Rapl

Česko, (2016–2019), 26 h 4 min (Minutáž: 58–70 min)

Režie:

Jan Pachl

Scénář:

Jan Pachl

Série(2) / Epizody(26)

Recenze uživatele LexBarker k tomuto seriálu (6)

Rapl (2016)

Po případech prvního oddělení další výborná záležitost. Bavily mě všechny díly, lokace i dobře vybraní herci. Atmosféra celého seriálu je seversky temná a seriál nemá výrazně slabší díl. ()

Série 2 (2019) (S02)

Celkový dojem z druhé řady je hodně rozpačitý. Nesmyslný vývoj postav, více podivného humoru, kterému zřejmě rozumí jen sami tvůrci plus groteskní poslední díl, to vše posílá druhou sérii do šedého pásma lehkého podprůměru. ()

Echt gold (2019) (S02E03)

Druhá raplovská série vypadá o poznání hůře, než její předchůdkyně... Se změnou exteriérů se vytratila atmosféra, která v první sérii hrála důležitou roli a nové díly navíc ztrácejí údernost a syrovost svých předchůdců. I když to zatím vypadá na nudu v telce, seriálu ještě šanci dám. ()

Bubáci (2019) (S02E07)

Sériel je v půlce a já zase v rozpacích. Ke Slepičkový dostal Rohan Čepičkovou, Mácha se shlédnul v návštěvách blízkovýchodních bister a překvapivě chcípácký Kuneš jezdí taxíkem slyšícím na jméno Tomáš Marný. A já zatím marně přemýšlím, jestli se dá tohle ještě zachránit. ()

Trefa do Tlustého (2019) (S02E08)

Tak a Tomáš Marný to má za sebou... Tohle Kuneš nezvládl. P.S. V anotaci se píše, že Lupínek se stane svědkem tak strašných událostí, že si ponese následky po celý život. To myslej, jak bába přejela sekačkou toho psa? ()

Dobro došli! (2019) (S02E13)

V posledním díle jsem se už konečně oprostil od srovnávání s jedničkou a jal jsem se na to dívat jako na lehce absurdní grotesku. Ani bych se nedivil, kdyby se dodatečně zjistilo, že to kluci točili pod vlivem nějakých speciálních drog, které odbourávají pud sebezáchovy a výrazně posilují sebevědomí... ()