Bitva playbacků (TV pořad)

Lip Sync Battle

Hudební / Komedie

USA, 2015, 64x22 min

LL Cool J (mod.), Chrissy Teigen (mod.), Jimmy Fallon, Dwayne Johnson, Common, John Legend, Anne Hathaway, Emily Blunt, Anna Kendrick, John Krasinski, Jennifer Lopez, Mike Tyson, Terry Crews, Hoda Kotb, Michael Strahan, Stephen Merchant, Malin Åkerman, Julianne Hough, Derek Hough, Queen Latifah, Marlon Wayans, Alison Brie, Will Arnett, Justin Bieber, Victoria Justice, Gregg Sulkin, Abbi Jacobson, Ilana Glazer, Iggy Azalea, Terrence Howard, Taraji P. Henson, Joseph Gordon-Levitt, Anthony Mackie, Seth Rogen, Channing Tatum, Jenna Dewan-Tatum, Beyoncé, Meghan Trainor, Willie Geist, Kevin Hart, Brandon Henschel, Jaime King, Olivia Munn, Paul Wight, Anthony Anderson, Tracee Ellis Ross, Kaley Cuoco, Josh Gad, Johnny Galecki, Nina Dobrev, Christina Aguilera, Eva Longoria, Hayden Panettiere, Randy Couture, Gabriel Iglesias, Gigi Hadid, Tyler Posey, Lauren Cohan, Sonequa Martin-Green, Jason Derulo, Katharine McPhee, NeNe Leakes, Clark Gregg, Hayley Atwell, Jim Rash, Joel McHale, Snoop Dogg, Gina Rodriguez, Wilmer Valderrama, Josh Peck, Christina Milian, CeeLo Green, Russell Peters, Shaquille O'Neal, Aisha Tyler, Zoe Saldana, Zachary Quinto, Michael Shannon, Rachel Bloom, Chris D'Elia, Brent Morin, Stevie Wonder, John Cho, Ben Kingsley, America Ferrera, Amber Tamblyn, Laverne Cox, Samira Wiley, Lupita Nyong'o, Regina Hall, Rob Riggle, T.J. Miller, Sam Richardson, Chanel Iman, Don Cheadle, Wanda Sykes, Jay Leno, Craig Ferguson, Ruby Rose, Milla Jovovich, Tony Gonzalez, Sarah Hyland, Kate Upton, Ricky Martin, Taye Diggs, Ne-Yo, Bellamy Young, Matt McGorry, Nicole Richie, John Michael Higgins, Zendaya, Tom Holland, Rumer Willis, Bryshere Y. Gray, Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Skylar Astin, Uzo Aduba, Danielle Brooks, Jermaine Fowler, Nick Swardson, David Spade, Nina Agdal, DeAndre Jordan, Tim Tebow, Remy Ma, Carlena Britch, Ally Brooke, Normani, Dinah Jane, Lauren Jauregui, Tara Lipinski, Johnny Weir, Kathy Bates, Tone Bell, Luis Fonsi, Scott Hoying, Mitch Grassi, Kirstie Maldonado, Kevin Olusola, Jeff Ross, Rob Schneider, Charli XCX, Rita Ora, Ashla Soter, Boy George, Alicia Silverstone, Mena Suvari, Shania Twain, Nicole Scherzinger, Olivia Brown, Brendon Urie, Aly Raisman, Ashley Graham, Jamie Dolan, Michael Bolton, Pete Davidson, Karrueche Tran, Deon Cole, Lil Rel Howery, Naya Rivera, Melanie Field, Brendan Scannell

LL Cool J, Allyson Seeger

Brett Snyder

Joseph Gordon-Levitt, Jimmy Fallon a Channing Tatum jsou králové Lip Synců. LL Cool J je jako moderátor dobrej akorát mi občas vadí ty jeho rekce, Chrissy neumí nic jiného než být vyprsená na mixážním pultíku a kazí dojem celého pořaxu. Je to skvělá oddechovka. Doporučuji díl Crews vs. Tyson(Terry bude "zpívat" thousand miles z Někdo to rád blond), Gordon-Levitt vs. Anthony Mackie a samozřejmě Tatum Takeover (sorry not sorry Jenna se nechytá vtipné bylo jenom když parodovala Chana, Channing je lepší než Beyoncé a vtipnější než jeho žena)(11.2.2016)

1. série - 60% - Když si ze sebe někdo zvládne udělat pořádnou legraci, jde o show, na kterou bych se vydržel dívat hodiny. A že Anne Hathaway, Anna Kendrick nebo Julianne Hough řádí přímo dokonale. Bohužel s přibývajícími díly řídne účast celebrit, které dobře známe i u nás, případně se dostaví ti, kteří zapomínají, o co v pořadu jde (Tyson), nebo jsou humorem i projevem tak mimo, že jen kroutím hlavou (Bieber, Azalea). Po první sezóně tak nakonec hodnotím níž, protože LL Cool J jako moderátor právě slabším epizodám nijak nepomáhá a Chrissy Teigen sice dobře vypadá, ale jako co-host je přímo odstrašující. 2. série - 70% - Mnohem vyrovnanější, ale občas o poznání méně výjimečné. Pořád platí, že kdo se přijde odvázat, ten zboří sál (Tatum, McHale, Saldana), zatímco nudní patroni mi přivodí dřímotu i ve slabé dvacetiminutovce (Derulo, Chrisley nebo Peters). Naštěstí chybí vyloženě přešlapová čísla, takže se dá bez problémů sjíždět téměř celá sezóna najednou. Při takové příležitosti ale o to víc vynikne, že se na propracovanost samotného lip syncu přestalo hrát na úkor mnohdy až zbytečně bombastičnosti, která interprety paradoxně spíš plete. Navíc LL Cool J začíná být se svým stále stejným pozdravem a jednou nacvičenou užaslou grimasou až nepříjemně strnulý. Coby člověk mi přijde jako sympaťák, ale v moderování mu ujíždí vlak. 3. série - 70% - Oživení konceptu je nutné, jinak se celá Battle smutně rozsype, ale tenhle rok to ještě stále těsně stačilo. Můžou za to především překvapivě zábavní hosté, u kterých bych to nečekal (Cheadle, Martin) i ti, kteří jsou přesně tak zábavní, jak jsem si přál (Holland, Astin, McGorry). Ve dvou případech jsem ale měl pocit, že mi protagonisté chtějí plnit nepublikovatelné sny. Kate Upton zpívá v úboru školačky slavnou "…Baby One More Time" a o pár epizod později se zastaví Ashley Graham, aby v leopardí podprsence předvedla Shaniu Twain? Buď mě někdo velmi intenzivně šmíruje, nebo jsem letos byl obzvlášť hodný. Škoda, že dojmy z celé sezóny jdou dolů kvůli posledním dílům, nepochopitelně odvysílaným v letní pauze, které navíc patří k tomu nejhoršímu z celé show.(9.3.2016)

Anne Hathaway a Emily Blunt se mile odvázaly. Docela příjemná jednohubka. Nejde o ukazování bradavek, nejde o vědomosti nebo o schopnost přežít v extrémních podmínkách. A to je v záplavě přihlouplých reality show vítaná změna.(11.11.2015)

• Michi88

Zajímalo by mě, který chytrolín s nápadem na něco takového přišel! Show mě moc nenadchla a skoro vůbec nezaujala. Pokud v tom není zrovna vaše oblíbená celebrita nebo nedělá pořádnou show jako Anne Hathaway s Wrecking Ball, tak nemá cenu si to ani snad pouštět. Lepší by bylo, kdyby aspoň sami zpívali. Top Anne, za ní v závěsu Anna Kendrick, John Krasinski a Emily Blunt, jinak zbytek těžká nuda.(5.5.2015)

Koncept přenesený z The Tonight Show Jimmyho Fallona za mě funguje i v půlhodinovém formátu (hodinové finále první řady už bylo slabší). Druhé kolo dílu nabízí něco, co u Jimmyho jednoduše není. Faktem ovšem zůstává, že kvalita jednotlivých dílů z 99,9 % závisí na dvojici soutěžících. Pokud soutěžící neznáte, zábava je poloviční, i když předvedou dobrý výkon. Naopak u známějších osob je při dobrém výkonu o zábavu postaráno. Kvalita pořadu se tedy pohybuje mezi 3 a 5 hvězdami. Kromě epizody 1x03 s Anne Hathaway, která dle mého dosáhla maxima, čeho se dá v tomto pořadu a v této soutěži dosáhnout. Této konkrétní epizodě bych dal klidně i 6 hvězd.(8.8.2015)