Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Idylka podzimního honu končí zákeřným usmrcením myslivce. Podezřelých je hodně, protože sedláka s pokřiveným charakterem neměl v kraji nikdo rád. (Česká televize)

Recenze (33)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Vzhledem k tomu, že jsem předchozí epizodě udělil dvě hvězdičky, musel jsem teď jednu přidat, nic jiného se za tím hledat nedá a hodnotil bych jinak za dvě. Docela mě štve, když někdo obsadí partu herců, od kterých si člověk slibuje kvalitní podívanou do seriálu, k němuž se asi píše scénář v noci před natáčením a pod vlivem, nevím jak jinak bych si měl vysvětlovat průběh vyšetřování. Dojal mě už policejní náčelník, který po nalezení mrtvoly nechal s bohorovným klidem proběhnout místem činu i jeho nejbližším okolím místní myslivecký spolek, na druhou stranu mě dost pobavilo, že manželka uspořádá oslavu náčelníkových narozenin o měsíc dřív a není to divné vůbec nikomu včetně jeho bratra. Tradičně se jen tak namátkou našla fotopast, klíčový to důkaz a vše zazdila věta senzibila Kuneše: "Tak to je jasný, dělal si alibi." To bylo přece jasný, ne? 3*- ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jo na honech se chlastá odpradávna – žádná novinka, dokonce se tu a tam stane, že to někdo „odnese“ – v tomto případě šlo však o vraždu – byla však důmyslná? Kunešova parta rozjede vyšetřování, které odhalí nepěkné vztahy mezi tamními vidláky a i sám major dostane pořádnou nakládačku. Jo a ještě dojde i na tykání…Ochránci zvířat asi během začátku dostávali nejeden záchvat, nicméně taková je realita – vyřešení případu je sice úsměvné, ale ne nereálné, takže v tomto případě bych tvůrce zas až tolik nekritizoval. I zde byla průměrnost zachována… ()

Reklama

stration 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tradičně dobrá atmosféra, při které vám půjde i pára od huby a začnou vás bolet klouby ze sychravého podzimu. Ovšem taky tradičně poněkud slabší a naivní příběh, který nedokáže zcela strhnout. Potěší Oldřich Vlach, který vypadá už snad třicet let stejně. Stále lepší průměr hlavně díky stylizaci. Chce to ale lepší zápletku! ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Všichni jste říkali, že jsem to byl já, tak jsem na to přistoupil." Opilý myslivec Fanda byl skvělý, Kuneš prchající z nemocnice taky a pak ještě Gregor, který shledal svět posraným proto, že si Úkáčka vzaly právníka. A taky závěrečné potykání stálo za to, ale jinak mě ta průměrná detektivka a uměle vyvolaná drsnost lesů v okolí Jáchymova zase tak moc nebavila. ()

Radko 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Na hone zastrelia lovca, akoby to bola na porážku určená ovca. Podozrivý je iný poľovník, v čase vraždy ožratý, ktorý bol na zastreleného krátko predtým nasratý. Rapeľ je však konštruovaný tak, že ak v polovici dielu niekto je podozrivým, isté je, že vinný na konci bude ktosi iný. Aj tu. Treba len hlbšie načrieť do histórie rodiny obete a keď sa toto skonfrontuje s fotografiami z lovu, vrah pomaly ale isto bude pomaly na svete. Politické floskule tu zosobňujú Ukrajinci najatí na zbitie policajta do krvavej kaše, a z druhej strany tento zbitý, no hrdinný policajt, vytrhávajúci si infúziu z ruky, jenom aby zločinného vraha brzy zase našel. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (3)

  • Když vrah (Tomáš Pavelka) vrací smrtící zbraň při retrospektivě na místo, nemá rukavice. (sator)
  • Tento díl se natáčel v Jáchymově, Božím Daru, hotelu Budka v Úvalech, na hřbitově v Horní Blatné. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Reklama

Reklama