Aj van tů bí jůťubr (studentský film)

Krátkometrážní / Komedie

Česko, 2015, 5 min

Co na to říct ? Docela dobrej kraťas s pár povedenejma záběrama. Jen tak dál kluci :)(2.7.2015)

Krásně barevné, osvětlené .. toho makeupu možná trochu moc ale sranda :D Moc nechápu smysl těch dvou soch, co si povídají, klidně to mohlo končit tím výpadkem proudu :D(3.8.2015)

Technicky dobrý, místy skvělý, herci hrají slušně a námět, co tebe do natolik mimózního a z valné většiny samospádem trapného světa domácího youtubu (jedna hodiny projíždění toho, co je tu populární a mé mozkové buňky si připadají jako Stegosaur, zkoumající tu divnou zářivou kouli, co se objevila na obzoru a rychle se blíží). Nakonec dám hodnocení jen průměrné, protože parodizace tématu mohla a měla být větší, jako práce druháků z písku ovšem velmi dobrý.(4.7.2015)

Viděno na CinemaOpen. Sedlo to! Byť v sále tou dobou zůstalo ze 100 lidí jen neúplná desítka, byla to parádní tečka za celým programem. Možná nám to sedlo díky tomu, že před filmem běžela tři existencionální (a ne úplně zdařilá) dramata, ale sedlo to :) Výborná blbinka bez ambicí, ze které prostě sálá radost z natáčení a na nic si nehraje. Dobrá kamera a skvělí herci. Prostě fajn :-)(23.11.2015)

Co by k tomu pan Praxis řekl? Správně ujetá sranda, která boří hranice běžných studentských filmů. Baví mě hlavně vychytané kamerové záběry a celkem a lehce naturalisticky ztvárněný závěr. Tohle se povedlo :-)(24.5.2015)