Co na to říct? Patolog Knecht je můj oblíbenec a zápletka s kpt. Gazdou v podání Pavelky taky nebyla nejhorší, ale při srovnání provedení a počtu nesmyslů s S01 je tahle epizoda celkem bída. PS: Pobavilo mne že dům Gazdy je ten samý, který si "zahrál" v Metanolu jako dům, kde pachatel dostavuje bazén.(5.2.2019)

Prozatím nejlepší díl druhé série, bez debat. Sice to je stále plné alogičností, člověk tak nějak nemůže uvěřit tomu, že to je od stejných tvůrců, neb oproti sérii první je to stále jen slabý odvar, ale konečně z toho přestaly bolet oči, vrátila se stará hutná atmosféra, děj získal nějaký spád, čili v kontextu dřívějšího festivalu marnosti musím hodnotit alespoň z části kladně. A po delší době mohu k dalšímu dílu vzhlížet s mírnou nadějí. Snad se konečně Pachl rozpomněl, jak se píše dobrý scénář, a ta prozatímní agónie bude moci být alespoň lehce pozapomenuta.(4.2.2019)

• Untentrauer

Katastrofální díl plný nelogických rozhodnutí a ještě debilnějších zvratů. V tomto díle udělali z kriminalisty Pavelky křiváka co vykrádá transporty peněz a vraždí mafiány i svědky....Díl, ve kterém zdrhne z nemocnice člověk s průstřelem kolena, kde nikomu není divné, že jejich patolog nechodí do práce....Prostě tohle je bída.(21.5.2020)

Už jsem to pochopil, 2.série je parodie! Pokus o českou tarantinovku. Policajti jezdí na zásah vrakem taxiku, ožralý velitel neustále jebe Čepičkovou a Slepičkovou a někam je posílá, patolog ukazuje Slepičkové zraněného zajíčka, zatímco mafiáni prchají zadním vchodem, Lupínková dřepí ve vaně v noční košili, prostě je to jasné! Začíná se mi to líbit! Mudr.Knecht forever!(9.2.2019)

• salahadin

achjo, zlouhavé, nudné. Já už moc nezvládám hloupé scény, kdy se drsňák Kuneš buď vypořádá s řádově těžším borcem (bodyguard v 1. díle), nebo dostane nakládačku jak malej kluk, i když někomu míří na záda. Jejda proč?!? Proč ten seriál nemůže být aspoň trochu uvěřitelný? Tohle je čirá pisatelská fabulace, bohužel ne moc dobře zfilmovaná....(5.2.2019)