poster

Dilwale

 • Nový Zéland

  Dilwale

Akční / Komedie / Romantický / Rodinný

Indie, 2015, 158 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rikitiki
  ***

  Jsou to jen takové výjevy, ale teda umí pořádně zapůsobit. Snímek se skládá z nesourodého děje, kdy se křečovitý a dětinský humor střídá s akčními dramatickými scénami. A SRK to v kapuci nebo v masce děsně sluší. Film je barevný jak lízátko, které vyzvracel jednorožec poté, co se až příliš zhluboka napil duhy. Vážně, je to asi nejbarevnější film, jaký jsem viděla. ___ Jsou to jen výjevy, ale útočí přímo na solar. Třeba, když se při pronásledování jeho černé auto střetne s jejím bílým a na úzkém útesu se vozy začnou kolem sebe otáčet jakoby tančily valčík. Nebo zpomalené záběry v dešti, jednoznačně vypočítané, aby zvýšily sexuální přitažlivost ústřední dvojice. Choreografie bitek je postavená na hlavní hvězdě a posílení její hvězdnosti.(6.9.2016)

 • Stupet

  Co k Dilwale říct? Rozhodně to nebyl nejhorší film, ale ani ho nebudu řadit mezi ty nejlepší. Takový průměr. Na můj vkus tam byl Shahrukh odsunut do pozadí a film se víc točil kolem té mladé dvojice, což se mi moc nelíbí, na ně já zvědavá nebyla :-D Ale můj Shahruček byl zase dokonalý jako vždy. K filmu ještě musím říct, že pro mě bylo dost zmatečné se vyznat v ději, protože tam bylo hned několik zápletek, které byly divákovi rozuzleny až později. Ale nakonec jsem všechny souvislosti pochopila.(28.2.2016)

 • ScarPoul
  ***

  Akože riadna konina. Fakt riadna. Tak zlepený príbeh som nevidel od ? ďalších Shahrukh Khanových fllmov ? No hej.. pravdu povediac on si asi v nich celkom rochní ten svoj indický frňák, ale okej beriem. Ak chce ukázať všetky emócie a svoje prehrávanie - treba dlhé filmy, kde sa veľa deje. Čo na tom že päste lietajú pár centimetrov pred tvárou aby nám nahovorili že niekoho skutočne zasiahli, čo na tom že autá lietajú vzduchom a Bulhari sa nestačia čudovať čo sa to v ich krajine vôbec deje. Ale je tam Kajol a je tam Kriti Sanon. A bohužiaľ každá sekunda v ich spoločnosti bola aj napriek dementnému príbehu neuveriteľne osviežujúca. Kajol je na svoj vek neuveriteľne sexy a Dilwale sa dáva do kolónky guilty pleasure.(16.7.2016)

 • StanislachKo
  ***

  Treba objektívne povedať, že čo do rozprávania bol tento film oničom. Po režisérskej stránke tiež rozpačito poletuje od grotesky ku dráme, kde cítim isté zlyhanie. Tu mi skrátka prišlo, že herci vedú režiséra. Ale nepopierateľné Rohitove triumfy sú 1) Akcia - či, už päste, zbrane alebo autá - na výbornú! a 2) Hudobné vsuvky. Tá videoklipovosť každej jednej sekvencie má za sebou toľko citeľnej snahy a precíznosti až sa človek pri tom dokáže rozcítiť :-) Gerua je pre mňa hádam čistý TOP pastvy pre oči a uši. Dajte si do YT aspoň to, filmy ako taký úplne neodporúčam :-)(16.12.2016)

 • marrjaana
  ***

  Místy to bylo tak blbý až to bolelo. Ne važně, chvílemi jsem u toho opravdu trpěla. Poslední dva mega filmy v kterych se SHK ukaza sice byli take zaměřeny na jednoduchy, misty az laciny humor, ale v obou pripadech to bylo podáno velmi šikovne takže jak Channay Expres tak Happy New Year patří mezi mé nej masala filmy, ale toto... Na druhou stranu má to vedle minusů i sve plusy. Mezi minusy patří rozhodne hromada nepovedených vtipů, asi druha hlavni ženská role, neskutečně rozvleklý až nepřirozeně natahovaný děj a to hlavně v první půlce, na to jak se to celé táhlo tak zase strašně rychle utnutý konec, větsina vedlejšich postav, ktere z 99% sloužili jako komicky společník hlavnich postav, hlavní "záporak" aneb King komickych postav no a na konec asi nejhorší akční sceny jaké jsem kdy viděla( a to nemyslím v Bollywodskem stylu, ale prostě opravdu hrozne). A teď ty plusy- hlavni dějova linka byla opravdu dobra( i kdyz soustředění se na ni v tom mnozstvi vaty a odboček bylo těžší) také vizualně to bylo moc povedené, a po dlouhé dobe film kde se mi líbili všechny hudební a taneční scény. No a v neposlední řadě King Khan a Kajol- ti dva snad nestarnou ale mládnou! Oba se mi libí daleko více než v dvacet let starém Statečném srdci, a porad jim to spolu ohromně sluší. No a ti dva jsou vlastně jediny důvod proč se na ten film koukan. On je opět Sherrukovsky milovnik a ona je ona kouzelne osudove rozpolcena.(22.2.2016)

 • - Jako poctu kaskadérům z filmu připravil Rohit Shetty speciální videa, která vydal online. (MJackie)

 • - Shah Rukh Khan (Raj / Kali) byl během natáčení po zranění kolene, a tak mu dal režisér Rohit Shetty jako dárek kolo, aby se jeho koleno dostalo co nejdříve do lepší kondice. (MJackie)

 • - Na filmu spolupracovaly akční týmy z Bulharska a Jižní Afriky a v těchto zemích se také natáčelo. Klip k písni "Gerua" byl natočen na Islandu. (veverka99)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace