• Ozzy2

Víc, než Krušné hory je drsnější jen Kuneš:))))Jediná drsná věc, kterou udělal bylo to, že si zapálil cigáro pod cedulí Zákaz kouření.Pane "scénáristo", nevím, co berete, ale musí to bejt kvalitka.Pošlete mi toho alespoň 20 gramů, také chci napsat něco hezkého pro TV:)))Možná to, co fungovalo ve Skandinávii tady vůbec nefunguje.Tolik nesmyslů pohromadě jsem ještě v žádné detektivce neviděl.Pokud je to sitcom, tak je to za pět hvězd, protože se u toho mlátím smíchy.Jenže on není, takže opět odpad, už poslední, čtvrtý díl už poběží beze mně.(12.9.2016)

Na hone zastrelia lovca, akoby to bola na porážku určená ovca. Podozrivý je iný poľovník, v čase vraždy ožratý, ktorý bol na zastreleného krátko predtým nasratý. Rapeľ je však konštruovaný tak, že ak v polovici dielu niekto je podozrivým, isté je, že vinný na konci bude ktosi iný. Aj tu. Treba len hlbšie načrieť do histórie rodiny obete a keď sa toto skonfrontuje s fotografiami z lovu, vrah pomaly ale isto bude pomaly na svete. Politické floskule tu zosobňujú Ukrajinci najatí na zbitie policajta do krvavej kaše, a z druhej strany tento zbitý, no hrdinný policajt, vytrhávajúci si infúziu z ruky, jenom aby zločinného vraha brzy zase našel.(26.10.2016)

"Všichni jste říkali, že jsem to byl já, tak jsem na to přistoupil." Opilý myslivec Fanda byl skvělý, Kuneš prchající z nemocnice taky a pak ještě Gregor, který shledal svět posraným proto, že si Úkáčka vzaly právníka. A taky závěrečné potykání stálo za to, ale jinak mě ta průměrná detektivka a uměle vyvolaná drsnost lesů v okolí Jáchymova zase tak moc nebavila.(14.9.2016)

60% — Tak špatné to není, kouká se na to dobře, ale asi jsem čekal něco víc. Tento příběh byl standardní detektivkou, možná trochu lépe natočenou, ale nic moc navíc tam nebylo. Pravdou je, že při řešení pomáhá moc náhod. Ale buďme upřímní — náhoda hraje velkou roli i v jiných krimiseriálech a nemám na mysli ty české. Co se týká toho „hlavního“ případu, mám už od minulého dílu svého favorita, tak uvidíme, jestli jsem se trefil. A není to jen výsledek rozpočítadla, mám i motiv (samozřejmě ne detailní, ale směr jsem si vytýčil).(13.9.2016)

Tradičně dobrá atmosféra, při které vám půjde i pára od huby a začnou vás bolet klouby ze sychravého podzimu. Ovšem taky tradičně poněkud slabší a naivní příběh, který nedokáže zcela strhnout. Potěší Oldřich Vlach, který vypadá už snad třicet let stejně. Stále lepší průměr hlavně díky stylizaci. Chce to ale lepší zápletku!(12.9.2016)

• - Tento díl se natáčel v Jáchymově, Božím Daru, hotelu Budka v Úvalech, na hřbitově v Horní Blatné. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)