• mira007
  ***

  Tenhle díl hodně pestrý - Jandák jako politik jako, Godla se loučil s Mostem! už hodinu předem, Mácha představil mamince svou prostitutku Marču , která konečně nevypadá jako kurva, Krejčíková se nechá nahatá masírovat kulturistou v solárku ( ovšem ta kontaktní akce v oblasti hýždí doufám byla dublerka ), ... já jsem byl spokojen, jen by to chtělo nějakej ten krimi případ k řešení a ne náhodou samovyřešený.(25.2.2019)

 • cdome.82
  *

  má to svá světlá místa - třeba příslib, že v dalších dílech už nebude jandák, jeho paní posekala psa sekačkou, děti si užily v solárku, taxík už není co býval, matonoha si střihl pár kostýmů a vůbec celá ta kaskadérská scéna (včetně soudruha vyšetřovatele) byla naprosto skvělá. jenom mě mate, že v popisku chybí komedie a místo toho jsou tam nějaké čtyři nesouvisející žánry...(26.2.2019)

 • rakovnik
  **

  Myslím, že tento díl byl poctou těžké herecké dřině. Práce policie dnes fungovala jako Kunešovo auto. Shodou náhod policisté případ vyřešili. Omáčka okolo je ale spíše trapná a mafiánská linie naopak, naštěstí, téměř žádná. Parodie, blížící se odpadu. Z charismatických či minimálně snaživých policistů jsou směšné figurky. PS: Kde má Slepice kohouta a kuře?(25.2.2019)

 • SOLOM.
  ***

  Lupen oprcal Slepici a Kuneš přišel o taxíka: dvě věci, které mě dojaly asi nejvíc v tomto díle…Prstění a masáž staré v solárku moc ne, stejně jako sejmutí vyžraného Jandáka. Každopádně tenhle díl si pořád ještě zachoval průměrnou kvalitu a to jak co se atmosféry, hlášek i „napětí“ týče. Normálně bych napsal, že se divím, že ty cigány ještě nezavřeli po všech těch průserech, ale tady jsme v ČR, takže se vlastně ani nedivím…Rovněž jsem rád, že Černohorci tentokrát dostali pauzu (až na ten závěr) – vůbec mi ta jejich příběhová linka nechyběla…(4.4.2019)

 • roller
  odpad!

  Parodie na kriminální příběh. Tragický střih, tragičtí herci (Slepičková je cool), nuda. Jediné slovo, které mě napadá ve spojení s touto sérii je sra*ka. Oficiální komentář o špatném oblastním herci se nejvíce blíží realitě. Balkánská stopa téměř ztracena (ne, že by cokoliv mohla zachránit). Vložený díl. Něco jako Rogue one. 😊Jen "trošku" horší a bohužel všichni neumřeli. Režisér Sequens se otáčí v hrobě. Nejlépe by bylo všechen natočený materiál spálit a zapomenout...(25.2.2019)