Hra o trůny V. - Den na natáčení (TV film)

Game of Thrones: A Day in the Life

Dokumentární / Krátkometrážní

USA, 2015, 26 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (10)

Vlastně jde jen o to nalákat na následující řadu seriálu... ovšem ty lokace stojí za to. :)(24.5.2015)

Další perfetktní dokument o natáčení GoT. Hodně se mi líbí nové natáčecí lokace. :)(25.4.2015)

V podstatě je tohle taková krátká exkurze do zákulisí natáčení jednoho z nejvíce oblíbených televizních seriálů na světě. Dozvíme se toho hodně, a to i o lokacích, kde se natáčelo, to, že na různých místech světa natáčejí jednu epizodu i tři štáby současně, kolik lidí se podílí na tomto projektu, a tak dále. Perfektní krátký dokument...(4.1.2016)

• Hanys_

Den na natáčení GoT. Pro hladové fandy je to taková fain upoutávka na pátou řadu. Nic víc, nic míň.(24.6.2015)

Hlavni ucel tohoto dokumentu je sdelit nam fanouskum, ze na dalsi serii proste budeme cekat dalsi rok. Ukocirovat takto masovou produkci neni jednoduche a jeden nataceci den tu je priblizen pro cinefila celkem zajimave. Jde se opravdu po informacich a nejde jen o poplacavani po zadech, jak je u filmu o filmu bezne.(17.6.2015)

Tak tohle bylo výjimečně kruté ke všem fanouškům Hry o trůny. Navnadit je na novou sérii a potom je nechat ještě několik týdnů čekat. Nedávno jsem to viděla znovu a přestože jsem si potom mohla pustit celou pátou sérii, na kterou měl tenhle ,,dokument " navnadit neudělala jsem to, protože pak bych se musela mučit vědomím, že do té další zbývá dlouhých šest měsíců =( i tak ale musím souhlasit s ostatními, natáčecí lokace byly vybrány na jedničku, zejména Španělsko a Belfast. Velký obdiv a dík zaslouží také tvůrci a hlavně dvojice D+D, sice se občas neřídí přesně podle knihy, ale i tak klobouk dolů.(19.11.2015)

Prostě jeden natáčecí den sledovaný ze zákulisí. Nic víc a nic míň.(21.4.2016)

Dokument o tom, ako vyzerá natáčací deň jedného z najkomplexnejších a najsledovanejších seriálov v histórii kinematografie. Zaujímavý pohľad do zákulisia natáčania, ktorý je povinnosťou pre každého správneho fanúšika Game Of Thrones. Tešíme sa na ďalšiu sezónu. 80 %(20.4.2015)

75%(5.5.2018)

• rashaverak

Naproste minimum zajimaveho, napriklad zaberu z nataceni, drtiva vetsina jsou nic nerikajici kecy manazirku kteri se natrasaji jak stasne tezkou a hodnotnou praci vykonavaji aby nataceni mohlo probihat.(29.3.2017)