Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mladá a atraktivní manželka mocného podnikatele je surově zavražděna ve svém bytě. Plzeňští vyšetřovatelé z oddělení vražd stojí před otázkou, zda jde o strašnou pomstu nebo o dílo psychopata. Šestidílný kriminální seriál Místo zločinu Plzeň sleduje práci plzeňského kriminalistického oddělení. Pod vedením plukovníka Karla Drtiny pracuje zkušený kapitán Tomáš Karas s Viktorem Knappem. Hlavním tématem prvního dílu je vražda půvabné Lenky Steinerové. Surový čin nasvědčuje, že se jedná o vraždícího psychopata. Vražda druhé mladé ženy Lady Brůnové toto podezření jen potvrzuje. Vyšetřování se zaměří na místního fotografa Kepku, který obě ženy fotil. Kriminalistům však chybí přímé důkazy a jejich pátrání jde i směrem k charitativní nadaci Lenky Steinerové. Pátrání stojí kapitánku Mirku Ondrovou málem život. (Česká televize)

(více)

Recenze (21)

brasek 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vraždiaci sexuálny deviant je dobrá téma, lenže všetko ostatné je minimálne zlé! Veľký počet kriminalistov a ja som nemal šancu počas príbehu zistiť kto je kto a akú má funkciu či náplň práce. Lukáš Vaculík je oslovovaný ako šéf, tak asi to tak bude ale keby tam bol aspoň do počtu... Vladimír Kratina, nuž absolútne nechápem čo ako policajt tam robí. Vraždy maniaka sú plné krvi, ale ako sa dostane do objektov je mierne trápne a neuveriteľné. Vyšetrovanie prípadu je sterilné. Finále snímku je absolútne trápne a smiešne! Scéna vo výťahu s injekciou je komická a bolestivá, pretože divák pochopí že pozerá frašku! Naháňačka po streche? Však keď niekto nevie behať, tak to vyzerá silne mizerne a to sa nechcem navážať do Bereniky. Pán režisér to nevidel? Možno stačilo ju prezuť. ()

Radko 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Veru, kvapka krvi by sa zišla. Pretože táto epizóda je bez krvi, bez chuti, bez zápachu. Podivne sterilné. Krimi, ktoré nevyvolá takmer žiadnu emóciu, ani záujem a v bludisku pamäti zapadne tak, že po pár dňoch nie je načo spomínať. Jan Hřebejk nakrúca celkom dobré filmy, ale ako seriálový krimi rutinér v tomto prípade zlyhal. ()

Reklama

rt12 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po příšerné jedničce (nedokoukala), jsem dala na zdejší hodnocení a podívala se na dva ,,nejlepší" ze seriálu. Vezmu to zkrátka scénář 0, režie 0 , akce na úrovni leklé ryby. Chudáci herci byli donuceni vystupovat v postavách, které podstoupili lobotomii mozku. U Červené Karkulky jsem se klepala strachy víc a hlavně dávala smysl. Nemám ráda odpady tak dám 1 hvězdu z útrpnosti. ()

jungewolf 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Viděl jsem to v repríze po několika letech, furt se na to dá dívat. Kapitán Karas(J.Zadražil) na začátku dílu perlí : "Nesebrala jste mu peněženku, že ne ? Prosím, nějakej drzej! Kapitán Karas, těší mě, atd. Matku jeho kolegy Viktora Knappa, zvaného Viking(M.Stránský) hraje Jana Gýrová. Podezřelého fotografa Kepku si zahrál režisér Radim Špaček. **Hudba na začátku a na závěr : Vladimír Mišík a Etc... - Pomalu v revolver se ztrácí víra (s textem F.Gellnera) . ()

Kekik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Těch schodů, co museli herci během natáčení vyjít. Aspoň budou v kondici. Pestrá nabídka vyšetřovatelů- alkoholik, co má alkoholismus v rodině a snaží se nabrnknout ženu- jak jinak, než alkoholičku. Dále promiskuitní děva, co riskuje svůj život. Dále hoch, co neumí řídit a nemá na lepší auto. Nelogické chování kriminalistů, především Miruna (Já celou dobu slyšela, že ji oslovují Miluno, ale v titulkách je Mirka). Co bude dál? To jsem zvědavá. Není to takový malér, jak jsem dle hodnocení a komentářů čekala. Sarkastický humor, ten já můžu. I když ne vše bylo k pobavení. Konec je velice trapný, a to je nemilé. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (1)

  • Vila, ve které došlo k vraždě, se nachází na adrese Mokropeská 1863, Černošice. (sator)

Reklama

Reklama