• sorrow
  odpad!

  Opravdu nechci být vůči seriálu zlý, ale co to je sakra za agitátorský seriál? Už jsme tam měli zlé skinheady, fašisty a fotbalové ultras, pak jsme viděli převaděče vydělávající na uprchlících a nyní děláme rasisty ze dvou autobusáků a teroristu z Hádka, který se chce zmocnit kebabárny a nezastaví se před ničím, na druhou stranu jsou nám servírováni romové, uprchlíci a muslimové jako nejúžasnější lidé na světě. To už jsem viděl v Lynči. Opravdu už se bude v České televizi, který každý občan musí platit povinné měsíční výpalné, točit jen tohle? / K samotnému dílu, tak trochu mně vzal slova uživatel kumite, ale i tak si to neodpustím, nejprve patolog Knecht po pitvě konstatuje, že Mustafa musel být mrtvý ještě před výbuchem, protože v sobě neměl žádné zplodiny (tím byl Hádek jako pachatel úplně mimo hru, protože Mustafa před výbuchem chodil za oknem) a hle najednou se dozvíme, že výbuch přežil a zachraňoval holku a teprve pak ho Hádek picnul. Mám si tedy myslet, že po celou dobu zachraňování té dívky jako zadržel dech nebo že místní patolog je takový amatér? Tento scénář muselo vymyslet opravdu neskutečné vemeno. Důkazy k usvědčení zase komické, Hádek si sestrojuje bombu jak jinak než doma, aby pro policii zanechal co nejvíce důkazů, a ještě si doma nechá výtisky z tiskárny, aby bylo možné porovnat špatný tisk s podstrčeným plánkem na sestrojení bomby u Araba. Odpálení bomby při líbačce v autě, hustý, toho by si ta holka určitě nevšimla./ Co nám ještě předvede Mácha, v jedné epizodě se vozí na kole oběti trestného činu v hodnotě desítek tisíc korun, nyní jen tak nevinnému člověku zničí helikoptéru na dálkové ovládání jakoby nic. Opravdu mohou zaměstnanci policie jen tak ničit druhým lidem jejich věci, no možná v idiotském světě p. Pachla je to možné. / Nejtragičtější postavou se už definitivně stává Čermák, asi teď bude dopoledne svařovat, odpoledne vyšetřovat a večer vařit v kebabárně, pak si zajde dát šlofíka na tvrdou lavici a bude v pohodě. Jelikož má exekuce, určitě bude všude makat pěkně na černo, aby si vydělal na auto, pěkně Česká televize vychovává dlužníky, jak co nejefektivněji vyjebat se systémem. Ne omyl, ještě je zde jedna tragičtější postava, Žejlko, ten se už vždy objeví jen na konci každé epizody, aby se mohl od srdce zasmát a říci nám nějaké to balkánské přísloví. Na to, že je už seriál v poslední třetině mně přijde ten balkánský příběh úplně o ničem.(6.3.2019)

 • PaulCZE
  odpad!

  Perfektní díl o tom jak vyšetřovatel Kuneš zcela nekompromisně rozbil lokální buňku dvou nacistických autobusáků a českou teroristickou skupinu o jednom člověku, která ničí kebabárny pomocí výbušniny. Ó má prostoto, tohle je jen předtucha budoucnosti co v ČT budou kuchtit za hovadiny. Pachtlovi dát zaslouženě do koulí a odvézt do Bohnic :)(5.3.2019)

 • rakovnik
  ***

  Z tohoto dílu mám rozporuplné pocity. Policisté se konečně tváří, že vyšetřují. Ale zase jim musí pomoci téměř nečekaná událost. Ovšem lezou mi krkem telefonáty Željka a odposlech se slovníčkem. Slepici se musím omluvit, Pepíčka/Honzíka? je mi líto. Ale spíše to vypadá, jako by scénárista zapomněl... Postoj tvůrců k menšinám je veskrze pozitivní, zato my bychom se asi měli okatě stydět :)(4.3.2019)

 • Dr.Taby
  *

  Proč? Ta scéna, kdy taťka Saddám brečí nad holkou, přijde tam Hádek, děda se ani nepříčí aby poprosil o pomoc je divná. Navíc mu muselo být jasné, že zjistí, že byl zastřelen. A pak podvržený návod na bombu s chybou tisku, jak kdyby tam bylo jeho rodné číslo. A závěr v kebabárně je tak nějak opravdový vrchol dílů.(5.3.2019)

 • mira007
  ***

  V rámci S02 to ušlo, ikdyž pachatel byl jasný hned. Velmi silný moment vybočující z linie průměrnosti byla scéna na hřbitově ( hodně zamrazilo) , zaujala Sára Affašová, která se po Ulici nějak rozehrává a k tomu balkánská rozverná telefonní konverzačka. PS: fascinuje mne, že když se v tomto díle mihnou Arabi, tak zdejší uživatelé chytá rapl a hned něco o sluníčkářích a vítačích, že to nejsou pachatelé. To už je na léčení být vybrnkaný z tohohle.(8.3.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace