Krvavý revír (S01E07) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller / Akční

Česko, 2016, 1 h

 • Necrotongue
  *

  Já už v tom mám jasno, scénárista prostě zkouší, co všechno vydržím, než to vzdám a předčasně seriál odpískám. Jenže tady jste, pane Pachle, narazil! Já jsem totiž tvrďák, který se pro zocelení nervů prokousal už čtyřmi sériemi The 100! Takže nic vzdávat nebudu, přestože se ze seriálu stal totální absurdistán, ve kterém běhá Slepičková po lese, protože se pošťačka bojí psa a Kuneš svým třetím okem opět vidí celý případ, předčasně ukončuje falešné svatební obřady a hraje si na Jánošíka (pro anglicky a americky mluvící- Robina Hooda).(24.4.2018)

 • Ozzy2
  odpad!

  Tak lidi, už chápete, proč dávám všem dílům odpad?Tak ta svatba, to snad vynecháme, to byl sled takových absurdit, že je škoda to komentovat.Nebo ne.Vyorálek už před časem odejde z církve, přesto pár v klidu oddá v kostele, v ornátu.kdo mu ten kostel půjčil?Ženich a svědek nedostanou volno a musí k mrtvole, kde jsou naprosto všichni.Ten nearogantní "sympaťák" Kuneš jim pár vteřin před dokončením obřadu svatbu zničí!!!No a pak to jde ráz naráz.Kuneš prohledá trezor, ukradne z něj nějaké kameny, nechá tam milion otiskl a pak tam nechá zavolat techniky.Rohanová chlastá vodu a čaroděj-dobroděj zatají balík peněz, který je hlavním motivem vraždy, rodince samotného-opět masového vraha!!!!Takže Kuneš je přeložen za trest na hory a má tu daleko závažnější případy, než by se dočkal na kriminálce v New Yorku, protože v díře, kde žije 2000 obyvatel jsou masové vraždy na denním pořádku, to ví každý!!"Pokud jedete do Německa, nejezděte přes Jáchymov, to nemůžete přežít:))))))))(10.10.2016)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Slepičková, hajnýho de facto jste nenašla vy, ale jeho čokl. Neměl by ten případ dělat on?" Tak detektiv Slepičková si v tomto případu svou hanlivou přezdívku Slepice naprosto zasloužila. Dokonce se vybarvila jako Zmrzlá slepice. Taky mě pobavila Frau Špiritus a znuděná hláška Only People mě dostala do kolen. Jinak bych si tentokrát policejní práci na místě činu dovolil označit za diletantskou, ohýbání trestního řádu za nepřiměřené a oddávajícího kněze, který není kněz, za cosi podivného mezi nebem a zemí.(11.10.2016)

 • otík
  *****

  Hodně dobrý díl, ve kterém se nám Lupínek ožení, na scéně se opět objeví Gregor s kágébékágem Vaculíkem, který má políčeno na šéfa kriminálky. Mezitím v železech umrzne postarší hajný a případ pro všechny je na světě. Slepičková se do toho zaplete více, než je zdrávo a celá parta má co dělat, aby včas odhalila pachatele a zachránila Slepičkovou před věčnou cestou do zamrzlých lovišť. Dílu nechybí napětí, ale ani chytře použitý humor. Super.(18.10.2018)

 • huspenina33
  ***

  Svatbu jsem nepochopil. Proč je oddává farář, který není farářem, těžko to pak asi platí :-) vrah zase celkem jasný po cca 20 minutách, díky blbě rozostřené kameře, ale i díky menší dedukci. Jenom hlášky ONLY PEOPLE to nezachrání. Nerozumím taky proč se nehledali ty peníze?? Proč je Kuneš nechtěl po vrahovi, který notabene chtěl zabít jeho kolegini. Tyhle podivnosti a absence jakéhokoliv překvapení, zvratu ve vyšetřování to kazí. Jinak super prostředí, dobrá atmosféra, která by se určitě dala rozvinout do zapeklitějšího případu, ale asi za hoďku se toho moc nestihne.(11.10.2016)

 • - Tento díl se natáčel na Božím Daru, Jáchymově, v kapli Suchá, bývalých kasárnách Hřebečná, Merklíně a na rozhledně Bleiberg u Bublavy. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace