Dobro došli! (S02E13) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller / Akční

Česko, 2019, 1 h 10 min

Komentáře uživatelů k epizodě (42)

 • kumite
  **

  Říká se, že o mrtvých jen dobře a protože Pachl tento seriál definitivně pohřbil, tak dávám z úcty k mrtvému celé dvě hvězdy. Jinak je to na odpad !! Většinu toho už popsal uživatel Mallinali. Takže po přečtení názorů Pachla mohu jen konstatovat, že Pachl je DEBIL !! https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/rapl-2-konec-serie-hynek-cermak.A190401_113157_filmvideo_ts?recommendationId=000000000016-0000-0000-000000000000(2.4.2019)

 • salahadin
  odpad!

  Tak milé děti, 13 dílná pohádka na dobrou skončila a hajdy trajdy do hajan. A jestli zlý Čubkovič nezmrzl, mrzne dodnes. A jestli dutý Kuneš neumřel, ryje statusy na facebook, teda pardon, wallbook, dodnes. A jestli nebyli tvůrci hospitalizováni, určitě nás v budoucnu opět něčím oblaží. DOBRO POŠLI - OBIDVAJA.(1.4.2019)

 • Crocuta
  **

  Mallinali shrnul víceméně všechna podstatná negativa (neřkuli píčoviny) obsažená v této epizodě, která dělá - bohužel - z dosud stravitelného, slušného krimi seriálu trapný blábol. Ovšem za tu snůšku nesmyslů nad kterými zůstává rozum stát pochopitelně nemohou tvůrci, ale, jak jinak, zlí, tupí, xenofobní a zoufale provinční čeští diváci, jak nám pan režisér promptně vysvětlil. Naštěstí těchto škarohlídů není mnoho - prý jen 89 ku 1,3 miliónu spokojených a "Rapla" bezvýhradně přijímajících milovníků televizní tvorby. Inu, i tak to lze vidět. Jen by mne zajímalo, kolik z těch hlupáků nevidoucích za vlastní plot by volilo tak jako Kuneš s Lupínkem zkratku z Černé hory do České republiky přes Ukrajinu?!?? Až pojedu v létě na dovolenou do Finska nechám si od pana Pachla poradit nějakou pěknou trasu - už se těším, co hezkého si cestou prohlédnu v Barceloně nebo třeba v Rotterdamu.(2.4.2019)

 • GeusX
  **

  První série mne bavila hodně, na druhou sérii jsem si bohužel nenašel čas ... až zcela náhodou jsem usedl jen k jednomu jedinému dílu. A zrovna k tomu poslednímu. No nic, no... Na finále jsem čekal trochu víc.(4.4.2019)

 • SOLOM.
  ***

  Mám se radovat, nebo brečet, že je konec? No konečně…Poslední díl měl být sice celý nabitý emocemi, ale ty se jaksi míjely účinkem. Postava Rohana se mi za celou druhou sérii totálně zhnusila, Mácha si tu svatbu snad i zasloužil – nicméně romskou??? Slepičkové to s Lupenem nevyšlo a ten se jen kvůli děckám vrátil ke staré, no a Kuneš – ten se rozhodl zcela správně. I tak se mi však jeho drsňácký styl líbil víc v první sérii – ostatně asi jako všem. Takže balkánská tečka žádný zázrak a zcela šedý průměr…(7.4.2019)

 • rakovnik
  *

  To nejhorší nakonec. Čeští policisté bez peněz, dokladů, zbraní, pomoci, oblečení, běhají v ukradených teplákách po Černé Hoře, kde likvidují mafii. Zatím v Čechách pokračuje parodie. Z dobrého policisty špatný a naopak. Zoufalost, plná nesmyslú.(1.4.2019)

 • LexBarker
  ***

  V posledním díle jsem se už konečně oprostil od srovnávání s jedničkou a jal jsem se na to dívat jako na lehce absurdní grotesku. Ani bych se nedivil, kdyby se dodatečně zjistilo, že to kluci točili pod vlivem nějakých speciálních drog, které odbourávají pud sebezáchovy a výrazně posilují sebevědomí...(4.4.2019)

 • cypp
  odpad!

  To fakt néé. Proč se z toho seriálu stala parodie?(1.4.2019)

 • gonga
  odpad!

  Díky uživateli Mallinali za to, že si dal práci se shrnutím největších debilit, které se v tomto díle vyskytly, sám jsem na to chuť neměl. Druhá řada byla seriálem na pomezí frašky, nechtěné komedie a krimi, kdy ke frašce sklouzávala asi nejčastěji. Celý tento zmar korunoval Pachl svým arogantním vyjádřením a poslední díl , který již byl parodií kdysi dobré kriminálky.(3.4.2019)

 • Mallinali
  **

  Popravdě, celá druhá série Rapla mi přišla, jako kdyby se pan Pachl stylizoval do Belmondovy role spisovatele Francoise Merlina, který v Muži z Acapulca začal postupně likvidovat svého hrdinu Boba Saint-Clare. Dost tomu pomáhá i vyjadřování pana režiséra a scénáristy v jedné osobě, který kritiku druhé řady svádí na hloupého českého diváka, který "nedohlédne dál než za hranici svého plotu". No, podle mého ještě pár takových arogantních vyjádření a možná nezničí jenom Kuneše a spol., ale také svou dosud poměrně dobře rozjetou kariéru. Jinak k samotnému poslednímu dílu - po třech průměrných (Útulek doktora Knechta, Cvokhaus, Ryba smrdí od hlavy), jednom nadprůměrném (Ahoy Sázavo), sedmi silně podprůměrných a jednom vyloženě odpadovém (Kebab Aleppo) díle, přišel dle mého další díl spíše průměrný. Lupínek ve slipech na střeše, rychlá záchranná akce až po kvalitním spánku na pláži, jediný strážce v sídle mafie, vyslání zkorumpovaných policistů na letiště předtím, než tam hrdinové dojedou, které nemá z neznámého důvodu žádný efekt, Rohanovy nevyplacené diety (???), cesta z Černé Hory do ČR přes Ukrajinu (???), nevysvětlený návrat Lupínka k ženě, Kuneš si chce odsedět těžko odhalitelnou vraždu mafiána někde na Ukrajině v plné sazbě (???), sledovaný střelec zvládne (asi sonarem) najít Rohana uprostřed lesa a sejmout ho, než mu v tom někdo zabrání, poloromská svatba Máchy (který k nim měl z celého týmu asi nejdál) a řada dalších bizarností a nelogičností na tak malém prostoru. Ale dobrodružné to bylo a některé scény byly zajímavé. Suma sumárum, asi začnu hledat, jestli ještě nějaký tvůrce udělal v tak krátké době ze svého úspěšného seriálu v druhé řadě skoro úplně jiný seriál, v jiném žánru, s obrácenými charaktery...a přinejlepším poloviční kvalitou. Možná je to světový unikát a pan Pachl za to dostane nějakou cenu...(1.4.2019)

 • godycz
  odpad!

  pruser.(2.4.2019)

 • mira007
  ***

  Když už jsem si tedy zvykl, že Rapl S02 není Rapl S01 , tak jsem v posledním díle ocenil produkci, která celý díl točila u moře v Montenegru ( ikdyž mimo sezónu ) a líbil se mi odér kusturicovské komedie tak, že bych vystřelil i pět hvězd.... a pak přišlo posledních pět minut ( se světlou vyjímkou svatby Máchy a Marči o kterém jsem ale předem věděl z promo fotek ), které to dokonale zazdily. Takže pokud se po vzoru Dallasu neobjeví najednou Rohan s Kunešem ve sprše v dalšího dílu, tak Rapl S03 je bez šance.(2.4.2019)

 • Kacer
  ***

  Zakončení druhé série důstojně navazuje na uplynulý děj. Žánr se zcela změnil na krimi-parodickou komedii.(2.4.2019)

 • TomasB
  *

  S ohledem na nízkou úroveň druhé série není poslední díl ničím výjimečný. Tu menší kravina je nahrazena větší kravinou. Největší mafián, kterého se bojí půlka Černé Hory je vlastně strejda se dvěma strážnýma apod. S úctou k parádní první sérii si tohle ten seriál nezasloužil. Velmi špatné:/(2.4.2019)

 • Ozzy2
  odpad!

  A teď si, zklamaní fanoušci 1. řady pusťte tu přechválenou 1, řadu a zjistíte, že to je stejný odpad plný absurdních nesmyslů, jako ta dvojka.(2.4.2019)

 • sharka.68
  ****

  proč jen ten Lupen nevystřelil z té bazuky, to bych dala i tu pátou hvězdu!!!!! Vuk zastřelí šéfa policie zezadu, Anna odletí letadlem do Frankfurtu,Kuneš v base, Željko hibernovanej, Rohan mrtvej, Lupen s fousama vypadá jak Old Shatterhand, když se zotavoval u Apačů a Mácha se žení...škoda jen, že si Slepice nesedla ke Knechtovi.....hned by bylo o čem přemejšlet...... obraz na trezoru, hrdina o kterém hovořil Željko a říkal Vukovi,aby na něj nezapomněl: : Karadžordže-Černý Jiří, *14.11.1768 – †25.7.1817, vlastním jménem Petrovu Djordje. V letech 1804–1813 vůdce prvního srbského povstání proti osmanské říši. Zakladatel dynastie Karaďjordjevibů. Původně byl rolník a obchodník s dobytkem. V letech 1788–1790 velitel oddílu srbských dobrovolníků bojujících po boku rakouské armády proti Turkům. V roce 1804 se postavil do čela protitureckého povstání v Srbsku. V letech 1808–1813 faktický srb (oficiálně "vrchní vůdce"). V zahraniční politice se orientoval zejména na Rusko. Po porážce povstání v roce 1813 odešel do Rakouska, kde byl internován. V letech 1814–1817 žil pod ruskou ochranou v Besarábii. Zá druhého srbského povstání se v roce 1817 tajně vrátil do Srbska, ale na příkaz Miloše Obrenoviče byl zavražděn a jeho hlava poslána sultánovi.(2.4.2019)

 • rysafi
  *****

  Sharka.68, díky.(2.4.2019)

 • heavy66
  *

  Tvůrčí invence dosáhla v tomto díle svého vrcholu, nebo dna, jak kdo chce. Humorné pojetí mi nevadí, ale musí to být vtipná a chytrá legrace, tohle dílo plné nelogických pitomostí mě nebavilo!(4.4.2019)

 • Gortyna
  ***

  Já si myslím, že to balancovalo na hranici thrilleru a grotesky a Pachl nevěděl, čemu dát přednost.(2.4.2019)

 • baddass01
  odpad!

  Sebestředný "umělec" Pachl aktuálně připravuje minisérii Volha a když čtu, o čem to má být, je jasné, že to opět bude ideologická sračka, na kterou samozřejmě dostane peníze z veřejnoprávního eráru. Možná, že kdyby se Pachl více věnoval scénáři Rapla a méně se staral o Babiše, možná by to nebyla taková katastrofa, viz. : "... Babiš, ať už je, jaký je, má na rozdíl od nich aspoň podnikatelský drive. Svůj koncern neustále zvětšuje, aby si pak mohl koupit celou zemi. Potom koupí celou Evropu, a když ho nic nezastaví, tak skončí asi v Americe." - - - - - - Konečně někdo z havlistů přiznává, že v 89 žádná spontánní revoluce studentů nikdy neexistovala, viz. : ".. při práci na scénáři jsem nastudoval hromadu materiálů o ekonomickém přerodu v 90. letech. Celá ta ekonomická změna včetně kuponové privatizace byla naplánovaná už dva tři roky před revolucí v Rusku, takže se na ní velící důstojníci StB a KGB svezli." https://magazin.aktualne.cz/pachl-rapl-je-krok-od-sebevrazdy-a-to-lidi-bavi-v-podsveti-n/r~8f31493e18e611e9a67dac1f6b220ee8/?redirected=1554177950(3.4.2019)

 • MovieMan7
  **

  Jak dokonale zmrvit závěr seriálu, klidně se dala cesta do Černé Hory natáhnout na jednu celou sérii. Kuneš s Lupínkem nazí, neozbrojení ukradnou oblečení na šňůře, svezou se náklaďákem, na kterém vezmou klíč. Když nějakým záhadným způsobem dostanou Željka. Když se ale Kuneš dozví, že je Rohan mrtvý, Željka nechá umrznout. *střih* Mácha se žení a Kuneš je ve vězení, ani se neobtěžuje změnit výpověď, aby byl z lochu dřív venku. Scénář bizár, kdyby byla třetí série, ani bych si na ni neuplivl. Kvůli vědomí, že je to poslední díl dávám 2 hvězdy. 48%(6.4.2019)

<< předchozí 1 2 3