Rapl

Česko, (2016–2019), 26 h 4 min (Minutáž: 58–70 min)

Režie:

Jan Pachl

Scénář:

Jan Pachl

Série(2) / Epizody(26)

Recenze uživatele MI-380 k tomuto seriálu (2)

Agent (2016) (S01E08)

Spád, herci, atmosféra na výbornou, scénář tentokrát na sotva dostatečnou: 50% (aktuálně 381 hodnotících, 80%). ()

Zimmer frei (2016) (S01E13)

Šablonovitost, zkratkovitost a nepravděpodobnost na maximu, zároveň ale dobré napětí, řízné a vtipné dialogy, spád, a hlavně závěrečné přijatelné uzavření hned několika případů současně: 70% - stejně jako celá série na hranici mezi 3 a 4*. V porovnání s Pustinou prohra, ale i druhé místo potěší. ()