Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Paříž nebo prales, mobil nebo luk, každý má možnost volby!
Stéphane je úspěšný burzovní makléř. Do dneška nepochopil, proč od něj jednoho dne žena beze slova odešla. A teď se chce rozvést a musí za svou ženou do amazonských pralesů, kde nyní žije. O tom, že má třináctiletého syna, neměl ani potuchy. Chlapec se jmenuje Mimi Siku, což v překladu znamená něco jako „kočičí chcanky". Jména si totiž děti v indiánské vesnici Lipo Lipo vybírají samy, když jsou jim čtyři roky. Stéphane má sebou sice mobilní telefon a notebook s anténou, ale ve vesnici Lipo Lipo plyne čas jinak než na burze v Paříži, elektrickou zástrčku tam jen sotva najde a o tom, co je skutečně důležité, mají indiáni zcela jasno. (Česká televize)

(více)

Recenze (44)

ArsenalEagle 

všechny recenze uživatele

Tenhle ten film jsem jako malý zbožňoval, díval se na něj každý 2 měsíce a pořád mne to bavilo. Nemám nějak extra rád takové ty rodinné francouzské komedie, ale tohle mne uchvátilo. Samozdřejmě nesmí chybět ani záporák, kterého stvárnil ukrajinský mafián s kleštičkami na prsty. Mimi-Siku pozná i svou první lásku... :) co dál povídat 70% za ty hodiny pohody u této rodinné komedie ()

Tyny 

všechny recenze uživatele

Skvělá podívaná, rozhodně lepší, než remake s Allanem. Je o mně známo veřejné tajemství, že nemám ráda remaky a tady se to prostě potvrdilo. Tohle je skvělá rodinná, dobrodružná komedie u které jsem se skvěle bavila. Scéna s pavoukem a s rybičkami z akvária jsou skvělé a celkově má film dost poutavou atmosféru. Super. ()

Reklama

Bernhardiner 

všechny recenze uživatele

Malý indián ve městě je komedie založená na střetu dvou kultur. Mimi-siku, který se svou matkou žije spolu s indiány, vidí poprvé svého otce, který ho vezme na výlet do Paříže. Tam nastává několik vtipných situací (výstup na Eiffelovu věž, uspávání lidí apod.), nicméně není to celkově nic víc než jen malé příjemné rozptýlení. A ta snoubenka hlavního hrdiny mi byla vážně nesympatická..55% ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Jako malej jsem na tom neuvěřitelně ulítával, a aspo jednou měsíčně jsem nato koukal. Teď cca. po 6 letech co jsem to neviděl, jsem to zkoukl znova a sice už mě to tak nebralo ale furt je to na poměry pohádek co vydává Vapet slušný nadprůměr(některé ty pohádky jsou fakt příšerné). NAvíc herec hrajícího malýho indiána je aspoň trochu normální narozdíl od svých kolegů. A Lhermitte je prostě borec. Krásná příroda dobří herci a příjemná hudba. Za mě dobrý. ()

Vesecký 

všechny recenze uživatele

Dívalo se na to příjemně, už jsem to kdysi viděl. Kdybych měl volit mezi světem byznysu a malou indiánskou vesnici ztracené v pralese, tak bych taky volil tu vesnici. Ne, že by se přitom člověk popadal za břicho, ale tenhle film se dá vidět, i když by ho možná lépe ocenily děti. Za názorné ukázání, jak hluboce nemorální je dnešní svět v kontrastu se světem uprostřed panenské přírody dávám čtyři hvězdičky. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama