poster

Trapný padesátky (TV seriál)

 • anglický

  Fifty and Embarrassing

  (festivalový název)

Komedie / Rodinný / Romantický

Česko, 2017, 6 h 9 min (Minutáž: 30–35 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (17)

 • NinadeL
  **

  Klasická ztráta času. Nezajímavý, slabý a celkově papírem šustící sitcom ve stylu ČT podle Obermannové, která nikdy pro televizi nic dobrého nenapsala. Když k tomu přičtu naprosto šílené výkony takových pitvořících se "dam" jako je Melíšková nebo Tomicová, přepínám.(1.4.2019)

 • Tryskomyš
  ****

  Než jsem začala padesátky sledovat, nevěděla jsem, že je to sitcom. A jako pětačtyřicítka nemohu hodnotit jinak.(26.5.2019)

 • Marze
  *

  No trapnost je základ každého sitcomu. Zde alespoň zdárně šílená Tomicová. Pointování situací nic moc. Prostředí jazzové kavárničky je pro mě příjemnější, než obvyklé vysedávání postav v hospodě. Viděl jsem jen jeden díl.(24.12.2017)

 • zette
  odpad!

  Nez tohle, radeji se podivam na Ordinaci. Nechapu, kdo tohle v Ceske televizi odklepnul...? Jak mi je Meliskova sympaticka, tak tady byla nesnesitelna a u Mihulove nechapu, co ji vedlo k tomu, aby vzala tuto roli. Ztelesneni trapnosti. Obermannova ma v hlave totalne nasrano, tak se vlastne neni cemu divit...(30.11.2017)

 • slunicko2
  odpad!

  Jo, jo, je to trapný.(9.12.2017)

 • pytlik...
  odpad!

  V podstatě v každém odpadovém filmu člověk najde něco, co ho pobaví. Tenhleten seriál je výjimečný v tom, že tam člověk nenajde k zasmání ale vůbec nic. A přitom k naprosté dokonalosti by stačila jen drobnost... kdyby se totiž druhý díl přehodil s prvním, a ty pokusy o sebevraždu těch tří "holek" by se daly hned na začátek tohohle prvního dílu a navíc by ty postavy autorka udělala trochu manuálně zručnější, že jako pořádně uvázat lano a dát si smyčku na krk by pro ně nepředstavovalo takový problém. Pavla Tomicová je také zvláštní talent, přímo renesančních rozměrů, dokázala v sobě skloubit tolik různorodých věcí - velmi špatnou herečku, velmi nechutnou tlustou ženskou a velmi děsivý scénář. Také Kohoutová prokázala, že jablko doopravdy nepadá daleko od stromu, neb její zpěv je naprosto stejné úrovně jako maminčiny scénáristické schopnosti. K dovršení toho všeho bych řekl, že jí texty písní také píše maminka. Může se to zdát paradoxní, ale vždy, když se v seriálu schylovalo k jejímu zpěvu, cítil jsem ambivalentní pocity. Za prvé velký stres, že nastávají dvě tři minuty nemilosrdného mučení, na druhou stranu úlevu, že po těch dvou minutách už člověk bude mít klid. Neb její písnička každou epizodu uzavírala.(1.7.2018)

 • Gogo333
  *

  Snažil jsem se prokousat aspoň třema epizodama, ale chtělo to fakt velký odhodlání. Tohle bylo opravdu trapné. Dávám aspoň jednu * za obsazení.(13.1.2018)

 • adelina8
  *

  Viděla jsem kromě dvou dílů všechno a zodpovědně musím říct, že nikdy víc. Tohle se fakt nepovedlo. Růžovka a podobný seriály jsou dementní, ale na nic víc si nehrajou. Tady se tvůrci pokoušeli o jakési "umění", ale výsledek dopadl opravdu zle.(24.11.2017)

 • krabatt76
  odpad!

  Přínos Ireny Obermannové světové kultuře : Vyspala se s průměrným dramatikem, což zpeněžila v knižním "bestselleru" a napsala tento trapný seriál. Víc mě nanapadá...(18.2.2018)

 • quixote
  ***

  Seriál, který to schytal ze všech stran. Podle mě nebyl zdaleka tak nepovedený a chvílemi i dobře pobavil. Jasně, je to jen oddychovka bez přehnaných ambicí, ale i tak se mi zdálo, že je napsaná, natočená a hlavně zahraná na úrovni. Ta práce, kterou do toho všichni zúčastnění vložili, je za tím rozhodně vidět. Nejvíc se mi líbil díl s Alenou Vránovou a po herecké stránce mě nejvíc oslovili A.Mihulová a M.Holý.(22.11.2017)

 • anitae
  **

  První dva díly jsem viděla již před pár měsíci, po prvním mi to přišlo jako úplná beznaděj, druhý tomu reputaci trochu napravil. Lidi mě serou, ale broučky mám rád! K vaření večeře by to šlo, ale bez Klotyldy - Kohoutové a Jazzmana Viklického.(24.11.2017)

 • Vikki
  odpad!

  Megatrapný padesátky(9.2.2018)

 • Hrabovo
  **

  Nosný nápad, špatný scénář, neúnosná stopáž , která neunesla chybějící nápady, režie si s tím vším moc nedokázala poradit.(7.1.2018)

 • MrakyMraky
  **

  Dobrý nápad, avšak s příliš mnoho klišé, s nereálnými situacemi a s občasným přehráváním. Dva body také za hudbu, zpěv a zvláštní komorní formát jako mají malé divadelní scény.(19.3.2018)

 • axcent26
  *****

  Serial, ktery dokaze uvolnene pobavit! Za me super(26.4.2019)

 • Montmorency
  odpad!

  Od pocatku hovadina, ale rekla jsem si, ze tech 12 dilu presto dam....nedala jsem, uvodem 3 dilu jsem vypla a uz nedokoukala(19.1.2018)

 • DarkSikorski
  odpad!

  Trapný, trapnější a nejtrapnější. I odpad je pro... tohle moc vysoké hodnocení.(30.3.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace