• SOLOM.
  ****

  No sláva, konečně díl, který na mě udělal celkem dojem. Naaranžované mrtvé dívky, bestiální vrah/psychopat, slušná atmosféra – to všechno se mi tu líbilo. Jasně mělo to i nějaké ty mouchy a úsměvné situace (které však vtipné být neměly), ale ty mi nedokázaly pokazit náladu. Konečně můžu označit alespoň nějaký díl jako lehce nadprůměrnou podívanou. Nechci se opakovat, ale už se těším na dalšího Rapla…(22.3.2019)

 • Marsik
  ****

  ČT1 HD - Tak tenhle díl mě bavil snad ze všech čtyř zatím nejvíce. Opět se posouváme v událostech okolo Kuneše dále, máme nové indície k Haně W ., takže se to parádně rozjíždí. Znovu chválím autentičnost, kamerové filtry :) a faktem je, že jsem opět na 60 minut s velkým zaujetím sledoval. 80% (with J.)(20.9.2016)

 • otík
  ****

  Kuneš si v tomto díle vyřídí osobní věci s milencem své manželky, pak ale veškeré úsilí věnuje společně s kolegy hledání vraha žen, které jsou brutálně zavražděny a umístěny v podivných polohách na podivných místech. Celé pátrání se pak propojí s hlavním případem, kvůli kterému je Kuneš v horách. Ne všechno však dopadne tak, jak by to Kuneš očekával. PS: trošku mě zaráží, že zatímco divák už dávno ví, že sadistický vrah žen nemůže být vrahem ženy, po jejím vrahovi Kuneš v horách pátrá, nechá scénárista všechny detektivy si myslet, že ho konečně chytli.(15.9.2018)

 • Wysch
  ****

  Pravděpodobně po první epizodě se jedná o tu nejsilnější - nejen storytellingem, kterej má hlavu, ale hlavně postupným dokreslováním charakterů, které se nepletou, které jsou uvěřitelné, a které hlavně mají svoji roli. I ten Etzler je pravděpodobně v seriálu z nějakýho důvodu, a je jen škoda, že ten, kdo napsal byť jen jeden příběh s detektivní zápletkou, už ví, proč tam je. Což je škoda. Do konce seriálu (první řady) je ještě dlouho, a tak nějak doufám, že si pro Etzlera připravil Pachl jinej osud a důvod, proč se s prominutím sere do každý epizody. Z tý skály totiž mohl sletět kdokoliv, že ano. Jo a jedno velký WTF je manžel tý Hany W., kterej se ani nepotřebuje podívat, koho to zašili, aby věděl, že to nebyl on. Má pravdu ale, ne že ne. Asi taky napsal nějakou detektivní story.(19.9.2016)

 • Ozzy2
  odpad!

  Informace vám podá tisková mluví poručík Slepičková:)Holka pro všechno-sekretářka, tisková mluvčí, vyšetřovatekka:)))Tahle parta fízlů, co si každej jede na vlastní pěst by nechytla a ni myš do pastičky.Na tomhle oddělení si každý dělá, co chce a přesto to funguje.Proč se to jmenuje Rapl???Je to scénárista, nebo kdo to je?Čermák je nejnudnější fízl všech dob.Charisma nula, jen je arogantní, on v tom autě bude prostě hulit dál a Lupínek bude dál blejt z okýnka.Fakt je to komedie jak vyšitá!(19.9.2016)

 • - Natáčelo se v bývalém cíniovém dole Sauersack v Přebuzi, Prokopském údolí, Březové, Abertamech, Horoušanech, Jáchymově, bývalém dole František Josef na Kladně. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

 • - Spoiler: Na konci dílu najdou kriminalisté u sériového vraha doklady policistky Hany Wágnerové, která byla v seriálu zavražděna před dvěma lety, ale nalezený nový typ služebního odznaku se prvním policistům začal vydávat až na přelomu března a dubna 2016. (Pimburger)

 • - Na začátku příběhu kapitán Gregor (Jan Dolanský) značí červenou fixou na nástěnnou mapu polohu nalezeného těla a auta. Po střihu už fixu v ruce nemá a na mapu dává barevné magnety. (heavy66)