Manny & Lo

Dean Silvers

Colleen Sharp

Scénografie:

Sharon Lomofsky

Scarlettce tady bylo dvanáct let, ale hraje jak Al Pacino v dobách své největší slávy, neskutečný. Z příběhu jsem byl tak trošku vyautován, protože něco takovýho člověk opravdu velmi těžce pobírá ne že by to bylo nějak šokojucí, ale prostě ta zaplétka díky hereckým vykonům působí neskutečně realisticky a přitom takovou zápletkuj by člověk nevymyslel ani kdyby měl v prdeli sloní chobot. Vůbec se mě nechce věřit, že ty holky fakt nikdo nehledal a Elaine taky ne. Z obsahového hlediska to zkrátka trošku ujíždí, ale herecký hledisko je velkolepá kvalitka.(28.7.2014)

Vysloveně jsem potřebovala něco, co potěší duši a tenhle nenápadný snímek splnil téměř všechny moje parametry na včerejší večer. Všechny tři děvčata byly báječný a hlavně po mně nechtěly, abych ronila slzy od začátku do konce i když to byl docela smutný příběh. Jo, povedlo se a dvanáctiletou Scarlett opravdu nešlo jen tak přehlédnout.(14.5.2016)

• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $502,313(22.1.2007)

Rozpočet $500,000Tržby USA $502,313Tržby Celosvetovo $-(19.11.2009)

Nenápadný nezávislý snímek pro tři herce dokazuje, že když má autor co říci a dovede si najít ty tři správné herečky, je úspěch zaručen. Netradiční putování dvou sester a ženy, kterou unesly, je totiž postavené především na hereckých výkonech.(18.1.2003)