• topr harley
  odpad!

  Většina slátaninu jsem neviděl dlouho a to jsem toho už viděl vážně hodně. Je sice pěkné, že už v pilotu se furt něco děje, ale kvalita toho je někde na úrovni amatérských filmařů. Už jsem ani nečekal, že někdy narazím na seriál u kterého bych nevydržel v kuse dokoukat jeden díl.(4.5.2015)

 • Davies182
  odpad!

  Ten, kdo na netu tvrdil, že i porno má lepší příběh a digitální efekty, měl pravdu. Pilot se téměř nedal dokoukat.(5.4.2015)

 • Darth Revan
  odpad!

  Do prdele, tohle je nejhorší zpracování mýtů, co jsem kdy viděl. Zlatej Herkules: Zrození legendy. Odpad. Tfuj.(26.4.2016)

 • MoiJe
  *

  Pilot: Úplná tragédia to nie je. Ale sledovať to nebudem.(12.4.2015)

 • erased
  *

  Jistě, že už promo fotografie k Olympu vyvolávaly zděšení, o dojmech po první epizodě nemluvě, nicméně i přesto jsem se rozhodl projít si kompletní první sérií. Takřka komické nekvality vizuálu z televizních devadesátých lety si tento levný počin samozřejmě udržel až do konce, herci dokonce po úděsných prvních dojmech s přibývajícími díly na přehrávání ještě přitvrdili, zatímco jim už tak nulové charisma kleslo do záporných hodnot, ale samotný příběh mě naopak spolu s přibližujícím se koncem nejen přestal nudit, ale i jakž takž začal zajímat. V nejlepším případě by i ve finále by stále šlo jen o nezbytnou výplň v počítačové hře, protože seriál ve zde ubohoučce působící produkci SyFy (kteří jinde dokážou překvapit ucházející kvalitou po všech stránkách) na nesení vcelku zajímavě vypointovaného příběhu rozhodně nemá, ale pořád je to dost na to, abych alespoň tak trochu z lítosti změnil to nelichotivé odpadové hodnocení.(23.7.2015)