Zombie Cats from Mars

Nemŕtve mačky napadnú Zem a infikujú všetky mačkovité šelmy zombie vírusom. Hon na človeka sa môže začať!
Príbeh sa sústredí na Billyho, zženštilého fanúšika starých akčných vedecko-fantastických trilerov. Jeho jediný priateľ je Cameron, bifľoš a filmový fanúšik, snažiaci sa posilniť svoje sebavedomie, kedykoľvek len môže. Potom, čo uvidí pristáť mimozemšťanov, sa Billy uzavrie do vlastnej hlavy a predstavuje si, že cudzinci prevzali nadvládu nad mestom. Cameron je skeptický, rovnako ako zvyšok mesta. Medzitým však ľudia začnú umierať. Prvou obeťou je samotárska mačacia dáma Percis, ktorej znetvorené telo objaví veriaci Lester, manžel depresívnej domovníčky menom Carolyn. Sériu náhodných úmrtí čoskoro doplní neznámy bežec a potom dozorca v sklade. Dvojica reportérov oznámi túto informáciu verejnosti, zatiaľ čo detektív a jeho šéf sa snažia vypátrať, kto alebo čo stojí za vraždami. (figliar)

George Stobbart

1* za mačky, čo sú moje obľúbené zvery, ale ani za tie si film lepšie hodnotenie nezaslúži. Radšej im mali za ten pártisícový rozpočet nakúpiť žrádla. Ináč je to presne taká amatérska, zdĺhavá, nevtipná a nehororová kravina ako je jasné už z traileru. ()

Campbell odpad!

Nevím proč ale čekal jsem něco lepšího. Kdyžjsou ve filmu slabé efekty, či nějaké monstrum zabíjí, tak je film celkem zábavný. Nicméně tady není totálně nic z toho slabá sračka o zombí kočkách které zombí vlastně nejsou a partě retardů co se je snaží zastavit. Samozřejmě je tu jakási sekta či co to bylo za sráče. Humor naprosto nefunguje a zábavnost je nulová. Vyhnout se obloukem. ()