Ice Cream Man

Komedie / Horor

USA, 1995, 84 min

ICM je teda parádní záležitost. Já jsem čekal kdy Clint Howard dostane konečně hlavní roli v slasheru, a dostal. Howard je dostatečně nechutný aby jste ho hned od začátku nesnášely a jeho láska ke zmrzlině byla parádní. Film má vydařené gore(oko ve zmrzlině:-)) a je to prostě béčko které je neskonale zábavné. A navíc objeví se tu i Naughton což je velkem sympaťák, za mě palec nahoru.(11.12.2011)

• Lucas005

30% Velice podivný a nechutný až osmdesátkově vypadající film. Přiběh nedává moc smysl, Clint Howard je sice dobře odpornej (v dobrém slova smyslu), ale ostatní herci jsou dost průměrní. Velký zvrat je jakože wtf a hlavně rozpočet filmu, který sice dokázal vykouzlit pár mrtvolných kebulí a nějaké ty nechutnosti, ale takové úžasnosti jako brambory místo zmrzlin a hubený chlapec s polštářem pod tričkem aby vypadal tlustší to kompenzují. On to vlastně ani není horor, spíše nechutná černá komedie. Ale zase co čekat od režiséra pornofilmů. Podívejte se jen pokud máte rádi trashové Direct-to-VHS "horory"... a mějte jenom happy, happy, happy day...(8.2.2020)

Sympatická vyvražďovačka z 90. rokov, stojaca na herectve Clinta Howarda, ktorého šialený prejav ťahá celý film. Howard je ksichtík na pohľadanie, vďaka nemu tvorcovi ušetrili peniaze na maskách, keďže on sám o sebe je prototypom vzhľadu duševne chorého človeka. Je fajn, že potom, čo sa zaskvel vo výbornom Evilspeaku bol jeho nesporný potenciál po mnohých rokoch opäť zužitkovaný v hororovom žánri, pre ktorý má prirodzené danosti.(15.5.2017)

,,Jedna zmrzlina s očíčkem!" Zmrzlinář je výrazově i příběhově osmdesátkový film. Trochu pobaví (mluvící hlavy, speciální zmrzka v obřím kornoutu či vnitřek dodávky plný lidských ostatků, švábů, myší, krve a zmrzliny), leč nevyděsí vůbec. Přesto má místy jisté bizarní kouzlo a návdavkem řadu známých herců. Vše samozřejmě táhne C.Howard - jeho držku jsem si poprvé naplno uvědomil v Klíšťatech, pak už jsem ji nezapomněl. Škoda, že gore nezajiskřilo v plné rubínové kráse, když už mrtvol bylo celkem dost. Oddechovka na jedno podívání, během které - navzdory všemu přidanému hnusu - dostanete chuť na zmrzlinu. Konec očekávaný, snad jen mixer jsem si netipnul... Krysař, ten nemá děti rád!(18.5.2017)

"A kdo teďko bude vozit zmrzlinu?" Clint Howard jako Ice Cream Man od pohledu sympaťák, který svoje zaměstnání bere vážně, ale díky bohu film se nebere vážně, takže je to funny a samosebou mu fandíš, aby byl zmrzlinářem roku :) Jeho divadélko s maňáskama z hlav bylo dokonalé a závěr dost nečekaný :D Zmrzlinu si nějaký čas nedám, děkuji :)(22.2.2015)

• - V čase 1:01:59 se na zdi objeví nápis: „1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 All good children go to Heaven.“ Je to reference na píseň od The Beatles s názvem „You Never Give Me Your Money“ z alba „Abbey Road“. (YumiOkami)