• salahadin
  ***

  SPOILERY - BACHA! Tak když začal další díl ságy pana Raplíka, seděli jsme s manželkou pohodlně v křesle a tak nějak rozpačitě zkusili Kebabu věnovat svou pozornost. Hned na začátku jsme jednohlasně vzdychli: "Jejda, to bude Hádek." Zaznělo to, jen co se objevil na place. Dál to asi nemá cenu rozvádět. V Četnických humoreskách jsem přijal, že jakmile se pachatel objeví na plátně, ihned ho poznám. U Rapla mi to přijde nefér vůči divákům. Opravdu dobrá scéna přišla spolu s Honzíkem...(4.3.2019)

 • mira007
  ***

  V rámci S02 to ušlo, ikdyž pachatel byl jasný hned. Velmi silný moment vybočující z linie průměrnosti byla scéna na hřbitově ( hodně zamrazilo) , zaujala Sára Affašová, která se po Ulici nějak rozehrává a k tomu balkánská rozverná telefonní konverzačka. PS: fascinuje mne, že když se v tomto díle mihnou Arabi, tak zdejší uživatelé chytá rapl a hned něco o sluníčkářích a vítačích, že to nejsou pachatelé. To už je na léčení být vybrnkaný z tohohle.(8.3.2019)

 • lumir40
  odpad!

  Poslední díl druhé serie co zvládnu. Když jsem opravdu ztěžka přešel severskou kinematografii (Oddělení Q), kde je hodný arab a zlý Dán (jako domácí), říkal jsem si, to snad ani ne. A ejhle! Po dost dobrém Raplu 1., přichází severský styl i k nám. Ani ne kvalita, ani ne nápad, ale jen ten hnus - já se snad ani nebojím říct, vlastně zrádcovský hnus. Výborně ČT, výborně.(5.3.2019)

 • kumite
  odpad!

  Už jsem se zařekl, že na další díly té hrůzy nekouknu, ale nedalo mi to a byla to chyba ! Hádek v jedné scéně kulhá, aby vzápětí už nekulhal. Po těch 12 silných úderech do obličeje měl Hádek jen malou odřeninu pod okem ? To jako fakt ? Jak to, že ten zavražděný Mustafa neměl v plicích žádné ty kouřové zplodiny, když byl zavražděn až chvíli po výbuchu a po požáru ? Napřed tvrdili, že v plicích nic není, protože byl právě zavražděný již před výbuchem ? :)) Co to bylo za kebab restauraci, když byla v jakémsi opuštěném průmyslovém areálu ? Nejblíže snad bylo jen to srandovní mini depo MHD z Ústí ? Co na té arabské vývařovně bylo tak lukrativního, že o to Hájek stál tolik, když dokonce ...... Konečně v devátém dílu (!!) vysvětlili aspoň to, kam zmizelo mimino Slepičkové z první série. No, vysvětilli, no .... Aspoň že je ze Slepičkové a Máchy taková úderná protiterostická a protiextrémistická skupina. Mácha je navíc drsňák, protože řidiči autobusu bez zaváhání rozbije letící vrtulník na dálkové ovládání, což může policista přece běžně dělat. Vždyť ten řidič byl podezřelý z teho extrémismu, ne ? Těm se může podle ČT všechno.(5.3.2019)

 • pirduch
  ****

  Tak na Hádka to mířilo hned... Proč dělá Kuneš brigádu v loděnicích? To jako že by z výplaty nedal na leasing jakéhokoli levného auta? Když na to má Lupínek... O chování Željka v base nemá smysl ani mluvit,ten je tam evidentně ředitelem. Ale jinak dnešní díl už byl aspoň vcelku uvěřitelný.Jen mi připadá,že autoři tu čtou a dělaj dotáčky: jen se tu dočetli o chybějícím děcku slepice, dotočili na hřbitově(a kde ten hřbitov je, u Jáchymova,nebo u Ustí? Jak je možný,že se všici v klidu přesunuli,včetně Máchy s mamkou, Slepice bez nikoho,patologa...) vysvětlení. Minule si někdo stěžoval,že to neukazuje Ustí v pěkném světle, dneska mi některé záběry připadaly pomalu jak z reklamního spotu Za Ústí krásné..osvětlená Větruše, most... Dokoukám to ze zvyku,ale je mi líto,že už to není Rapl, ale PaRapl...(4.3.2019)