Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V Ústí přetrvává stav nebezpečí. Uprchlý podezřelý z vraždy cizokrajné ženy je konečně nalezen, ale s igelitovým pytlem na hlavě a bez života. Potvrzuje se propojení podivného nákladu s černohorskou mafií. Lupínek se za dramatických okolností seznamuje s novým členem rodiny a následně málem přijde o život. Ale Kuneš zasáhne v pravý čas. Náměstek primátora Tlustý nakonec přichází s pomstou Rohanovi, která je jak vystřižená ze sametové revoluce. (Česká televize)

(více)

Recenze (32)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Útěk dvojice migrantů byla už hodně přes čáru – to režisér neukecá, že to smrdělo trapností a stupiditou (nejen Slepice ale i hlídajících policajtů), ale jinak byl tento díl celkem fajn. Kalba Kuneše s Lupínkem i Máchovy dedukce pobavily, z té ubytovny bych ovšem zdrhnul už dávno – nejen kvůli plísni, nebo dětem, ale hlavně kvůli těm čmoudům. Pořád nechápu, proč všichni odešli ze svých domů do takové díry (Slepice má děcko, Rohan luxusní barák, Lupínek byt…ale to by se nehodilo do scénáře, který ať se na mě režisér a scénárista v jedné osobě je stejně stupidní a může si to obhajovat v rozhovorech, jak chce…). ()

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

To, že bych jako filmový divák dostal to, co jsem dostal od první série, jsem už u druhé série vzdal, ale tento díl mne pobavil jako regulérní komedie ( a nemyslím tím jen nechtěné faily nebo nelogické hlouposti, ). Víc než krimi to dnes bylo zajímavější jako vztahovka ( Lupínka opouští žena ) a romantika ( Mácha si nabrnkl slečnu se zmrzlinou, která si jednou zahrála v pornu - Saru Venclovskou ). Musím taky vyseknout respekt za dvě nadprůměrné akce: 1) hon na migranty po celém obchoďáku is WTF snahou zachytit je koštětem na eskalátoru 2) bouračka s BMW ()

Reklama

WinnJets odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Není nad to když se kriminálka stará o to aby nelegálním migrantům chutnalo jídlo, tak ho pro jistotu Mácha vozí v krabičkách a Slepičková se zase stará o to aby měli co kouřit, popřípadě aby měli čím založit požár...:) Je fakt, že jsem si několikrát říkal, že horší už to snad ani být nemůže, ale musím uznat, že tvůrci vždy dokáží překvapit a vymyslet ještě větší hloupost než minule... ()

salahadin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Cha! Tohle voličům SPD nedělejte! Za prvé, cajtíkům až v 7. díle došlo, že by mohli Željka odposlouchávat modernější nezabitnou technologií! Wow! Šikovní kluci. Respekt. Za druhé - černohorská mafie je banda pitomců. Jednak nechávají svědky jako Slepičkovou a Knechta, jednak jen tak nechají doručit zásilku hledanému majiteli lodě a zase ji nechat odjet. Což má za následek - ejhle? - příjezd Vožralýho a Nachcípanýho - teda super elitní výsadek P ČR. Tenhle seriál přesedlal z žánru krimi do žánru komedie. ()

Brtniik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Komentoval jsem první díl první řady (4h) a již po druhém dílu jsem ohlásil konec sledování tohoto seriálu. Včera jsem na návštěvě (čekaje na Most!) utrpěl další díl. Nestačil, jsem se divit, kam se seriál posunul. Rapl už není zdrcený z rozchodu s manželkou, pořád bydlí porůznu jak se namane, přesto je nějaký uvolněný a pořád si libuje v přibližování se pokud možno co nejšílenějším vozidlem – v tomto dílu vlastnoručně řídí (až testuje) taxík... V policejním kanclu pořád vládne příkladná nekolegialita hraničící se šikanou. No nevím, toto že je detektivka?! ___ Jak seriál nějakou dobu úspěšně běží, nabral rytmus a já si uvědomil, jak se v Čechách vlastně točí filmy. Základem (takový korpus či křemíková destička) je veselohra. Má-li to být romantický film, vrazí se tam záběry krajiny, nějaká ta mlha, jímavá hudba a detaily pleti hlavních protagonistů. Má-li to být rodinný film, pochopitelně jsou tam děti, nejlépe špatně mluvící lehce přibržděný klučina a nějaké to domácí zviřátko. Má-li to být pohádka, vrazí se tam dementní král, proradní rádcové, mudřec z lidu, trocha cetek a vše okořenit trochou elektronických kouzel. Má-li to být detektivka, vrazí se tam mrtvola(y), houkačky, forenzní team a furt se telefonuje. Má-li to být veselohra, o něco víc se tam padá, postavě „blbka“ se nasadí silné nehezké brýle, dílem nechť se míhne skupinka „trhlých“ seniórů a nějaký ten podivín a je to... ___ Čili obecně (začínající scénáristé a režizéři zbystřete – následuje návod na tutově úspěšný film), na syžet Kameňáku 1+n či Babovřesků se naroubuje ta která ingredience vychylující dílo do zamýšlené kategorie, trochu toho PP – zbůhdarma nehrabe ani ta slepice a úspěch filmu je zaručený. Ovšem Kameňák či Babovřesky jsou to vždy, na to je třeba brát zřetel... Čest výjimkám! ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama