Army of One

Army of One

Komedie

USA, 2016, 92 min

• Wacoslav1

Do prdele co se to děje s těmi komediemi?! Jo, že Nick v kleci už je v píči to je nějakej čas známá věc a průměrnej USS Indianapolis ho v tý záplavě sraček z bahna nezvednul, takže to chápu, ale co nechápu je zmršení takhle solidního komediálního námětu a už vůbec nechápu režiséra. Dělal tohle sakra ten stejnej týpek co natočil Borata a Diktátora??? Jestli jo, tak asi před tím musel prodělat totální lobotomii jinak si to nedokážu vysvětlit. Možná dva až tři dobrý vtipy tu jsou, ale před odpadem to nezachrání. Už jenom z principu.5%(10.11.2016)

Že bych umíral smíchy, to fakt ne, ale dvě hvězdičky musím dát za Cage, jeho herecký výkon je neuvěřitelný, jako komika jsem si ho nikdy nepředstavoval a že mu to jde! Už jen kvůli tomu, že na vteřinu nezavře hubu a furt něco mele od toho člověk neodtrhne oči a musí jen sledovat jeho záplavu monologů:-) Říkal jsem si, že děj je celkem ulítlej, ale když je to podle skutečný události, tak proč ne. 66%(8.4.2017)

Víte, jak si od čsfd nechat doporučit nějaký neotřelý, vtipný a nádavkem chytrý film? Musí to mít sotva průměrné hodnocení, plno upřímně rozhořčených komentářů od lidí, kteří jako by je psali hned potom, co poobědvali vytříbený vkus se smyslem pro humor, a musí to být komedie, samozřejmě. Těm skutečně dobrým se tu totiž moc nedaří.(21.6.2018)

• kaylin

Trochu jsem doufal, že by to mohla být sranda, ale tenhle film o člověku, který se na vlastní pěst rozhodl zabít Usámu, mi spíše vadil. Nicolase Cage mám rád, ale tady mi jeho postava prostě vadila a je celkem jedno, jestli je to podle skutečné události, nebo ne. Ten člověk je divný a nevím, proč bych ho měl sledovat.(6.11.2016)

• Lacike

Myslim, ze to mohla byt celkom pozeratelna komedia aj s tymto dost priemernym scenarom, ktory nie je prilis nabitý vtipmi, keby bol v hlavnej ulohe nejaky skutocne vtipny herec. A tym Cage nie je. Nie ze by sa nesnazil. Hra jak o zivot a tentoraz jeho prehravanie k ulohe, ktoru hra, sedi. Bohuzial proste nie je vtipny ale iba divny. Jeden dobry vtip o tom, ze tam vyzera ako v Con Air je malo. Cely cas ma hlas jak keby si priskripol v zipse vajcia a tak neustale keca a keca a keca a po chvili si uvedomite, ze tie kecy nie su nielen vtipne ale ani nijak zaujimave. Proste jak bezne zenske nekonecne kecy. Vdaka par zaberom na skutocneho Faulknera ma napadlo, ze tvorcovia to snad mysleli skôr ako nejaky zivotopis ako komediu. Ale ani ako zivotopis o extravagantnom redneckovi to prilis nefunguje. Je to vlastne nuda. Len trochu bizarna. Vysledok dokazuje, ze Cage na to stale ma a aj sa snazi, ale chcelo by to konecne kurva dobry projekt. 4/10.(17.11.2016)

• - „Army of One“ byl slogan, který používala americká armáda v letech 2001-2006. (Gary)

• - Film byl natočen podle skutečného příběhu Garyho Faulknera, který cestoval do Pákistánu, aby našel Usámu bin Ládina. (Gary)

• - Záběry, kde Barack Obama ohlašuje smrt Usámy Bin Ládina, jsou pravé. (kellne)