Reklama

Reklama

Recenze (10)

Hitman_47 

všechny recenze uživatele

Surprise guest byl jednoznačně nejlepší .. ale nejvíc mě rozsekal Ludacris a jeho joke na Justina s Ellen Degeneres ! I Justin sypal dobré fórky (není divu, když mu je napsal někdo jiný), ale zase to celé zazdil jeho klasickou pózou "Dělal jsem špatné věci, je mi to líto, ale bůh mě miluje a budu lepší" .... za to měl přiletět záhlavec od surp guesta (satisfakcí budiž to, že po něm předtím mrskl cíčko). ()

Mertax 

všechny recenze uživatele

Are you ready to beliebe? Tentokrát větší show než u jiných roastů, ale až moc naspeedovaný moderátor Kevin Hart./// Dalo by se možná trochu čekat, že vystupující budou zpěváka trochu šetřit, protože na rozdíl od Hasselhoffa nebo Anderson není v šoubyznysu tak dlouho, aby si získal určitou otrlost. Komici mu však drsně nakládájí. Co se vtipů týká, tak víme, že v Hollywoodu je už více než pár let dovoleno si dělat srandu z holocaustu, přidalo se i 11. září a nejnověji ISIS. Rádoby necenzurovaná zábava zde působí dojmem, jako by neměla hranic. Kdepak. Stále je tady totiž N-word! O negrech smí mluvit jen černoši, z čehož má Hart stejně hrůzu. Amíci tak v tomto ohledu zůstávají pokrytci./// Nejlepší jsou fórky na adresu ostatních roasterů než Biebse, ale i v rámci 85 minut se trochu opakují (Snoop Dogg je starej a má vyhulenej mozek, Shaquille O'Neal je zase velkej a tlustej). Celkově je to však stále zábavná show o tom, jak nejvíc urazit a pak se obejmout a omluvit. ()

Reklama

dave14 

všechny recenze uživatele

Slabej roastee = slabej roast. Ale našly se světlý chvilky. Pete Davidson, Jeff Ross a Martha Stewart suverénně nejlepší - zbytek tak trochu tonul v průměru. Kevin Hart jako roaster extrémně uřvanej, nesympatickej a nevtipnej. Ve srovnání s roastem Charlieho Sheena nebo Jamese Franca opravdu nic moc. ()

mimozakon 

všechny recenze uživatele

Zábava založená na uťahovaní si z ostatných účinkujúcich. Je to sranda, ale iba do tej doby, než si človek uvedomí, že vtipy sú založené len na pár základných predsudkoch. Môj obľúbený komik Kevin Hart, prcek medzi trpaslíkmi. Jeffrey Ross je hnusný a jediné čo vie, sú roasty. Shaq je obrovská tupá gorila. NAtasha je děvka prvej kategórie. Pete Davidson je ugly motherfucker, ktorému otec zobrel v dvojičkách. Ludacris je otrasný rapper a herec. Snoop ako obvykle starec nahulenec, ktorý sa oblieka ako puberťák a je to gangsta. Historická Martha, ktorá bola vo vezení viac než všetci prítomní dohromady. Chris je neúspešný komik, známy iba tým, že ho má rád JB. Hannibal, ktorý je známy jedine tým, že zničil Billa Cosbyho. No a nakoniec JB, ktorý je prachatý, rozmaznaný, otrasný, plný probémov, bol u Ellen DeGeneres 14 krát a je z neho pussy, jeho fanúšikovia sú 9 roční retardi....a nechal v nemecku opicu. Naviac (hlavne) Shaq a JB ukazuje, ako skoro všetky vtipy bežia niekde v čítačke v hľadisku a oni sa ich čítaním snažia byť vtipní. ()

dr.horrible 

všechny recenze uživatele

Strašne okato nasilu sa smejúci raperi, komici a Martha Stewartová, stále rovnaký nekorektný humor, z ktorého ani tretina nie je naozaj vtipná . Kevin Hart ako moderátor priemerný, Leggerová a D'Elia ušli + surprise guest v asi najNEvtipnejšej scénke svojej postavy a kariéry. V roastoch zabehnutý nie som, celkovo na stand up veľmi slabé. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama