Ve městě začínají systematicky umírat mafiáni a drogoví dealeři. Někdo si s nimi brutálním způsobem vyřizuje účty, a ulehčuje tak policii práci. Bývalí elitní vojáci chtějí smýt své hříchy. To ale neznamená, že po nich policie nepůjde... (TV Prima)

Wacoslav1

Sice nevím jak je to možný, ale Sádelník kupodivu pořád nechcípnul ba co víc v roce 2016 to rozjel na plné obrátky! Nedávno údajně opět odmítnul svoji účast v Expendables, ale to jsou jenom tlachy. bystrému oku neuknikne, že si Stevo potřebuje opět udělat reklamu na ty svoje pecky, jinak by to kromě mě vegetola a Lacikeho nikdo jinej nestáhnul. Všechno odstartoval grandiózně nudnej Sniper special ops kterej sice měl pár vtipných momentů, ale jinak smrděl těžkou rutinou. Tahle pecka je o dost výživnější. Nejenom, že v tom předchozím filmu který jsem zmínil objevil Seagal novou polohu jak to mít ještě víc v prdeli a přibral minimálně dalších 30 kilo, ale tady začal pracovat na vylepšení té polohy. Takže pro jistotu sedí za odstřelovačkou a kydlí nebohé statisty a půlku filmu neřekne ani slovo, takže pokud bych měl tenhle skvost hodnotit jenom z pohledu sádla tak je to jasnej odpad, ale to by to nesměla bejt taková prča. Už ta úvodní Seagalova střelecká exhibice mě dostala do kolen, ale to byl teprve rozjezd. Následuje scéna kdy Stevo sedí ve striptýzovým baru, čudí si doutníka a kouká po štětkách, už jsem se začal těšit na oblečenej sex, ale hle Steven se náhle sebral, opustil klub a za rohem ho z lakonickým výrazem vyhodil do luftu (asi se mu tam žádná kurva nelíbila) to už jsem dostal regulérní výtlem a přehlídka guilty pleasure pokračuje. Bohužel však musím konstatovat, že jak jsem se ze začátku dobře bavil, tak časem se z toho stal stereotyp a začalo mě to lehce ubíjet k čemuž přispěla i přestřelená délka které by zkrácení o nějakých 20 minut rozhodně neuškodilo. fakt jsem uvažoval, že po dlouhý době švihnu Sumistovi pobavený 3* i když by byli trashový a nikoliv seriózní, ale já to asi u filmů s ním nedokážu, protože vzhled a přístup tohoto kdysi akčního hrdiny mě tak vytáčí, že to každýmu filmu ve kterým se takhle producíruje automaticky sráží 2* dolů. Navíc jak už jsem uvedl hraje tu déle než v tom Sniperovi, ale zase za celej film nesleze od pušky, prakticky nemluví a v každý scéně kdy je potřeba nějaký rychlejší pohyb je evidentně dublován škoda, že je to tak okatý, ale chápu, že najít někoho jeho tělesných parametrů asi není jen tak. Sheffer se oproti Seagalovi aspoň trochu snaží sem tam někoho efektivně vykydlí, vůbec bodycount jako takovej je tu slušnej, ale všechno kurví ta trapná cgi krev (holt nová móda) Vrcholem všeho pak budiž závěrečný (ne) souboj mezi Shefferem a Seagalovým dublem, kdy zhruba po třiceti sekundách sádelníkův dublér zbaběle uteče ze souboje a samotnej Sheffer se tomu nestačí divit a jenom kouká z nechápavým výrazem zatím co v hlavě mu patrně běží myšlenka jak se sakra tohle tlustý prase stihlo tak rychle vypařit, seskočit dolů a nepropadnou se ještě minimálně o dalších 5 pater níž?! V těch tmavých záběrech kdy mu není vidět do ksichtu se dá poznat na první pohled, že se jedná o dubla dokonce už se to ani nesnaží nijak zvlášť maskovat. Takže abych to shrnul za grandiózní pobavení který mi tenhle film přinesl si ode mě ty čestný dvě hvězdice zaslouží a netrpělivě se těším na další Stevovu megapecku ve které očekávám další vývoj jeho všechnomámvpíči stylu pořád je ještě na čem pracovat a ledacos se dá ještě eventuálně vylepšit.40% () (méně) (více)

tron

„Položil by si život za záchranu sveta, ak by o tom nikto nevedel?“ Typická béčkarská seagalovka za skromných 8 miliónov, v ktorej Steven hrá samozvaného pomstiteľa-snipera. Akcie je vcelku dosť, hlavne potešia krvavé priestrely hláv, čo je vec, ktorá do filmu o sniperovi proste patrí. Zaujímavý a hlavne nečakaný je predfinálny twist ohľadom identity, ale nebudem spoilerovať. Seagalovho čosi-ako-súpera tu hrá Craig Sheffer (Hellraiser: Inferno, Amazonka v plameňoch, Plod noci), ktorý to spolu so Stevenom zároveň aj produkoval. ()

Xmilden

Na Seagalovku poměrně hodně ambiciózní příběh, který se snaží vzít ukrást svůj kousek dokonce i z takové veličiny jako jsou Obvyklí podezřelí. Koukat se na dalo, v roce 2016 je ta osmdesátková atmosféra kouzelná. 30% ()

Rominator

Plukovník Robert Sikes (Steven Seagal) bere spravedlnost do svých rukou a snaží se zatočit se zločinem a pomstít smrt ženy a syna. Zastavit ho může pouze William Porter (Craig Sheffer) a nebo je vše úplně jinak... Snímek Code of Honor se neskutečně vleče, přestřelky kazí digitální krev a ručních soubojů není také mnoho. První dialog má Seagal teprve ve 48. minutě a jeho scény rozprostřené v průběhu celého filmu určitě nezabraly mnoho natáčecího času. Z dějového zvratu Sikes a Porter se dalo určitě vytěžit více, ale asi by to chtělo hlavně lepší příběh. Větší prostor mohla dostat Helena Mattsson, protože je to pěkná ženská a dobře se na ni dívalo. V závěrečných titulcích filmu je uvedno, že vznikl v roce 2015. Steven Seagal byl také výkonným producentem. ()

mzss1

|50%| Tak po kraťounké době, která uplynula od vydání filmu Sniper: Special Ops (bohužel doposud nejhoršího) se S.Seagalem tu máme další videobéčko. Poslední dobou jeho filmy nestojí za nic. Taková lepší vyjímka byla béčkem Absolution, který by si zasloužil snad jen 3 hvězdice, ale já vzhledem k současné slabotě jeho filmů dal čtvrtou. Sniper: Special Ops byla děsná, nízkorozpočtová nuda, kde se Steven ani moc neohřál v roli. Typický podvod akčních béček současné doby. Na obalu a v pořadí dají hlavní béčkařské hrdiny na první místo a v reálu je to skoro úplně naopak. No a teď k tomuhle Code of Honor. Hodnocením jsem celkem spokojen. Pesimisticky jsem předpokládal slabotu tak na 1 – 2 hvězdice. No, nakonec jsem dal tu nejslabší možnou třetí, ale spíše z jiných důvodů, než abych to ocenil za serióznější kvalitu. Komentáře a názory jiných uživatelů mě vůbec nikdy neovlivňují. Takže jsem moc nevěřil na jejich poznámky, že je film komedie, o kterou se s největším podílem postaral Seagal. Bohužel jim musím dát za pravdu. Ale až tak zklamaný nejsem páč jsem se opravdu bavil. Ne nějak jízlivě na Stevenův účet, ale celkově jsem to bral jako odlehčenou záležitost, takže mě to nepohoršilo. Pochválit musím docela slušné tempo, těch 106 min mi uteklo jak voda. Furt se něco dělo, příběh byl klasicky přímočarý. Dále mě potěšilo, velký počet zabitých. O většinu z nich se postaral Seagal, který je hezky odstřeloval. Na úvod jich slušnou řádku pokosil. A hned od začátku jsem se začal usmívat. Stevena střely jako protiútok pěkně míjely. Mezitím si Seagal v klídku vyměnil zbraň a kosil to nanovo. Těch úsměvných scén zde měl více. To, že ho vyhodil bar do povětří a odcházel jako velkej borec, to mě nějak nepobavilo, ale především konec to zabil úplně. Z krátkého souboje kdy se vynořil na obloze vrtulník, se Steven otočil a propadl se do spodního patra, jak kdyby mu hořela koudel u zadku – to jsem nechápal a i jsem se zasmál. Poté si z ruky vytahuje velký hřeb, nebo co to bylo a úplně bez mrknutí a bez zasténání si ho vyndával, jak kdyby to byla malá tříska. Jako, opravdu ještě jednou připomínám, že nepatřím mezi ty, co se Seagalovi vysmívají a baví se na jeho účet, ale tenhle film si o to prostě říkal. Nějakou vážnou a seriózní věc zde snad ani nenajdeme. Co se týče akce, bylo jí celkem dost, jak Steven, tak i herec Craig Sheffer zpacifikovali dost protivníků, především tu máme plno přestřelek a i vyvražďovačky nožem. Bylo to celkem efektní, ikdyž hůře natočené – nějaká ta digikrev apod. Souboj tu byl ve finále a rozdělen na dvě krátké části – nic moc to tedy nebylo. Hudba ? Asi tu nebyla vůbec podstatná – nevšiml jsem si jí. Takže jak to shrnout ? Docela dost akce, ale pěkně ujetým způsobem natočeno, že jsem se místy dost upřímně bavil. Asi to bylo lepší než být znuděn či naštván. ()

LION-MR.T

Nebyt toho pře kombinovaného závěru kdy tak trochu nevim jak nebo kdo vlastne skončilo bych mozna dal i čtyři. Jo digitalni krev mě taky srala alejako nápad a příběh proč ne. ()

SeBig

Seagal má zas hubený kaskadéry. Film se docela táhne vniveč, ale má to zajímavej závěr. Akce minimum, vzato vizuál a kamera se mi líbily. ()

eraserhead666

Kdyby to nebylo tak dlouhé, kdyby to nemělo tak trapné digitální triky, kdyby scénarista nebyl debil a kdyby si Seagal sáhl na ňadra Heleny Mattsson... 2.5* ()

malylada

Neskutečně dlouhá nuda, plno postav, které jsou zbytečné a vrchol togo všeho příšerná akce. Když už se chci podívat na Seagalovku posledních let, tak očekávám aspoň hloupoučkou trapnou akci. Seagal celý film jako sniper a druhý Ferda to umí, jako má babička s nožem u plotny. Vrcholem je toho, že veškerá střelba, krev je digitálně upravená a závěrečný souboj celý dělá za Seagala dabler :D :D......2/10 ()

Lacike

Nejak sa nam roztrhlo vrece so Seagalovkami a mame tu dalsi komedialny majstrstyk. Hned na zaciatok napisem, ze je to ten typ otrasneho filmu az je to neskutocna zabava, takze ak mate radi srackoidny trash, tak nacitajte dalej a rovno žhavte internety a stahujte. Zapletka je vlastne sprosta vykradacka Punishera za ktoreho sa tu vydava sam velky (fakt velmi velky, zase nam nakynul) Seagal, ktoremu zabili rodinu a tak vyvrazduje lokalne podsvetie a po krku mu ide okrem policajtov aj jeho stary kamarat Craig Sheffer. Hlavnu ulohu tu ma prakticky Sheffer, ktory tu predvedie aj nejake tie bitky na noze a ma tu jednu zabavnu prestrelku v bare behom ktorej je donuteny cely cas sediet na stolicke. Dobry napad, ktory mi svojou vynaliezavostou pripomenul eskapady Jackieho Chana. Ale prevedenie tej prestrelky je samozrejme o niekolko levelov horsie. Dalej ma na celom filme bavila snaha rezisera a scenaristu v jednej osobe ako natocit tento film so Seagalom akoze v hlavnej ulohe tak, aby tam bol co najdlhsie a zaroven to mal co najskôr z krku. Dosiahol toho tak, ze sceny s nim su extremne spomalovane. Takze Seagal pocitovo snad pol hodinu sedi v striptiz baru a pozera na zenske. No a potom sa zdvihne a este v pomalsej spomalovacke odide. Vzruso jak svina. No a v akcii? Az na zaverecnu bitku, cely cas striela sniperkou oddelene od ostatnych hercov, takze vsetky sceny s nim mohli byt natocene behom jedneho maximalne dvoch dni. Sedi a striela. Chvilu sa premôze a stoji a striela. A medzitym su prestrihy na nejakych otrhancov, ktori to schytaju okato hnusnymi CGI trikmi. Stare dobre kapsulky s krvou su pre dnesnych videofilmarov prilis drahe. Vo finale sa konecne odhodla a ma bitku so Shefferom. Na par sekund sa jej zucastni sam velky majster Seagal, ale uz aj v zakladnom postoji pôsobi komicky. Skoro to vyzera jak keby chcel Sheffera vyzvat do tanca. Parkrat rukou rychlo švihne Seagal, ale väcsinu bitky si odmaka nejaky chudy kaskader. Ten rozdiel v postave vidno aj v tej tme v ktorej sa bitka odohrava. Po chvili Seagal zbabelo utecie ale bitka neskôr este pokracuje na noze a v nej je vidno Seagala trochu viac. Dialogov tu vela nema. Skoro vsetky boli v trailery. A ak ste premyslali cim viac sa este Seagal môze zhovadit po tej hnusnej satke na hlave, okuliaroch, sexy veste alias chranic vajec a hnusnej briadke, tak tentoraz k tomu este pridal aj gay satku okolo krku a velke sluchadla. Proste trapas. Z technickej stranky ma pobavili okrem mizernych trikov (smiesne vybuchy alebo interier akoze helikoptery) este kamerove zabery z dronu, ktore tu dost casto pouzivaju a pôsobia dost neprirodzene. Vysledkom je skvely film na pobavenie na ucet tvorcov. 3/10. ()

Andersis

Tento rok je to určitě to nejlepší co jsem zatím tento rok od Stevna viděl. Vůbec mi nevadí, že tam nemá hlavní roli. Digi krev je sice připitomělá, ale až na pár fakt debilně provedených efektů to zas tak moc nevadilo. Shelffer je tradičně dobrej a Seagal hraje svůj standart. Mrtvol je docela dost a příběh je zamotanější než se zdá. Každopádně kdyby z filmu vyletělo 10 minut tak myslím, že by to jenom prospělo. ()

vegetol.mp

Solidní béčko se slušným obsazením, ve kterým Seagal jak je u něj poslední dobou obvyklý hraje druhý housle. Bodycount je naštěstí vysokej a i když Segal opět natočil svý scény v pár dnech, podařilo se ho do děje zakomponovat docela dobře. Jinak digitální krev je sice otravná, ale pořád je to lepší, než ty jalový statický přestřelky v imbecilním Rayově Sniperovi, kterej diváka unudil k smrti. Takže za mě tři hvězdičky. Bavil jsem se. ()

Martin741 odpad!

Je to pekne, take farebne, furt sa tam nieco hybe, stromceky, travu a aj schody som tam videl na urovni, - fakt ze pekny obklad na schodoch, take schody si aj ja chcem nechat oblozit kamenom - vystrelilo sa no a som sa na par mikrosekund pristihol , ze to ma teda nieco do seba. Jo a herci komunikovali normalne ze v rozvinutych vetach, ktore nielenze na seba logicky nadvazovali, ale davali aj uceleny zmysel! Gratulujem sadelnikovi a tvorcom filmu, to uz je velky uspech : 0 % ()

bourec

Možná to má trochu vyšší ambice než ostatní Stevenovi filmy,ale bohužel je to vo hovně.Nemá to nic co dělá film ,i když třebas béčkovej,poutavym filmem,na kterej neni koukat nuda.Tohle je blbý,udělaný příšerně,stejně jako ještě horší filmy se Seagalem,a je jen štěstí,že už sem se naučil na jeho filmy koukat trochu smířlivějšíma očima,jinak by to byl zase odpad.30%. ()

Rodriguez

Slušná akční zábava, kde nám hrdinu představuje starý známý Steven "sádlo" Seagal. Bohužel kouzlo těchto akčních filmů pro mě vyprchalo v polovině devadesátek. 40% ()

A.Beech

Majster boja z blízka,s nadváhou hrajúci 80 ročný Stephen Segl, melie z posledného. V tomto filme nám už ani veľmi neponúka jeho obľúbený boj z blízka a vsádza radšej na pohodlnejšiu streľbu z diaľky za pomoci sniperky, pričom prvých 40 minút filmu nepovie ani slovo, aby nám v zápätí vo finále ponúkol 2x po 15 sekúnd bitky s nepriateľom, pričom polovicu tej prvej robil dosť okato za neho značne subtilnejší a mrštnejší kaskadér (mohli pre uveritelnosť aspon vybrat rovnakú váhovú kategóriu) a pri tej druhej krúžil 14 sekúnd z celej akcie zápästím so žabikláčom v ruke jak ringišpíl, aby následne za jednu sekundu zarezal protivníka jak mäsiar. Za zmienku stojí aj neuveritelne zlé CGI pri scéne s vrtulníkom (ako náročné asi môže byť natočit rozhovor 2 ľudí vo vrtulníku? No asi dosť) a efekty miestami na úrovni študenta prvého ročníka VŠMU. Pri tomto tempe klesania úrovne jeho filmov (ale ja mu ich žeriem aj tak) som zvedavý čo nám ponúkne v tom ďalšom...bude nebodaj už len ležať v posteli pri tablete ako hacker? ()

m.a.t.o.

Určite je to Seagalovka? Nesledoval som iný film? Stevenova účasť činí všeho všudy 20 minút, z toho 19 minút posedáva za sniperskou puškou alebo v striptízovom klube. Čiže klasika. Akože herec v hlavnej úlohe je tentoraz Sheffer, ktorý je tak zlý a nepresvedčivý a na smiech ako Justin Bieber na súťaži Mr. Olympia. Akcia je slabá, väčšinou sa iba strieľa, takže highlightom pre majstrových fanúšikov bude scéna, v ktorej sa (akože) zlaní z budovy (!!!) a jednému sráčovi podreže krk. Ešte k scenáru. Pri týchto céčkových výplachoch ho nezvyknem kritizovať, ale tentoraz musím. Ten koniec to riadne zabil. Akože o čom to bolo? To snáď písal niekto pod vplyvom po dopozeraní Šiesteho zmyslu, nie? A to som, ja debil, po prvej polhodine zvažoval veľkorysé dve hviezdičky. Ha-há. 20 % ()

JohnSmith odpad!

Tak tohle bylo fakt děsný. Naprosto příšerná akce, kreslená krev i záblesky výstřelů, stupidní dialogy. Prostě děs. ()

iXtr3m3

Seagal po xmiliónty krát. Má to náznaky nejakého príbehu, ale to by potrebovalo aj niekoho, kto vie hrať a nerobí reklamu McDonaldu. ()