• Jara.Cimrman.jr

"Tak povídej. Co ti naši úchyláci." Až ke mně jednou domů zavřenými dveřmi proběhnou dva kovbojové s pistolema a pak se "Sorry" na rtech zase zmizí, tak si v klidu opravím dveře a budu spokojeně žít dál s vědomím, že mě poctili návštěvou kapitáni z plzeňské kriminálky a patrně nejsem vrah. Jistý si tím nemohu být, protože jejich "vyšetřování" je docela síla, proti debilní kpt. Ondrové se mi i vrah jevil jako sympatický chlapík a ačkoli nechci vynášet soudy po prvním díle, tak jsem hodně dlouho neviděl takhle špatnou seriózně se tvářící detektivku.(16.12.2016)

• matysek2425

Opravdu něco strašného, od ničeho k ničemu potloukající se detektivové, koeficient napětí (které bych u aspoň průměrné detektivky očekaval) žádná celá nula nic, některé postavy se objeví a zase zmizí, naprostá ztráta času a hodně frustrující pocit z toho,že tahle fekálie vznikla z peněz koncesionářů. Vůbec nechápu kde vzala ČT drzost tuhle slátaninu reprízovat, navíc v prime time.(6.9.2017)

• otík

Cosi podivného. Jinak fakt nevím, jak mám vyjádřit naprosté rozčarování nad pátráním po vraždícím úchylovi. Úchylem jsou spíš každý detektiv, teda snad kromě Vaculíka. Ale i kdyby byly hlavní postavy jakkoli úchylné, aspoň vypravěčsky to mohlo být lepší. Jenže není. Zatímco trochu napětí a erotiky si divák voyer užije při vraždách, při pátrání si divák detektivek přijde tak akorát na ochmelku Stránského a slušně civilního Zadražila. Jako úvodní díl rozhodně nenaladilo na další díly. Hudba: Della Beata(3.9.2017)