Rapl

Česko, (2016–2019), 26 h 4 min (Minutáž: 58–70 min)

Režie:

Jan Pachl

Scénář:

Jan Pachl

Série(2) / Epizody(26)

Recenze uživatele Ozzy2 k tomuto seriálu (18)

Rapl (2016) odpad!

Ve všech sitcomech, kterými jsem byl odkojen (Krok za krokem, Dva a půl chlapa, Ženatý se závazky, Comeback, Červený trpaslík) zaznívá smích a potlesk.Přiznejme si, že to tam chybí a bez toho by spousta sitcomů byla poloviční. Sitcom Rapl je toho důkazem.Kdyby tam byl ten umělý smích vložen, všichni by se řezali smíchy a byl by to jeden z nejlepších komediálních seriálů, co kdy byl v ČR natočen.Pokud je to však čistá krimi, je nejnepovedenější krimiseriál, co byl kdy natočen.To, co se tam pohybuje nejsou kriminalisté, ale amatéři, kteří si na kriminalisty hrají,ale kdosi jim zapomněl sdělit, jaká má ta jejich hra pravidla, protože vůbec netuší, jak se to hraje..To, co se na obrazovce děje nemá vůbec nic s prací skutečných kriminalistů společného.A ten casting, to bylo šlápnutí do pořádně smradlavého hovna....Never more! Jo, rp uživatele JohnnyV, nebo Jendys, což je jeho multinick-že je někdo kokot, to říkej doma tatínkovi a ještě mu řekni, aby tě propleskl za nevychovanost.Věty jako "Jsi fízl", nebo "To mě poser nepatř"í do diskuze.Takový šmejdy jako ty zásadně blokuju.Já se tě neprosil, abys mě s podobnými výlevy obtěžoval.Napsal jsem ti slušně a ty ses choval jako..no jako dítě, protože ty jsi dítě. ()

Nástřel (2016) (S01E01)

Polda-jasnovidec? Tohle snad ne....všichni fízlové z toho Jáchymovského místního oddělení můžou jít do civilu:)))Tak nudnou a hloupou kriminálku jsem už neviděl hodně dlouho... SPOILER:Ještě by mně zajímalo, čím vás role toho arogantního a agresívního šmejda tak zaujala?Jak mu ten mladej říká, aby nekouřil v autě, že mu je pak špatně a on mu foukne kouř do obličeje, za to bych mu prostřelil palici. SPOILER2: Vrchol trapnosti bylo, jak veze mladýho ke kinu, on mu říká,ať jde taky a na plakátu je film Gangster Ka.To bylo jak z Troškových shitů.Ne, je to prostě slátanina na entou ()

Křížová cesta (2016) (S01E02) odpad!

Je jedna maličká díra, jmenuje se Jáchymov a mají tam vlastní mordpartu.Lupínka, Dolanského-Oravu, sekretářku, která chodí hákovat v 9. měsíci těhotenství a výslechovou místnost s průhledným zrcadlem:)))Ne, na to se fakt nedá koukat! ()

Smrt na lovu (2016) (S01E03) odpad!

Víc, než Krušné hory je drsnější jen Kuneš:))))Jediná drsná věc, kterou udělal bylo to, že si zapálil cigáro pod cedulí Zákaz kouření.Pane "scénáristo", nevím, co berete, ale musí to bejt kvalitka.Pošlete mi toho alespoň 20 gramů, také chci napsat něco hezkého pro TV:)))Možná to, co fungovalo ve Skandinávii tady vůbec nefunguje.Tolik nesmyslů pohromadě jsem ještě v žádné detektivce neviděl.Pokud je to sitcom, tak je to za pět hvězd, protože se u toho mlátím smíchy.Jenže on není, takže opět odpad, už poslední, čtvrtý díl už poběží beze mně. ()

Bludný kořen (2016) (S01E04) odpad!

Informace vám podá tisková mluví poručík Slepičková:)Holka pro všechno-sekretářka, tisková mluvčí, vyšetřovatekka:)))Tahle parta fízlů, co si každej jede na vlastní pěst by nechytla a ni myš do pastičky.Na tomhle oddělení si každý dělá, co chce a přesto to funguje.Proč se to jmenuje Rapl???Je to scénárista, nebo kdo to je?Čermák je nejnudnější fízl všech dob.Charisma nula, jen je arogantní, on v tom autě bude prostě hulit dál a Lupínek bude dál blejt z okýnka.Fakt je to komedie jak vyšitá! ()

Zatmění (2016) (S01E05) odpad!

Vážně mám věřit tomu, že kriminálka v takový díře nezná osobně těch pár šlapek a pasáků a naopak?Vážně mám věřit tomu, že ani kapitán, ani šéf nepoznají, zda je člověk mrtvý, nebo živý?Vážně mám uvěřit, že ten idi.ot Kuneš navštíví nevěstu a oznámí jí, že bude Lupínek obviněn z vraždy, když vyšetřování vůbec nezačalo?????Vážně si dělají poldové legraci z inspektorů GIBS?Nebo přijdou na místo sebevraždy a vezmou si, co tam je sami pro sebe????( prasátko)Vážně není Rapl scénárista, režisér, nebo oba? ()

Oheň (2016) (S01E06) odpad!

Opět originální zápletky.Už podruhé mají pachatele vyfoceného na místě činu, tentokrát to není vrah, ale masový pyroman, úředně uznaný cvok, který jezdí u záchranky..A stou sanitkou se motá v civilu!!!na místě činu, nikdo si ho nevšímá.Parta studentů se po požáru a smrti učitelky směje ještě u výslechu,rapl Kuneš má fakt autoritu.,,,,.bože, Pachle, nepij to ani ředěný.Herecký výkon vražedkyně byl natolik amatérský, až jsem se styděl, i když ji vůbec neznám, ale tomuto dílu dal poslední hřebíček do rakve.Ještě doplnění:Říká také někomu z vás dcera pitomče, nebo trapáku?Asi ne, možná panu scénáristovi-režisérovi ano,, tam je to na místě. ()

Krvavý revír (2016) (S01E07) odpad!

Tak lidi, už chápete, proč dávám všem dílům odpad?Tak ta svatba, to snad vynecháme, to byl sled takových absurdit, že je škoda to komentovat.Nebo ne.Vyorálek už před časem odejde z církve, přesto pár v klidu oddá v kostele, v ornátu.kdo mu ten kostel půjčil?Ženich a svědek nedostanou volno a musí k mrtvole, kde jsou naprosto všichni.Ten nearogantní "sympaťák" Kuneš jim pár vteřin před dokončením obřadu svatbu zničí!!!No a pak to jde ráz naráz.Kuneš prohledá trezor, ukradne z něj nějaké kameny, nechá tam milion otiskl a pak tam nechá zavolat techniky.Rohanová chlastá vodu a čaroděj-dobroděj zatají balík peněz, který je hlavním motivem vraždy, rodince samotného-opět masového vraha!!!!Takže Kuneš je přeložen za trest na hory a má tu daleko závažnější případy, než by se dočkal na kriminálce v New Yorku, protože v díře, kde žije 2000 obyvatel jsou masové vraždy na denním pořádku, to ví každý!!"Pokud jedete do Německa, nejezděte přes Jáchymov, to nemůžete přežít:)))))))) ()

Agent (2016) (S01E08) odpad!

Takže souhrn: Profesionální zloděj aut se jde vykadit rovnou k autu s mrtvolou, které zapálí, aby nezůstaly stopy.Už to howno je stopa, ale on tam rovnou nechá i mobil:( V garáži při prohlídce, na kterou nemají povolení najdou sklad napěchovaný autodíly a značkami.Tady Kuneš pronese památnou větu, která charakterizuje toto veledílo: Není to moc jednoduchý?Ano, je to jednoduchý.Prohledat pokoj v mezinárodním hotelu?Opět bez povolení, jen je to mimochodem napadlo-no problém.Vážení hosté, ty šváby sem zatáhli rušští turisté:)))To by asi řekl ten pikolík naposledy v životě.Recepční: Podělaný magnetický karty, tak ta by asi taky skončilaA nejjednodušší byli ti pašáci z protidrogového, kteří si nevšimli, že je sleduje auto až do varny drog.Připoutají Ramba Kuneše k trubce, vykecají mu úplně všechno a pak se ten největší blbec nechá oddělat, když předtím oddělá svého kolegu........Výslech vietnamské kuchařky, která vaří drogy byl také k popukání.její tlumočník jí vyhrožuje, v tom do toho vstoupí východoněmecký agent a ? Ne, opravdu, nebudete tomu věřit, ale mluví plynně vietnamsky:))))).Fakt se vám to všem zdá úplně v pohodě? Opravdu si myslíte, že takto se vyšetřují vraždy?A co na to Jan Tleskač?Ten se už radši oběsil..... ()

Amok (2016) (S01E09) odpad!

Tak tohle už je i na mě moc.Teď ty díly předtím vypadají v pohodě."Sympaťák" a "klaďas" Kuneš přijede za dcerou a zbije tam před celou třídou, před rodičí s dětmi ŠOUSTALA( ne, není to farář z Troškových Babovřesk).Stačila jedna fotka, nebo video na mobil a už by milý Kuneš u policie nebyl. Mordparta jsou takoví profíci, že na místě činu Mácha brouzdá v kaluži krve, překvapilo mě, že u toho nežere a do té louže nedrobí. Lupínek nebere na služebně telefony, proč, když stejně někdo otravuje kvůli vraždě.tentokrát ale volají opět němci, že jim po lese lítá nahatá češka.Génius Pyško si to ihned spojí s právě vyšetřovanou vraždou!!!!!!!Nahá češka v Německu a vražda v Jáchymově přece spolu souvisí!!!!No samozřejmě.Luopínek jede úplně sám pro ni a tu vyšinutou paní si bez pout nmaloží na zadní sedadlo.Co by se mohlo asi tak stát.....že? Kuneš mezitím vleze přes střechu do bytu mrtvého, vyrazí okno!!!! a z krabice od Pizzy sebere 200.000,-.jen tak, vše beze svědků, jen si je strčí do kapsy a přinese je na služebnu:)))))A to ještě předtím celý byt prohledá, samozřejmě opět bez kolegy- svědkaq a hlavně, bez rukavic.Technici na byt kašlou, ti tam ani nejdou...... Na služebně se motá ta nahatá z lesa, nikdo si ji nevšímá, tak vidí přes sklo se žaluziemi, které se nezatajhují fotky mrtvého milence. To je na blázinec!!!Kam je samozřejmě převezena.Doktor tvrdí, že bude apatycká několik týdnů, měsíců a možná let a zakáže s ní mluvit. No a co?Kuneš tam přesto vleze za ní, ona, apatycká mu vše odvypráví, doktor žasne, zázrak jako v Lurdech!!!!!Přesto, jakém je stavu ji ten OHLEDUPLNÝ Kuneš neopomene říct, že manžel je obviněn z vraždy. A to přiznání celníka, za 10 minut,bez advokáta, na základě výpovědi pošahané paní z lesa, to je fakt moc.Státní zástupce byl zřejmě zavražděn v nulté části, ten tam nefiguruje vůbec a advokáti obviněných se eobjeví také nikdy.Ani nikdo nesepisuje protokol.Vrah se přizná, odchod!!!!Možná i bez soudu ho zašijou:))) A vrcholná akce je ta, když unavený Lupínek přijde domů, dítě řve jak protržené, leží na kraji manželské postele, sedřená matka nereaguje na to řvaní, tak se Lupínek svlékne, špinavé ponožky a kalhoty nahází do DĚTSKÉ POSTÝLKY a lehne si vedle ní.Dítě řve stále:))))) A pak ještě nejlepší akce dalších profíků hned po těch podařených fízlech.Po skládce lezou technici, jeden z nich nalezne ruku a místo, aby ji nechal ležet, nafotili ji a zavolali k tomu kriminálku, tak s ní začne vítězosdlavně mávat nad hlavou!!!!!!!ODPAD všech ODPADŮ, scénáristické dno. ()

Black Jack (2016) (S01E10) odpad!

Teprve tenhle díl mohl bejt napínavej a dobrej kdyby.....a to je právě ono.Oběť opět nechá stopu jako kráva přímo v autě, aby bylo jednoduché zjistit totožnost a pak už jen stačí shlédnout video, protože podvod století ti mamlasové udělali přímo před kasínem a pod kamerami......Kdyby "tvůrci" udělali tento seriál jako psychologické drama a kde by nehrál hlavní roli zločin, mohlo to být třeba i dobré.Takhle je z toho jen politováníhodná sračka. Kuneš mi je stále odpornější a jeho dceruška-neherečka, která hraje v Ulici Skiller naprosto stejně ještě víc. Čím dál tím víc nechápu název Rapl, zřejmě se pan Pachl nikdy s Raplem nesetkal-a s živým kriminalistou už vůbec ne. ()

Tichá voda (2016) (S01E11) odpad!

To už je taková slátanina, že i šéf těch komiků, co se v seriálu jmenují kriminálka se dvakrát ptá-Je tu něco, o čem nevím?Nevíš vůbec nic!Protože v tomhle bordelu se nevyzná už nikdo.Čermák se už chová jako idiot, scéna ve škole s ředitelkou byl jeho vrchol arogance.Nedivím se, že ta dcera je taková kráva.Celá tatínek..... ()

Zdař Bůh! (2016) (S01E12) odpad!

Lupínek šéfem mordparty:)) a nejmenuje ho nikdo jiný, než vyšetřovatel GIBS:))))Pachle, jsi hovado! ()

Zimmer frei (2016) (S01E13) odpad!

Tak to je škoda! dvojka bude bez Kuneše,který dostal laso do S.W.A.T.Ten bude rozpuštěn a Kuneš bude v této jednotce sám...protože za několik hodin osvobodit rukojmí a zlikvidovat jugoslávskou drogovou mafii by nezvládl ani Rambo s Terminátorem a navrch s Chuckem Norrisem. Kágébák bude svatořečen, protože v sedě na stole, stále ve stejném ošuntělém svetříku podržel šéfa ve funkci..vždyť se nic nestalo, za bráchu nikdo nemůže:)) No a Mácha také odchází..jde dělat au-pair do Anglie, protože se kromě žraní a prozrazování tajných informací v médiích k ničemu jinému nehodí, kdežto o dcerku šéfa Jáchymovské mordparty Lupínka se postaral úžasně.:)) Mimochodem-Lupínek fakt borec!!!!Zatímco Rohan s Kunešem likvidují podsvětí, on si vyřizuje za pomocí kněze-finančního poradce v klídku soukromé záležitosti.Ten podraz na podvodnici byl fakt originální:)))Jsem rád, že jsem to dokoukal, nikdy jsem se u žádné "krimi" tolik nenasmál.A za ten happy end na všech frontách, který by nesesmolili ani v Hollywoodu dávám pět hvězd!!!!Všechno dobře dopadlo, oběť je jen prst bývalé alkoholičky, šeredné paní Rohanové.Té měli snad raději uříznout hlavu, ošklivější hereču u nás snad ani nemáme.Sbohem a už nikdy více!! ()

Exekuce (2019) (S02E01)

Hlavně, že to má reklamu jak kráva, všude se o tom píše a je to ještě větší sračka, než jednička, což už snad ani nešlo a je to od Pachla umění.Vypisovat hovadiny, co tam jedou od začátku do konce tentokrát nebudu, nemá to cenu.Zaslepený to neuzná a chytrý divák to vidí sám. ()

Operace Ofsajd (2019) (S02E02) odpad!

Jednička byla naprosto otřesná, tam asi většina fanoušků (nechápu, že to má fanoušky) ty kraviny vidět nechtěla, tady už je odstup a hle, konečně si k tomu došli skoro všichni.Čekal jsem, že se tvůrci poučí,ale oni si to asi vůbec nepřipustili, díky ovcím na ČSFD, že stvořili naprostej odpad. Pak až to skončí, pusťte si ještě jednou jedničku a na ty nesmysly Pachla se soustřeďte.Nakonec jsem je vypsal dost podrobně.On stačí kretén Mácha..dokážete si představit kriminalistu z oddělení vražd, že je tak vymaštěnej?Tohle už nemá smysl dál ani sledovat.Ale nebojte, v Česku na divácích nezáleží, i když to klesne na 10 %, třetí řada jistě bude, protože herci musí platit hypotéky, leasingy a štáby plné zbytečných lidí také.:)) ()

Bubáci (2019) (S02E07)

Oproti jedničce se nezměnilo, co se týče nesmyslů a absurdních, nelogických skečů vůbec nic.Je to neuvěřitelná slátanina a nikdy nepochopím, že dvojku vůbec natočili.Asi jim jde o diváka až v poslední řadě.Je to tak ubohé, že i odpad by byl vyznamenáním. ()

Dobro došli! (2019) (S02E13) odpad!

A teď si, zklamaní fanoušci 1. řady pusťte tu přechválenou 1, řadu a zjistíte, že to je stejný odpad plný absurdních nesmyslů, jako ta dvojka. ()