Reklama

Reklama

Ve městě začínají systematicky umírat mafiáni a drogoví dealeři. Někdo si s nimi brutálním způsobem vyřizuje účty, a ulehčuje tak policii práci. Bývalí elitní vojáci chtějí smýt své hříchy. To ale neznamená, že po nich policie nepůjde... (TV Prima)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

takže pokuď to nebude na primě nebo nově, tak bůhví kdy se k tomu dostanu 

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Pravda i v občasný interakci z ostatními postavami občas byl. Pořád to nebyl až takovej hardcore jako třeba dotočená Adkinsova role v Zero tolerance kde nedávalo ani smysl proč se ta jeho postava ve filmu vůbec vyskytuje :-)

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

jako já bych to, teoreticky mohl kdykoliv dát, ale já mám v pc vždycky něco lepší, bu´d horor, akční film, komedii atd, takže já mám vždycky velký oči a pak si řeknu jé hele tenhle film má vyšší rozpočet, normální herce a slušné hodnocení, to dám a nějaký Seagal mi v tu chvíli může víš co :)) 

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Lacike

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ty pyčo já se bavím už jen z diskuze, takže až jednou film dám, tak se počůrám smíchy :D

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Jinak teda nechci nic říkat, ale neviděl vegetol jinej film? Ten Sheffer co údajně nesleze z plátna zatím předvedl velký hovno a jedinej kdo tam masakruje je zatím sádelník.

na příspěvěk reagoval Lacike

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Ne vegetol mi poslal Anglický, tak jsem je protáhnul googlem a ještě dodatečně vylepšil, takže zábava zaručena :-)

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Ty voe to je prdel jako svině jak tam odpálil ten klub no já nestíhám :-) Navíc k tomu mám vtipný titulky takže se bavím ještě víc :-)))

na příspěvěk reagoval Lacike

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Tak tenhle Sniper zatím vypadá o poznání nadějněji. Ta úvodní sekvence a další Seagalova sniperská exhibice je fakt megavtipná :-)))

na příspěvěk reagoval Lacike

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Tohle bych teda do diskuze nevyblil :-) Pokusím se o rozsáhlejší koment než k tomu Sniperovi, ale nějak to furt nechtěj odemknout. Buď v klidu už mi to vegetol poslal je to na dobrý cestě :-)

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Tiez som si to vcera pustil na zlepsenie nalady po dvoch odpadovych Seagalovkach a vysledok je totalna pecka, ktorej velkoryso dam jednu hviezdicku. Pre mna to bol ten typ otrasneho filmu az bol zabavny. Ale tipujem, ze masochisti typu vegetol (hehe, nemylil som sa), Waco (jak to, ze si to este nevidel? si pozadu ha, ha) alebo mzss (u teba ma nenapada nic vtipne, tak si to radsej pusti namiesto Snipera) si to uziju.

Na celom filme ma najviac fascinovala snaha reziserra a scenaristu v jednej osobe ako natocit ten film so Seagalom akoze v hlavnej ulohe tak, aby to mal co najskôr z krku a nemusel sa vôbec namahat. Na prvy pohlad vyzera, ze je tam Seagal dlhsie ako v Sniperovi. To vdaka tomu, ze sceny s nim su extremne spomalovane. Takze Seagal pocitovo snad pol hodinu sedi v striptiz baru a pozera na zenske. No a potom sa zdvihne a este v pomalsej spomalovacke odide. Vzruso jak svina. 

No a v akcii? To je teda pecka. Az na zaverecnu bitku, cely cas striela sniperkou, takze vsetky sceny s nim mohli byt natocene zvlast behom jedneho dna. Sedi a striela. Chvilu sa premôze a stoji a striela. A medzitym su prestrihy na nejakych vagusom, ktori to schytaju okato hnusnymi digitrikmi. Stare dobre kapsulky s krvou su pre dnesnych videofilmarov prilis drahe. Vo finale sa konecne premôze a ma bitku so Shefferom. Par sekund sa jej zucastni sam velky majster Seagal, ale uz aj v zakladnom postoji pôsobi komicky. Skoro to vyzera jak keby  chcel Sheffera vyzvat do tanca. Parkat rychlo svihne Seagal, ale väcsinu bitky si odmaka nejaky chudy kaskader. Ten rozdiel v postave vidno aj v tej tme v ktorej sa bitka odohrava. Po chvili Seagal zbabelo utecie ale bitka neskôr este pokracuje na noze a v nej je vidno Seagala trochu viac.

Dialogov tu Seagal vela nema. Skoro vsetky boli v trailery. A ak ste premyslali co cim viac sa este Seagal môze zhovadit po tej hnusnej satke, okuliaroch, sexy veste a hnusnej briadke, tak tentoraz k tomu este pridal aj gay satku okolo krku a velke sluchadla. Proste nadhera.

Z technickej stranky ma pobavili okrem mizernych trikov (smiesne vybuchy alebo interier akoze helikoptery) este kamerove zabery z dronu, ktore tu dost casto pouzivaju a nepôsobia prilis vhodne.

A co sa tyka toho zvratu, ktory tu vegetol prezradil, tak mna osobne pobavil svojim prevedenim.

3/10. Skvely fi.lm na pobavenie.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o., Wacoslav1

Reklama

Reklama