Šňůry pupeční (E04) (epizoda)

Komedie / Rodinný / Romantický

Česko, 2017, 30 min

 • jungewolf
  ****

  4.díl - zatím asi nejlepší : 4 * a 65 % . Famózní byla V. Kubařová coby fanatická bio-matka. Je to (až mrazivě) přesná charakteristika všech novodobých fanatiků : 1)stoupenců eutanazie, 2)stoupenců potratů, 3)aktivistů homo-lobby,prosazující neoprávněná privilegia a výsady pro LGBT menšinu, 4)samozvaných "ochránců lidských práv" - pro cikány+islamistické džihádisty atd. Z jejich fanatismu jde mráz po zádech víc než ze severokorejských ultra-komunistů z KLDR .... .(3.10.2017)

 • otík
  *

  Opět trošku lepší díl než odpadový průměr. Všechny tři dámy se nějakým způsobem musí vyrovnat se svými dětmi, ale Ema to se svým synem na Sibiři přeci jen přepískne. Další díl, který v maličkostech pobaví, ale většinu času stále, stále zcela nezábavné. A už se dokonce blížíme k fekálnímu humoru (naštěstí vzdáleně).(3.10.2017)

 • Fever
  odpad!

  Totální přetvářka. Sitcom je o nadsázce, nadhledu, ale do těch se autorka scénáře příliš okatě stylizuje, nutí. Nemůžu se zbavit dojmu, že jde o dílo choré mysli, která se snaží ze všech sil předstírat, že chorá není, jen ztřeštěná. Ale ztřeštěná byla třeba Čtvrtá hvězda nebo Trpaslík, Trapný padesátky jsou prostě falešný. V každé replice je cítit urputná, křečovitá snaha vlísat se divákům, aby si hlavní postavy zamilovali - ale ono to nejde, protože i ty postavy jsou prostě nereálné. Nereálně spolu komunikují, žijí v nereálném prostředí, řeší nereálné problémy. Je to jak kdyby to napsala ve slohu celkem šikovná žačka sedmé třídy základní školy... Za mě jeden z nejhorších produktů veřejnoprávní televize. Může to být trapný jak chce, ale v okamžiku, kdy se při sledování cítí trapně divák, je to průser...(11.10.2017)

 • quixote
  **

  Tento díl byl sice o maličko lepší než ty předešlé, ale i tak je mi smutno, že se výborní herci musí plácat v takové splácanině. Ti, kteří se naváželi do vcelku povedeného sitcomu Marta a Věra, by se mu měli opakovaně omlouvat a přepisovat hodnocení.(24.9.2017)