas.malo
  • 1.10.2018  22:05
  tomas.malo
  (hodnocení, komentáře)

  dragon94: Celé je to hrozné. Morgan je na facku, možno aj dve, tri... no brain, no logic.

  na příspěvěk reagoval dragon94
  • 1.10.2018  21:28
  dragon94
  (hodnocení, komentáře)

  Už od Al nazačátku to je šílený, ale ta pitomá cisterna to fakt dorazila..

  na příspěvěk reagoval tomas.malo
  • 1.10.2018  21:23
  anderson
  (hodnocení, komentáře)

  Nuz, musim povedat, ze posledna epizoda IV. serie bola - jemne povedane - strasna.

  • 1.10.2018  19:24
  Cermbo
  (hodnocení, komentáře)

  cariada: No zatím se na Daniela zvysoka vybodli :D 

  • 1.10.2018  16:44
  dragon94
  (hodnocení, komentáře)

  S04e16.... "Co to do pi*e sleduji?"  To jsem si říkal zhruba celou epizodu.. a pak přišel ten zasranej zvrat s prostřelenou cisternou ve které jsou 4 díry :D ! Než by celá vytekla zabralo by to minimálně 20 minut ... i víc! A i kdyby ten Ethanol vzali ze země tak y se přece nic nestalo... To jako mělo být co kurva... Srát na to Odpad! A končím se sledováním.. tohle fakt nee...

  A ten konec... Morgan začne větu. Pak sám sebe přeruší. Zeptá se na něco. A o 30 minut později pokračuje tou větou... Jako nneříkám nic asi se podívám na další sérii přecejen vysílá se to o pauze a může se to zlepšít, ale teď si přijdu jako kus kokota. To se fakt nedá jinak a slušně říct. Ke všemu ten černobílej filtr co na tom mají... PROČ!!! Sakra po vynikající třetí sérii proč?!!!

  • 30.9.2018  18:18
  cariada
  (hodnocení, komentáře)

  Taj jsem se dočetl že se Daniel ještě vrátí v souvislosti se Strandem (nejspíš si s ním chce vyřídit účty) už to nemá být hlavní postava, ale kdy se tak stane netuším možná teď na konci série. Není mě vůbec jasný jak chtějí udělat ,že ho najde ,přijde mě to dost nereálný (ne nemožný) jsou od sebe minimálně stovky km a najít někoho když nefunguje nic je jak hledat jehlu v kupce sena.

  na příspěvěk reagoval Cermbo
  • 29.9.2018  11:23
  Bellamy
  (hodnocení, komentáře)
55 54 53 52 51 42 28 15 1
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace