poster

Manny & Lo

 • USA

  Manny & Lo

Komedie / Drama

USA, 1996, 88 min

Režie:

Lisa Krueger

Scénář:

Lisa Krueger

Kamera:

Tom Krueger

Hudba:

John Lurie

Producenti:

Dean Silvers

Střih:

Colleen Sharp

Scénografie:

Sharon Lomofsky
(další profese)
 • Qasa
  *****

  Obsah včetně závěru: Sestrám zemře matka, alkoholička a feťačka. Starší unese mladší (Scarlet Johannson) z pěstounské péče a jedou. Skrývají se před policajty, kradou potraviny a přespávají v ukázkových domech. V pokročilém stádiu té starší konečně dojde, že je těhotná. Najdou si opuštěnou chatu a z městečka unesou osamělou prodavačku miminkovského zboží. Ta nejprve odmítá jíst, ale pak začne dívkám pomáhat a starat se o ně, dokonce i omráčením majitele chaty. Po jeho útěku se musí vydat opět na cestu, ošetřovatelku vyhodí z auta, ale pak začnou stahy a tak se vrací na místo, kde ji nechaly. Ona tam čeká. Proběhne porod a pak už osvobozená prodavačka veze dívky někam daleko, kde by se mohly všechny společně usadit.(2.12.2008)

 • chelseaman22
  **

  Těhotná ženská v obr montérkách od krtečka, matka, co dělá karbanátky a jedna užvaněná ženská, jež každému předhazuje své názory ohledně těhotenství a následných módních doplňků pro (řečí Chinaski) malé sviště. K tomu všemu přidejte obrovskou nudu a mizerný scénář. Díky Bohu za tě, malá Scarlett! 30%(10.6.2013)

 • emma53
  ****

  Vysloveně jsem potřebovala něco, co potěší duši a tenhle nenápadný snímek splnil téměř všechny moje parametry na včerejší večer. Všechny tři děvčata byly báječný a hlavně po mně nechtěly, abych ronila slzy od začátku do konce i když to byl docela smutný příběh. Jo, povedlo se a dvanáctiletou Scarlett opravdu nešlo jen tak přehlédnout.(14.5.2016)

 • peetriss
  ***

  Skromné nezávislé drama s neskromným hereckým projevem - především s excelující dvanáctiletou Scarlett Johansson, která dává s plnou přirozeností najevo, že v budoucnu z ní bude vyhledávaná a respektovaná herečka. Příběhově hlavním hrdinkám vše až příliš hladce vychází, čímž působí Manny & Lo vykonstruovaně, přesto mně jejich osudy nezůstaly lhostejné a letmý dotyk sociálního náboje s nenápadnou příměsí nadhledu taktéž funguje.(22.11.2015)

 • Enšpígl
  ***

  Scarlettce tady bylo dvanáct let, ale hraje jak Al Pacino v dobách své největší slávy, neskutečný. Z příběhu jsem byl tak trošku vyautován, protože něco takovýho člověk opravdu velmi těžce pobírá ne že by to bylo nějak šokojucí, ale prostě ta zaplétka díky hereckým vykonům působí neskutečně realisticky a přitom takovou zápletkuj by člověk nevymyslel ani kdyby měl v prdeli sloní chobot. Vůbec se mě nechce věřit, že ty holky fakt nikdo nehledal a Elaine taky ne. Z obsahového hlediska to zkrátka trošku ujíždí, ale herecký hledisko je velkolepá kvalitka.(28.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace