Curse of the Witching Tree

Horor

Velká Británie, 2015, 100 min

Pete Coleman

• ricci.s

Rodina sa nasťahuje do domu, ktorý je tradične prekliaty duchom zlej čarodejnice. A tak môžeme čakať do zbláznenia, kedy sa konečne objaví, a síce sa napokon objaví, ale aj tak to tento nekonečne trvajúci horor veľmi nezachráni. Takéto poloamatérske pokusy ocením vtedy, keď sú snaživé a funkčné, vtedy na rozpočet nehľadím. Funkčné to rozhodne nebolo (kvaplo tam len minimum predvídateľných pokusov o ľakačku), pričom atmosféra sa nenašla. Snaživé to trochu bolo, teda aspoň zo strany (ne)hercov, lenže nemali tu ani čo hrať, keďže scenárista nevedel čo má do tých 100 minút napchať, takže otravný fagan si sem tam zaručal, matka si sem tam poplakala, foter radšej preležal celý film v kóme kým otrčil kopytá a keď začala striga robiť čáry máry, bolo to už len na smiech. Na to, aká to bola bieda, ma to ale prekvapivo nenasralo.(22.5.2015)

• George Stobbart

Curse of Watching this Trash... by bol zrejme vhodnejší názov.(21.5.2015)

• kaylin

Britský horor „Curse of the Witching Tree“ je jako horor velmi slabý, ale on je celkově slabý jako film. Nejsou zde dobře natočené scény, není zde pořádně gradace. Film by potřeboval hodně přestříhat a zkrátit, celkově by to ale chtělo něco, aby se tomu dal náboj, který tomu očividně chybí. Tady ale nebylo moc z čeho brát, není tu nic, co by dovedlo skutečně nadchnout.(13.11.2018)