Reklama

Reklama

Vražedné Vánoce

  • USA Body

Obsahy(1)

Temně humorný a zvrácený americký snímek, který se odehrává během jednoho nezapomenutelného Štědrého dne, se točí kolem trojice studentek, jejichž hrátky s vloupáním a nedovoleným vniknutím se příšerně zvrtnou. Mladé dívky se vkradou do honosného sídla stojícího na samotě, kde si chtějí udělat večírek. Když je ale odhalí správce budovy, jsou postaveny před zoufalou volbu. Následkem děsivé nehody se všechny tři ocitnou v hitchcockovské noční můře prodchnuté napětím, nedůvěrou, zradou a vraždou, kde se nedá věřit vůbec nikomu a překvapivý zvrat čeká na každém rohu. (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

ARI50 

všechny recenze uživatele

Vánoce se blíží a je na čase hledat dané téma, ale tento snímek je slabý kousek. Parta holek kvůli svojí prolhané kámošky se dostane do problému a přitom koukali moc na kriminálky a chtějí se z toho dostat no nakonec se to ještě víc posere. Film nenabídl žádné napětí ani pořádnou atmosféru a děvčata se mají ještě co učit. ()

LIVINGDEAD 

všechny recenze uživatele

Na Cinemaxu začal film ve 20:00 a skončil ve 21:05, tedy 65 minut :-) A díky Bohu, že film byl tak krátký :-) Čekal jsem jiné rozuzlení příběhu. Těšil jsem se, že starý děděk Santa Claus, stojící u cesty, bude opravdový zabiják a pořádně to těm kurvám ukáže... Bohužel.... zvrtlo se to jinak a dost trapně. 20% za psychlogické dramatickou inscenaci. ()

Reklama

Caminzind odpad!

všechny recenze uživatele

Tři ošklivky se během dámské jízdy vloupou do domu, kde sejmou chlápka, který je tam načape. Zbytek děje se pak odvíjí od jejich nesmyslné snahy vyhnout se zodpovědnosti a v již rozmazaném lejnu se ještě co nejvíce vyválet. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama