Komentáře uživatelů k epizodě (15)

 • salahadin
  **

  Ještě těm čtyřem blbejm jeden lojza scházel, třeba Okamura. Přehlídka filmařské nemohoucnosti dle mě pokračuje. Seriál se snaží být protivný, resp. téměř vůbec nepracuje se svými postavami - buď je to přemoudřelý patolog nebo chlastající Rohan a do toho všichni svorně hází kyselý xichty. Atmosféra - a to se už budu opakovat - nula nula prdlačky. Více než co jiného mě druhá várka Rapla štve, ať už celkovou nezajímavostí, nebo v každém díle se vyskytujícími logickými lapsy! Borec skočí do vody - jasně, nemá čisté svědomí - a kam si jako myslel, že doplave před motorovou lodí? Hmm. A podezřelý utíkající skrz okénko, zatímco si kluci policajtský prohlíží Playboy, hmm, má cenu tohle ještě vůbec komentovat? Zajímá mě, jak tohle všechno dopadne, tak to dokoukám. Ale už teď lituju, že jsem vůbec začal.(13.2.2019)

 • SOLOM.
  ***

  Migranti…V posledních letech dost ožehavé téma, takže se ani moc nedivím, že se objevili i v tomto seriálu. Pachl sám řekl, že chtěl tyto „témata dnešní doby“ přenést do svého díla – ovšem ne vždy se jeho úsilí setkalo s pochopením diváků. A ani v tomto případě tomu nebylo jinak. Jasně, mělo to zajímavou atmosféru, většina hlavních postav se vrací ke svému standartu a nechovají se až na Rohana jako totální blbečci – viz Mácha a Lupínek, ale ani to nestačí. Druhá série se sice taky udržet propojení napříč všemi díly, ale víc se mi zamlouvala vražda policistky a tajemství v dolech, než černohorská mafie. Navíc ani změna prostředí na mě neudělala moc dobrý dojem a těhotná Kunešova dcera už vůbec ne – též to má se čmoudem…(3.4.2019)

 • WinnJets
  odpad!

  Nechat na záchodě člověka, kterého mají policisté pečlivě hlídat a jít si na benzínku bezstarostně prohlížet časopisy, tohle už chce fakticky hodně fantazie... nevím co tím tvůrci sledují, ale už je to opravdu trapné.(12.2.2019)

 • rakovnik
  ***

  Nový Rapl pokračuje. Dnes dokonce zalitý zpočátku sluníčkem. Hutná atmosféra první série je tatam. Asi do poloviny dílu jsem měl dokonce i radost, že zde nefigurují mafiáni z Montenegra. Bohužel mi ji tvůrci opět zkazili. Policisté si ani dnes neodpustili megabotu, takže prohlášení Máchy, že nejsou tak hloupí, jak se říká, vzalo za své. Oproti minule zlepšení, ale ještě to není ono.(11.2.2019)

 • mira007
  ***

  Labe vyplavilo nahé tělo snědé obřezané dívky a Raplovce to zavede do atraktivního prostředí námořníků, prostitutek a migrantů a celkem to začne hodně zajímavě, ale zase se to otravně stočí k tomu, že vrahem je zahradník ... respektive černohorský zahradník Bjelac a jeho parta.(12.2.2019)

 • heavy66
  ***

  Brate, jeden z našych kanalu je prozrazen, musyš zlikvidovat všechny, co s tym maji neco společne! Ale ja neumim řydit naklaďak! To nevady, musiš to udelat! Ááááááá! - za všechnu kriminalitu v Ústí může balkánská mafie. Zdá se, že tvůrci seriálu akceptovali Rohanovu fobii.(11.2.2019)

 • sharka.68
  ****

  Tak Vám nevím, byly ty šlápoty skutečný nebo jen dobře zahraný?????(12.2.2019)

 • MovieMan7
  ***

  Nic moc díl, potěšil Dragův návrat do Černé Hory. 51%(17.2.2019)

 • Vikmal
  ***

  Konečně se přestal Mácha pitvořit, zápletka přestala být naivně trapná a hned je to koukatelny...(11.2.2019)

 • Winster
  ****

  Moc hezky se tam to okno mé lásky hodí :o)))(13.2.2019)

 • FvW
  **

  Marně čekám na napětí z první série, některé díly z druhé série působí až směšně. Navíc angažování pofidérního "Youtubera" Aleše Bejra, byť pouze v několika sekundové roli, serióznosti seriálu moc nepřidá.(11.2.2019)

 • dieWildeK
  ***

  Pořád mi to přijde takový "divný", ale asi už jsem zaujatá. První sérii vzdáleno na hony daleko.(12.2.2019)

 • huspenina33
  **

  Cedulka z obchodu na kulichu Lupínka????(12.2.2019)

 • Reif
  ***

  Hvězdu navíc za psychopata Bejra, jehož kozy si zahrály v tomto díle tu nejdivočejší roli.(13.2.2019)

 • Hirogen
  *

  Marně přemýšlím, proč tvůrci dělají z diváka naprostýho kreténa. Nebo ze sebe? Tak třeba tady. Vezmou si plánky lodě. komplet ji prohledají. Nic nenajdou. Myslel jsem, že hledají těch 15 konzerv z prvního dílu a že v tom budou drogy. 15 konzerv je opravdu, jako hledat v kupce sena. Na to by seděl i ten falešný rozvaděč. Jenomže uvažujme. Za rozvaděčem je přes 20 uprchlíků. To si v těch plánkách nevšimli, že tam má být ještě nějaký kumbál? Kam ten celý den chodili uprchlíci na záchod, jak dýchali, když ta místnost byla "skrytá"? Pokud tam byla větrací šachtam proč se o ni nikdo nezajímal, kam vede? Vemte si, že uprchlíci tam vydrželi bez větrací šachty minimálně celou noc a den. Minimálně. To nemluvím o namakaných policajtech (kdyby to byli měšťáci...), kteří jdou odvést hlavního podezřelého na záchod, dokonce se podívají, jestli tam není okno, aby náhodou neutekl. Pak ho tam ale nechají samotného a jdou si na kafíčko a koukat na plejboj. To si mohli tvůrci dovolit před šedesáti lety v Pyšné princezně "hele ptáček", ale dnes, tady? Proč nevymysleli nějaký inteligentnější útěk? Takovýhle krávoviny jsou v každým dílu :-((14.2.2019)