Epizody(12)

Mia (Klára Melíšková), Anča (Alena Mihulová) a Ema (Pavla Tomicová) právě překročily hranici, za kterou už mnohé nevidí nic než smrt. Je jim totiž padesát. Zdá se, že tyto tři se už mohou v životě snažit jen o jediné: nebýt trapné. Rozhodnou se však pojmout to přesně naopak – být trapné na plné pecky a dělat klidně všechno, co se zdá být v jejich věku nevhodné. K tomu je ovšem potřeba zbavit se manželů, milenců, dětí a především veškerých zábran. Sestěhují se proto spolu do Miina bytu a začnou „znovu žít". (Česká televize)

Recenze uživatele Mr.Hlodavec k tomuto seriálu (1)

Buchta pro Bohouše (2017) (E01)

Přežil jsem "Pápá-vouka " ve vaně. Přežil jsem "-Chci Bohouše. -Takový čistící prostředek neznám". Přežil jsem ultražárlivou a zároveň ultraprkennou Klotyldu. Ale "ftip" s toastovačem jsem už fakt nerozdýchal. Celou půlhodinu sledujete postavu Mihulový pobíhat sem a tam, všichni říkají naprosto nesmyslný a zcela zbytečný kecy a hlavně se všechny postavy řídí nějakým speciálním wtf-instiktem, takže se jejich jednání prostě nepokoušejte pochopit. Fakt. Nemá to cenu. Odpad nedávám jen kvůli Koptovi ulízanému alá Johnny Depp v Black Mass a snad jedinému vtipnému momentu, kdy je Mihulová naprosto odvařená z televizní rosničky. ()