Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Michael Boll je brýlatý zbohatlík a nudí se. Tento ani ne třicetiletý marketingový expert dosáhl již téměř vše, co je hodno snažení. Před jeho high-tech obydlím v Los Angeles září nejnovější typ japonského kabrioletu. Spíše ze zvyku udržuje známost s atraktivní blondýnkou Claire, která je neustále středem pozornosti jiných mužů. Michael však hledá východisko ze své manažerské frustrace v alkoholu. Seznámí se se sympatickým darebákem Alexem, který přebírá roli Mefistofela. Nabídne Michaelovi únik z jeho otupující samoty "vykoupením" v narkomanském podsvětí... (Intersonic)

(více)

Recenze (20)

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Oblíbené téma 80. a 90.let „Yuppie na scestí“, tentokráte prostřednictvím manipulátora s vizáží člena New Kids on the Block.. I přes všechen ten sex, násilí a klubovou extravaganci neuvěřitelně těžkopádný a sterilní thriller, který Hansonovi příliš dobrou reklamu neudělal. Přitom není přísně tajné, že ten člověk umí.. ()

dalia 

všechny recenze uživatele

Výborné drama o pozvolném a zpočátku nenápadném působení psychopatického manipulátora, který dokáže během několika dní zcela rozvrátit život nevinného člověka. Zároveň i připomínka toho, že některá naše přání by raději měla zůstat nesplněna, nebo že i zcela mírumilovného člověka lze vmanipulovat do situace, kdy je schopen ze zoufalství zabít. Je zajímavé vidět spolu hrát Jamese Spadera a Christiana Clemensona, kteří se o řadu let později tak skvěle doplňují v Boston Legal. ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Nějak to nesplnilo očekávání. Jestli jsem to dobře pochopil, jedná se spíše o psycho thriller. Mladý úspěšný muž trpí nedostatkem sebevědomí a ten mu do žil "nalije" záhadný muž odnikud, který si duševního losera postupně úplně podmaní. Film se dost táhne, postupně děj houstne, a pak to jde do finále, od kterého jsem právě čekal víc. Oba herci v hlavních rolích dobří, ale pro pomalé tempo bych se na to hned tak nedokázal znova podívat. 60% ()

choze 

všechny recenze uživatele

Obsah od Intersonicu je trochu mimo, každopádně film je průměrný thriller o psychopatovi, který se s hrdinou nejdřív kamarádí a drsně mu pomáhá vyřešit jeho problémy, ale pak ho začne terorizovat a samozřejmě to skončí jejich soubojem (viz. pozdější holčičí verze Spolubydlící s Bridget Fonda a Jennifer Jason Leigh). Lowe i Spader sem sedí, ale nepředvádí nic extra, stejně jako Koepp, který ve stejném roce napsal Temného anděla z Lundgrenem, a brzo se měl podepsat i pod Jurský park, Carlitovu cestu nebo první Mission: Impossible, nebo Hanson, který za pár let natočí pecku L.A. Přísně tajné. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele

Kedysi veľmi dávno som považoval tento film za ťažko psychologický a mal som pocit, že sa pozerám na filmové umenie a perfektné herecké výkony. Mal som asi 14 rokov a keďže sa film veľmi mi páčil, ostalo mi v pamäti z neho ešte prekvapivo veľa. V dnešnej dobe, oproti skutočne kvalitným filmovým psychologickým štúdiám, by už asi ťažko na diváka mohol podobne fungovať. ()

Galerie (73)

Reklama

Reklama