Když bolí zuby, je to malér. Když zmizí zubařka, je z toho případ pro Kuneše. Poněkud banální, neboť pohřešovaná žena si spokojeně žije v Německu. Ale čí je tedy tělo, které vyplaví velká voda z přehrady? (Česká televize)

Ozzy2 odpad!

To už je taková slátanina, že i šéf těch komiků, co se v seriálu jmenují kriminálka se dvakrát ptá-Je tu něco, o čem nevím?Nevíš vůbec nic!Protože v tomhle bordelu se nevyzná už nikdo.Čermák se už chová jako idiot, scéna ve škole s ředitelkou byl jeho vrchol arogance.Nedivím se, že ta dcera je taková kráva.Celá tatínek..... ()

Necrotongue

Za pět měsíců vyřešil major Kuneš deset vražd a pic ho, už je jich jedenáct. Vyřešil dokonce i tento případ, který pan Pachl překombinoval až za roh. V každém případě musím obdivovat asertivitu manželů Rohanových, jejich reakce na vloupání a následnou situaci byla doslova chladnokrevná. Kuneš tradičně procupitá hausbótem podezřelého, opět osahá vše, co uvidí, vynechá snad jen toaletní papír a za odměnu dostane k narozeninám hodinky (už zas). Tak nevím, bud je sbírá, nebo dcera prostě není schopná vymyslet jiný dárek, snad se to dozvím v příští napínavé epizodě. ()

Jara.Cimrman.jr

"Tak mám takého tušáka, že ste bola bohovská." Tak se nám po minulé ruské vložce lingvista Rapl pustil do dalšího jazyka a opäť to bolo ozaj vtipné. Dokonce to vyšetřování ani moc nerušily všechny ty zamotané rodinné vztahy a Kuneš se výjimečně dopustil pouze jednoho trestného činu. Asi chtěl působit výchovně na dceru. Nicméně kdybych tento případ vyšetřoval já,tak na to jdu víc od lesa a méně od Německa, takže bych vypátral pachatele daleko dřív, i když by to byl někdo jiný. ()

mh.mail

60% — Standard seriálu. Samotný případ ničím zvláštním nepřekvapil, snad jen způsobem, jakým ji dostali. Břéťa Kubát by na to svého času asi řekl: „Pochvala za vyřešený případ a pokárání za vyšetřovatelský úskok.“ Takže se spíš zaměříme na soukromé linky. Etzler se nám vybarvil, ale to asi bylo pro málokoho překvapení. Ve vztahu k případu Hany W. dnes nebyl žádný viditelný příspěvek. Full frontal scéna zbytečná a spíš směšná, asi Kristýna Frejová litovala, že ve svých 45 letech žádnou pořádnou nahou scénu doposud nenatočila. ()

SOLOM.

Záměna identity – vcelku zajímavé téma, ale jinak v tomto díle zrovna moc kvalitní podívané není. Kunešův boj s neposlušnou dcerou i alkoholem by neměl být hlavní náplní kriminálky, když všichni čekají nějaké zajímavé mordy a dejme tomu i akční scény. Mrtvol tu sice pár bylo, ale spíš se o nich jen kecalo, Slepice by mohla dostat víc prostoru, protože se mi poslední dobou líbí víc, než ufňukaný Lupínek – chlapec si musí zvyknout, že má děcko, nebo měl prostě toho ptáka vytáhnout dřív. No a Miroslav Etzler? To že je hajzl (jeho postava), je zřejmé už několik dílů dopředu, takže žádné překvapení… ()

• Koroner našel vpich na levé straně krku zavražděného zubaře v podání Igora Bareše. O několik záběrů dál sledujeme rekonstrukci vraždy, jeho milenka mu vpravila jed do těla vpichem do pravé strany krku. (klukluka)
  • Natáčelo se v Praze - Karlíně, hlavním nádraží, Klánovicích, na dálnici A17 Drážďany, Jáchymově, Karlových Varech, Přebuzi, Božím daru. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)