Krvavý revír (S01E07) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller / Akční

Česko, 2016, 1 h

 • otík
  *****

  Hodně dobrý díl, ve kterém se nám Lupínek ožení, na scéně se opět objeví Gregor s kágébékágem Vaculíkem, který má políčeno na šéfa kriminálky. Mezitím v železech umrzne postarší hajný a případ pro všechny je na světě. Slepičková se do toho zaplete více, než je zdrávo a celá parta má co dělat, aby včas odhalila pachatele a zachránila Slepičkovou před věčnou cestou do zamrzlých lovišť. Dílu nechybí napětí, ale ani chytře použitý humor. Super.(18.10.2018)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Slepičková, hajnýho de facto jste nenašla vy, ale jeho čokl. Neměl by ten případ dělat on?" Tak detektiv Slepičková si v tomto případu svou hanlivou přezdívku Slepice naprosto zasloužila. Dokonce se vybarvila jako Zmrzlá slepice. Taky mě pobavila Frau Špiritus a znuděná hláška Only People mě dostala do kolen. Jinak bych si tentokrát policejní práci na místě činu dovolil označit za diletantskou, ohýbání trestního řádu za nepřiměřené a oddávajícího kněze, který není kněz, za cosi podivného mezi nebem a zemí.(11.10.2016)

 • mh.mail
  ***

  60% — Smrt je tentokrát brutálně drsná a krvavá, ale je smutné, když se režisér snaží natočit scénu s vrahem tak, aby tam byl, ale nebyl poznat. Jenže pak se v průběhu děje objeví ten správný herec a vy víte, že to je on, protože nikdo jiný nemá takovou postavu. Nevím, jestli si to autoři neuvědomují, nebo je to schválně, ale už jsem se s tím setkal ve více filmech. Je však stále jasnější, že o něco zábavnější než jednotlivé případy je ta hlavní linie. Utvrdil jsem se ve svém podezření na pachatele vraždy Hany W. Možná se mýlím, ale něco je mi na něm podezřelé. Kunešova hláška „only people“ byla luxusní.(17.10.2016)

 • SOLOM.
  ***

  Pytláci jsou svině o tom žádná a jsou špínou tohoto dílu. Taky dostali, co si zasloužili, nicméně Kuneš a spol to rozhodně nebudou mít jednoduché ani tentokrát. Slepice konečně přestane být pasivní – už bylo na čase – Asi nejvíc se mi líbili záběry na „vysokou“ – to byla opravdu nádhera. Atmosféra taky nebyla nejhorší – jde vidět, že Jan Pachl konečně pochopil, jaké chyby dělat v Cirkuse Bukowsky a tady se je snaží minimalizovat – teď ještě pořádně zapracovat na důvěryhodnosti některých momentů a vážně bych byl spokojený. 60%(23.3.2019)

 • Necrotongue
  *

  Já už v tom mám jasno, scénárista prostě zkouší, co všechno vydržím, než to vzdám a předčasně seriál odpískám. Jenže tady jste, pane Pachle, narazil! Já jsem totiž tvrďák, který se pro zocelení nervů prokousal už čtyřmi sériemi The 100! Takže nic vzdávat nebudu, přestože se ze seriálu stal totální absurdistán, ve kterém běhá Slepičková po lese, protože se pošťačka bojí psa a Kuneš svým třetím okem opět vidí celý případ, předčasně ukončuje falešné svatební obřady a hraje si na Jánošíka (pro anglicky a americky mluvící- Robina Hooda).(24.4.2018)

 • - Tento díl se natáčel na Božím Daru, Jáchymově, v kapli Suchá, bývalých kasárnách Hřebečná, Merklíně a na rozhledně Bleiberg u Bublavy. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

 • - Por. Slepičkovou hraje Lucie Žáčková. Při svatbě Lupínkových se dozvídáme, že postava Lucie, kterou ztvárňuje Aneta Krejčíková, je za svobodna také Žáčková. (milad80)