Lady Gaga - Eh, Eh (Nothing Else I Can Say)

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební
USA, 2009, 3 min

Režie:

Joseph Kahn

Hudba:

Lady Gaga

Lady Gaga

Farebný videoklip s letnou atmosférou štylizovaný do taliansko-amerického prostredia newyorskej štvrte Little Italy. Speváčka sa odkazuje na svoje talianske korene. Jazda na vespe, talianska móda i kuchyňa, pizza, špagety, hádky, chlapi na káve, pokukujúci a pokrikujúci po slečnách na ulici. Proste Italia. (Gingera)

corpsy

Hudobne aj videoklipovo striedme. Teda na Lady. Ale predsa len to má svoje plusy. Má to pozitívnejšiu atmosféru, ako Gagyne dovtedajšie klipy. ()

hrumsrt

Jediné, co mi vadí, je že to nemá ten drive, ani nějakou hlubší myšlenku (*Gaga ji tam dala). Působí to na mě jako pohádka, song je takový dětský. Ale zatraceně dobře se tu prezentuje Stefani! Totální bohyně! Výborná kamera a "kostýmy". ()

Gingera

Príjemný farebný vizuálny snímok štylizovaný do taliansko-amerického prostredia newyorskej štvrte Little Italy, ktorý vám pripomenie letnú atmosféru a zlepší náladu. Gaga sa odkazuje na svoje talianske korene a predstavuje vo viac domáckejšej roli milenky či kamošky. Jazda na Vespe, talianska móda, talianska kuchyňa, pizza, pasta, špagety, búrlivé hádky, chlapi na espresse pokukujúci a pokrikujúci po slečnách na ulici...proste Italia! ()