• WinnJets

Není nad to když se kriminálka stará o to aby nelegálním migrantům chutnalo jídlo, tak ho pro jistotu Mácha vozí v krabičkách a Slepičková se zase stará o to aby měli co kouřit, popřípadě aby měli čím založit požár...:) Je fakt, že jsem si několikrát říkal, že horší už to snad ani být nemůže, ale musím uznat, že tvůrci vždy dokáží překvapit a vymyslet ještě větší hloupost než minule...(19.2.2019)

To, že bych jako filmový divák dostal to, co jsem dostal od první série, jsem už u druhé série vzdal, ale tento díl mne pobavil jako regulérní komedie ( a nemyslím tím jen nechtěné faily nebo nelogické hlouposti, ). Víc než krimi to dnes bylo zajímavější jako vztahovka ( Lupínka opouští žena ) a romantika ( Mácha si nabrnkl slečnu se zmrzlinou, která si jednou zahrála v pornu - Saru Venclovskou ). Musím taky vyseknout respekt za dvě nadprůměrné akce: 1) hon na migranty po celém obchoďáku is WTF snahou zachytit je koštětem na eskalátoru 2) bouračka s BMW(19.2.2019)

• DAPDO

Druhá série už je fakt nekoukatelná. Tenhle díl jenom zapadl do mozaiky. Začalo to dílem o hooligans, kde snad i laik musel kroutit hlavou, kolik nesmyslů se vešlo do padesáti minut, pokračovalo nevysvětlitelným napravením cikorek, kteří na konci čtvrtýho dílu vrátili sami od sebe peníze patologovi a tedˇ už se do toho zamíchali i běženci. Co nás čeká dál, že by ČT vydala Pachlovi rozkaz, že musí zakomponovat do seriálu i muslimáky ? Necháme se překvapit, ale nedivil bych se. K dnešnímu dílu snad jen tolik, že jsem nepobral, že Rohan chodí do basy za Želijkem, komunikují spolu každej jiným jazykem, perfektně si pokecají, aby si následně Rohan při nainstalování odposlechu nechal sehnat slovník, protože tomu nerozumí. Asi mu tentokrát chyběl chlast, kterýho konzumuje v každým dílu dost, samozřejmě ve službě. Policie nesežene za několik dní žádnýho překladatele, takže běžencům musí překládat obsluha gyrosu, vlastně kebabu...Slepičková nosí arabským dětem plyšáky, Kuneš si chodí s podezřením na virový onemocnění mezi lidi a Lupínkova manželka, která tak miluje svoje děti, opustí svýho muže a na děcka se vysere. To že jejího milence "hraje" dement Bejr je už jenom známka toho, jak tenhle seriál oproti první sérii upadl.(20.2.2019)

• sorrow

Proč dělá p. Pachl z policistů takové idioty? Kuneš s Lupenem dostali od Černohorců už jednu nakládačku a opět to jedou řešit sami bez zásahovky. K tomu je navíc jeden těsně před chcípnutím a druhý se s kocovinou a bez pistole skoro neudrží na nohou, i tak vše dobře dopadne. Na oddělení jsou všichni tak dementní, že oddělení pomalu, ale jistě přebírá Mácha, kterého třeba napadne odposlouchávat Žejlka. Vtipné je, že tento super nápad, který měl někoho napadnout už v první epizodě, Rohan nejprve zkritizuje, aby i jemu po čase došlo, že to je nápad celkem dobrý. Policii tlumočí obsluha z kebabu. Osobně mě pobavil jen ten hlídač z obchodního centra, který se tak moc snažil „bubáky“ dohonit. Bohužel, celkově hrůza.(20.2.2019)

• JollerCZE

Dost smutný stín první série. Tento díl je plný velmi, pro diváka až iritujícími, "chybami". Slepičková, Kuneš, Lupínek i Rohan působí spíše komicky, než vážně a profesionálně. Naopak Mácha, který původně byl spíše takový ňouma, v druhé řadě funguje jako takový záchranný kruh pro tento seriál. Celková kvalita seriálu velmi poklesla. Bohužel. Rapl býval jeden z nejlepších krimi poslední produkce, toto je jeden veliký omyl.(18.2.2019)