Vedec tajnej vojenskej agentúry sa stane obeťou pokusov. Zmení sa na vraždiaceho kyborga. Pri nehode a ničivom požiari sa mu čiastočne prinavráti ľudský cit, no stále je hnaný aj svojim programom zabiť každého, kto sa k nemu priblíži. Zúrivý a zmätený sa túla ulicami mesta a snaží sa nájsť odpovede a pomstu. (mauik)

Campbell

K tomuhle jsem přistupoval jako k neznámému béčku od kterého nebudu nic čekat. No a nakonec jsem nic nedostal. Ale na druhou stranu jsem se bavil. Herci jsou sice příšerní hlavně hlavní hrdina v obleku. Ty jeho pohyby byly dost srandovní. A ostatní na tom nebyly lépe. Akce je tu poměrně častá a začátek je dokonale nudnej. Ale po té půlhodině se film rozjede a já se poměrně slušně bavil. Je tu sice plno klišé jako to že hlavní hrdina a padouch zároveň se zkamarádí s malým klukem pak se tu přidá manželka. Je to béčko ale pro mě poměrně zábavné. ()

majo25

Aj keď je spracovanie tohoto akčného sci-fi skôr podpriemerné a nekladie sa nejaký veľký dôraz na to, ako herci hrajú, má to zaujímavý dej, mierne aj originálny. Paradoxne ale musím dodať, že nelogických vecí je tu pomenej. Jednou z mála je nájomný vrah - žena, ktorú hrala čierna kráska Pam Grier či záver so skafandrami a tekutinou. Dej má rýchly spád, k záveru mierne graduje, dokonca tu máme aj nejaký ten zvrat. Takže zbytočne podhodnotená zaležitosť, ktorá nepatrí do čiernych čísel. Prosto obyčajná oddychová záležitosť. Hodnotenie: 55% ()

corpsy

Už len za ten bezkonkurenčne skvelý, ´´sinťákový´´ hudobný doprovod, si snímok zaslúži pozornosť. Ale nielen audiom je film živý. Ak nebudem brať do úvahy brakový námet filmu, jeho jednoduchosť, predvídavosť a priemerné triky ( píšem ako intelektuál ), tak je to pomerne vydarená 80´s zábava, pre mnohých určite aj nostalgické ohliadnutie sa za jednou vynikajúcou žánrovou dekádou. ()

SOLOM.

Když vznikl Terminátor, následný boom odstartoval doslova lavinu mu podobných filmů a tento béčkový akční kousek je jedním z nich. Bohužel stejně kvalitní podívanou nám nenabídl ani omylem, ale v rámci svých možností je to celkem dobrá leč hodně průměrná podívaná. Ochránci zvířat však asi na začátku nebudou zrovna výskat radostí a chválou, to je zřejmé. Nedočkáme se tu ani kvalitních speciálních efektů, přestože se na nich podílel sám Stan Winston. Když hlavní hrdina totiž projde svou robotickou proměnou a odcválá ve svém kosmickém obleku popelářským autem, vzbuzuje jeho vzhled spíše posměšné úšklebky. No naštěstí zaúřaduje oheň, a když už sundá masku, alespoň jde vidět jeho znetvořený obličej. Jeho touha na pomstu jej však žene vpřed a poté co pocuchá pár motorkářů, se konečně vrhne na své zlotřilé kolegy. Mrtvých tu bude dost, nečekejte však žádné vražedné galapředstavení. Hodně tu zaúřadují hlavně výbuchy, a když tak přidá ruku k dílu Pam Grier, která mimochodem podala nejlepší herecký výkon ze všech zúčastněných. 50% ()

Andersis

Nevím co si o tom mám myslet, všudy přítomné mikrofony v záběrech, lasery s malovanýmy efekty si snad mohli dovolit maximálně v 60. letech, naštěstí jich tam bylo jenom pár. Někdy až amatérské scény a toporná herecká parta kde dobrých herců je asi 20% a do toho všeho hudba která mě v některých scénách doslova iritovala hloupostí . Důvod proč dávám dvě hvězdy je jednoduchý, Pam Grier to tady sluší a byla jednou z nejlepších postav ve filmu a druhou z lítosti, protože za retardovanost někteří lidi nemůžou. ()