Rapl (TV seriál)

Rapl

Krimi / Drama / Thriller / Akční

Česko, 2016–2019, 26 h 4 min (Minutáž: 58–70 min)

Jan Pachl

Jan Pachl

Hynek Čermák, Lukáš Příkazký, Alexej Pyško, Lucie Žáčková, Tomáš Jeřábek, Jan Dolanský, Dana Černá, Jiří Vyorálek, Aneta Krejčíková, Stanislav Majer, Jitka Ježková, Igor Bareš, Přemysl Bureš, Jan Kačer, Igor Orozovič, Klára Cibulková, Sara Sandeva, Kristýna Frejová, Radek Bruna, Pavel Tesař, Tomáš Racek, David Punčochář, Hana Igonda Ševčíková, Martin Matejka, Petr Kučera, Zdeněk Pecháček, Anna Klausnerová, Oldřich Vlach, Miroslav Etzler, Cyril Drozda, Filip Menzel, Tomáš Dianiška, Hana Kusnjerová, Miroslav Hruška, Marie Durnová, Jan Jankovský, Veronika Lapková, Lukáš Vaculík, David Stecher, Jan Přibyl, Karel Beseda, Martin Kraus, Marie Jansová, Jan Novotný, Tomáš Pavelka, Aleš Putík, Zdeněk Dolanský, Vítězslav Bouchner, Jan Vápeník, Pavel Bezděk, Vjačeslav Pleškov, Halina Richtrová, Martin Písařík, Jakub Kropáček, Viktorie Čermáková, Lilian Sarah Fischerová, Vladimír Marek, René Přibil, Vasil Fridrich, Roman Hájek, Richard Samko, Veronika Maxová, Miroslav Lhotka, David Šamko, Marek Jano, Richard Karol, Tomáš Turek, Marta Dřímal Ondráčková, Miroslav Babuský, Ivana Wojtylová, Hana Seidlová, Chi Chi Tornado, Barbora Vágnerová, Simona Postlerová, Jan Slovák, Roman Vojtek, Filip Bařina, Ondřej Hyneš, Pavel Nečas, David Lištván, Nguyen Guang Huy, Jiří Kraus, Martin Finger, Magdaléna Sidonová, Tereza Nekudová, Dušan Sitek, Otmar Brancuzský, Roman Štabrňák, Peter Hosking, Libor Hruška, Philipp Schenker, Václav Vašák, Jiří Maryško, Richard Němec, Martin Zahálka, Lam Le Ngoc, Lada Jelínková, Michal Zelenka, Jiří Zeman, Petr Drozda, Jiří Bábek, Marcel Vašinka, David Steigerwald, Martina Preissová, Vlastimil Čaněk, Milan Hanák, Josefína Dušková, Pavel Rímský, Petr Batěk, Jan Bidlas, Shimo Shield Potiska, Rostislav Novák st., Malvína Pachlová, Kryštof Rímský, Bohdana Pavlíková, Denny Ratajský, Regina Razovová, Barbora Mošnová, Martin Dusbaba, Pavla Janiššová, Jana Kolesárová, Veronika Týcová, Johanna Tesařová, Kristýna Kociánová, Ivo Trajkov, Jiří Rumplík, Stanislav Oubram, Pavel Marek, Kostas Zerdaloglu, Martin Bonhard, Josef Humpolec, Ha Thanh Špetlíková, Viktor Červenka, Jana Podlipná, Jitka Sedláčková, Eva Vrbková, Miroslav Večerka, Adam Vohánka, Eduard Endt, Matyáš Toufar, Petr Jeništa, Anežka Kubátová, Ondřej Cihlář, Daniel Šváb, Jiří Kraus, Filip Štancl, Pavel Kovář, Jan Antonín Duchoslav, Zdeněk Drahokoupil, Radek Polák, Jáchym Pittermann, Sára Affašová, Václav Šimáček, Marcela Holubcová, Naďa Urbánková, Predrag Bjelac, Jan Kolařík, Vítězslav Jandák, Jan Révai, Ondřej Pavelka, Henrieta Hornáčková, Gérard Robert Gratadour, Miroslav Navrátil, Jiří Zapletal, Otto Rošetzký, Martin Siničák, Miloslav Potiška, Roman Kracík, Fedja Uzelac, Miloš Pejovič, Petar Burič, Magdaléna Malinová, Jaroslav Achab Haidler, Radek Volf, Karolina Frydecká, Zdeněk Dvořáček, Michal Gulyáš, Jana Samardzic, Martin Kawecki, Petr Vymetal, Karel Petrůj, Tomáš Müller, Jan Meliš, Josef Vrána, Seisuke Tsukahara, Sofija Lekovič, Zdeněk Maryška, Zbyněk Fric, Robert Hájek, Anita Krausová, Robert Stodůlka, Ján Jackuliak, Kamila Trnková, Jakub Zdeněk, Jan Kalina, Viktor Braunreiter, Roman Neumann, Viktor Procházka, Martin Tripal, Jan Čadek, Pavel Zellner, Miroslav Oupic, Zdeněk Godla, Jaroslava Bendíková, Julius Oračko, Tomáš Bendík, Přemysl Houška, Dominika Býmová, Pavel Lagner, Doan Gia Bao, František Dominik Staněk, Marta Vítů, Helena Plecháčková Korejtková, Josef Bradna, Jaroslav Blažek, Libor Terš, Radovan Vaculík, Lenka Andelová, Vojtěch Hrabák, Markéta Krejčová, Daniela Šišková, Filip Nebřenský, Jakub Maliňák, Zuzana Zvoníčková, Lukáš Hogen, Sofie Hogenová, René Hájek, Martin Sitta, Zdeněk Žák, Sara Venclovská, Jana Fabiánová, Villiam Andrássy, Matúš Bukovčan, Zdeněk Stadtherr, Aleš Bejr, Miloš Nešič, Roman Šindelář, Jiří Šumný, Michal Kučera, Pavlína Mourková, Daniel Rous, Irina Savčenko, Ivana Lokajová, Michala Blumová, Petr Šašek, David Godla, Jiří Ployhar ml., Jiří Kalužný, Vladimír T. Gottwald, Ladislav Hampl, Tomáš Matonoha, Hanuš Bor, Martina Sattler, Mária Zajacová, Lajána Uldrichová, Václav Hanka, Miroslav Nitsche, Kryštof Hádek, Richard Osman, Jasmína Affasová, Patrik Holubář, Milan Enčev, Jiří Racek, Jiří Laštovička, Andrea Kynclová, Alena Beránková, Dominika Pilátová, Irena Kozáková, Martin Knobloch, Kristýna Boková, Vlastimil Zavřel, Petr Šmíd, Vendelín Urban, Leonard Hädler Stirský, Julie Brožová, Lucie Ducháčková, Bořivoj Čermák, Robert Tyleček, Lívia Bielovič, Helena Lapčíková, Štěpán Krumphansl, Petr Rychlý, Jiří Černý, David Smečka, Simona Zmrzlá, Jiří Roskot, Mikuláš Čížek, Natálie Drabiščáková, Monika Žáková, Zdeněk Košata, Tomáš Kolomaznik, Jiří N. Jelínek, Tomáš Tobola, Jan Houška, Bohuslav Hrdlička

Komentáře uživatele kumite k tomuto TV seriálu

• Série 2 (série) (2019)

Největším zklamáním je, jakým způsobem běžnými diváky tady ta "veřejnoprávní šlechta" pohrdá a plive na ně. Beze studu a bez výčitek. Považují samolibě sami sebe za morální a intelektuální elitu českého národa, ale při každé příležitosti dávají najevo, jak českým národem opovrhují. Proč máme snášet ty povýšenecké kecy od lidí, kteří tvoří a žijí ze státních dotací (tedy z našich peněz), bez nichž by nic nevytvořili a bez nichž by se neuživili ? Je to stejné jako s tou vánoční tragédií Kouzelníkem Žitem. Divákům se to veledílo nelíbilo a stejně jako Pachl u Rapla, tak i Zelenka u Žita uměl lidi jen urážet a ohánět se stejnými kecy, které jsme od tzv. "kulturní fronty" mohli slyšet, když nevyhrál prezidentské volby "jejich" kníže Huhňa a nebo minule "jejich" akademik Želé. https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/rapl-2-konec-serie-hynek-cermak.A190401_113157_filmvideo_ts?recommendationId=000000000016-0000-0000-000000000000 https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-serialy-filmy-kino-a-tv/585478/reziser-zelenka-haji-kouzelnika-zita-to-pisou-bezcharakterni-nuly.html(3.4.2019)

• Operace Ofsajd (S02E02) (epizoda) (2019)

Jedna hvězda za charisma Kuneše, zatím ! Pokud to tak ale půjde dál, zbývá už jen "odpad". Druhá řada tohoto seriálu je pro mě zklamání roku.(16.1.2019)

• Echt gold (S02E03) (epizoda) (2019)

Po tomto dalším zbytečném, nudném a zoufalém pokusu o parodii jsem ztratil naději, že se stane zázrak. Bohužel nestane, takže s touto řadou končím. Na playlistu mám naštěstí řady jiných seriálu : https://www.csfd.cz/film/328992-temny-pripad/525066-serie-3/prehled/ , https://www.csfd.cz/film/439777-the-punisher/650611-serie-2/komentare/ , https://www.csfd.cz/film/538281-serifska-hvezda/prehled/ .(21.1.2019)

• Útulek doktora Knechta (S02E05) (epizoda) (2019)

Slavní detektivové vyhodnotí, že doktor kódovaně volá "zvěřinou" SOS a oni za ním pošlou samotnou Slepičkovou ?? A ten útěk podezřelého z nemocnice byl jako do prdele co ? Proč ta ostraha nestála před dvěřmi od jeho pokoje, ale o 20 metrů dál ? A nebyl náhodou připoutaný k lůžku pouty ? Slavní detektivové vědí, že nějakým kanálem lze dostat do basy k Željkovi mobil a nezajistili v base žádná speciální bezpečností opatření ? Ten si pak v base vytrvale telefonuje jak v call centru Vodafonu. Ten zátah na Draga u pingponga byla jedna velká komedie. Kuneš na na Dragovu gorilu amatérsky míří zezadu z 20 cm a stojí tam jak tvrdý Y ?? Tak jako vypadá zatýkání nebezpečného zabijáka ?(5.2.2019)

• Kebab Aleppo (S02E09) (epizoda) (2019)

Už jsem se zařekl, že na další díly té hrůzy nekouknu, ale nedalo mi to a byla to chyba ! Hádek v jedné scéně kulhá, aby vzápětí už nekulhal. Po těch 12 silných úderech do obličeje měl Hádek jen malou odřeninu pod okem ? To jako fakt ? Jak to, že ten zavražděný Mustafa neměl v plicích žádné ty kouřové zplodiny, když byl zavražděn až chvíli po výbuchu a po požáru ? Napřed tvrdili, že v plicích nic není, protože byl právě zavražděný již před výbuchem ? :)) Co to bylo za kebab restauraci, když byla v jakémsi opuštěném průmyslovém areálu ? Nejblíže snad bylo jen to srandovní mini depo MHD z Ústí ? Co na té arabské vývařovně bylo tak lukrativního, že o to Hájek stál tolik, když dokonce ...... Konečně v devátém dílu (!!) vysvětlili aspoň to, kam zmizelo mimino Slepičkové z první série. No, vysvětilli, no .... Aspoň že je ze Slepičkové a Máchy taková úderná protiterostická a protiextrémistická skupina. Mácha je navíc drsňák, protože řidiči autobusu bez zaváhání rozbije letící vrtulník na dálkové ovládání, což může policista přece běžně dělat. Vždyť ten řidič byl podezřelý z teho extrémismu, ne ? Těm se může podle ČT všechno.(5.3.2019)

• Ahoy Sázavo (S02E10) (epizoda) (2019)

Jedna hvězda za Sázavu, jinak opět tragédie. Z věznice si jako bachaři můžou vynést kvér ? Přes detekční rámy a ostrahu ? Si dělá Pachl prdel, ne ? Jestli opravdu tady tu tragickou scénaristickou zoufalost sesmolil sám (o čemž pochybuji), tak si mohl dát aspoň tu práci a zjistit si základní informace k vězeňskému režimu. Jak Mácha našel "náhodou" ty dva borečky s rozbitým autem byla taky pěkná komedie. A děvčátka dovezla policie z koupáku jen tak v plavkách bez dokladů, bez peněženek (a bez mobilů) ??? Protokol tedy sepsali s holkami bez legitimování/bez občanek ?? Nějak mi uniká, proč někteří bachaři kopali každý svou jamku do trávníku, a to prosím lopatou.:DDD(12.3.2019)

• Cvokhaus (S02E11) (epizoda) (2019)

Zvažoval jsem původně jednu hvězdičku za tu esoterickou "masážní" seanci Petra Rychlého :), ale fakt se to nedá. Šéf brutální balkánské mafie, která jede v drogách, ve vraždách a v obchodu s lidmi, navíc po organizovaném pokusu o útěk, a nikdo jej nehlídá ?? Vůbec nikdo ? Ani ten nejposlednější z bachařů ? Přitom policie ani bachaři vůbec netuší, jak se mu ten útěk málem podařil a kdo mu v base pomáhal ? To snad ne !!! A ti tři policejní tydýti (Slepice, Mácha a Lupen) jeli sami na zátah drogové varny, na kterou normálně jezdí po zuby ozbrojená URNA ... :DD Ani kvér nevytáhli, jen si tam tak vykračovali, jak na procházce. To už snad ani ne !(19.3.2019)

• Ryba smrdí od hlavy (S02E12) (epizoda) (2019)

Tak někteří zde jako ArthasKarfa nebo EddieIron nám to (svou logikou) vysvětlili. :)) Problém ovšem je, že když jdu do kina třeba na zmiňovaný Skyscraper, na Jumanji, na Expendables, na Fast & Furious nebo na Star Wars, jdu na akční nebo na sci-fi pohádku a některé díry v logice jsem ochoten proto víceméně tolerovat. Když jdu do kina na krimi thriller, to už je situace jiná, tady by to haprovat nemělo. Pokud se tedy dívám na Rapla, coby seriálové krimi drama z reálného českého prostředí, je jasné, co od takového seriálu budu očekávat. Je navíc spousta diváků, kteří akční pohádky z továrny na sny nevyhledávají a zajímají je zejména "reálné" příběhy s určitým puncem serióznosti. Jak k tomu přijdou oni ? Proč to v první sérii tak dobře bez problémů šlapalo a většina dílů druhé série je slátanina s nelogickým dějem, která dělá z většiny postav debily s nelogickým chováním ? To už nemluvím o veřejnoprávní multi-kulti výchově.(28.3.2019)

• Dobro došli! (S02E13) (epizoda) (2019)

Říká se, že o mrtvých jen dobře a protože Pachl tento seriál definitivně pohřbil, tak dávám z úcty k mrtvému celé dvě hvězdy. Jinak je to na odpad !! Většinu toho už popsal uživatel Mallinali. Takže po přečtení názorů Pachla mohu jen konstatovat, že Pachl je DEBIL !! https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/rapl-2-konec-serie-hynek-cermak.A190401_113157_filmvideo_ts?recommendationId=000000000016-0000-0000-000000000000(2.4.2019)