Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nezvěstný patolog Knecht znepokojuje ústecké kriminalisty, kteří jsou ale naplno zaměstnáni vyšetřováním ohořelého těla na kališti. Spojitost s přepadením transportu peněz je skoro jistá, a tak jejich síly směřují k záchraně jediného živého svědka. Boj s časem začíná… (Česká televize)

Recenze (28)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Souhlas – stupidita scénáře začíná být „do nebe volající“, ale zas jsem se u tohoto dílu docela pobavil. Atmosféra se v posledních dílech výrazně zlepšila, tým kriminalistů už taky začal něco dělat a sem tam „vysolí“ nějakou tu zábavnou hlášku, Kuneš se pořád drží a patolog válcuje zbytek osazenstva (ač k nevíře, protože v první sérii mi lezl neskutečně na nervy – v druhé je to alkoholik Rohan). Mafiáni se chovají jak trotli – no stejně tak i policajti a jen takové malé info pro některé zde komentující jedince: Predrag Bjelac tu hraje úplně jinou postavu než v Cirkusu Bukowsky – proto ho Kuneš nezná…!!! ()

kumite odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Slavní detektivové vyhodnotí, že doktor kódovaně volá "zvěřinou" SOS a oni za ním pošlou samotnou Slepičkovou ?? A ten útěk podezřelého z nemocnice byl jako do prdele co ? Proč ta ostraha nestála před dvěřmi od jeho pokoje, ale o 20 metrů dál ? A nebyl náhodou připoutaný k lůžku pouty ? Slavní detektivové vědí, že nějakým kanálem lze dostat do basy k Željkovi mobil a nezajistili v base žádná speciální bezpečností opatření ? Ten si pak v base vytrvale telefonuje jak v call centru Vodafonu. Ten zátah na Draga u pingponga byla jedna velká komedie. Kuneš na na Dragovu gorilu amatérsky míří zezadu z 20 cm a stojí tam jak tvrdý Y ?? Tak jako vypadá zatýkání nebezpečného zabijáka ? ()

Reklama

boni 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Prozatím nejlepší díl druhé série, bez debat. Sice to je stále plné alogičností, člověk tak nějak nemůže uvěřit tomu, že to je od stejných tvůrců, neb oproti sérii první je to stále jen slabý odvar, ale konečně z toho přestaly bolet oči, vrátila se stará hutná atmosféra, děj získal nějaký spád, čili v kontextu dřívějšího festivalu marnosti musím hodnotit alespoň z části kladně. A po delší době mohu k dalšímu dílu vzhlížet s mírnou nadějí. Snad se konečně Pachl rozpomněl, jak se píše dobrý scénář, a ta prozatímní agónie bude moci být alespoň lehce pozapomenuta. ()

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Co na to říct? Patolog Knecht je můj oblíbenec a zápletka s kpt. Gazdou v podání Pavelky taky nebyla nejhorší, ale při srovnání provedení a počtu nesmyslů s S01 je tahle epizoda celkem bída. PS: Pobavilo mne že dům Gazdy je ten samý, který si "zahrál" v Metanolu jako dům, kde pachatel dostavuje bazén. ()

salahadin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

achjo, zlouhavé, nudné. Já už moc nezvládám hloupé scény, kdy se drsňák Kuneš buď vypořádá s řádově těžším borcem (bodyguard v 1. díle), nebo dostane nakládačku jak malej kluk, i když někomu míří na záda. Jejda proč?!? Proč ten seriál nemůže být aspoň trochu uvěřitelný? Tohle je čirá pisatelská fabulace, bohužel ne moc dobře zfilmovaná.... ()

Galerie (13)

Zajímavosti (8)

  • V 15. minutě přijíždí Kuneš (Hynek Čermák) k domu kapitána Gazdy (Ondřej Pavelka). Je to stejný dům, ve kterém byl zatčen Rudolf Fulín v díle Tekutá smrt ve filmu Metanol (2018). 2. série Raplu byla natočen o rok později, takže dům už má hrubou omítku. (heavy66)
  • Když Kunešovi (Hynek Čermák) jeho dcera oznámí, že je těhotná, přehodí věty v jejich logice. Nejdřív řekne: „Proč si nezavolala dřív, dalo se s tím ještě něco dělat,“ a teprve poté se ptá, v jakém je měsíci. (sator)
  • Přestože byl podezřelý Vitzner (Radek Bruna) v předchozím díle přikurtován k posteli policejními pouty, v tomto díle z neznámých důvodů nikoliv, proto také mohl utéct. (sator)

Reklama

Reklama