Posádka hvězdné lodi se probudí ze stáze. Nikdo ze šesti členů posádky si však na nic nepamatuje. Při prozkoumávání lodi narazí na androidku, která však posádku vzápětí napadá a musí být uvedena do továrního nastavení. Zjišťuje se, že i data o posádce byla vymazána, android začíná s procesem jejich obnovy, podaří se získat destinaci lodi – odlehlou těžební kolonii, kam se loď vypravuje. Obyvatelé planety dodají posádce potraviny a varují je před tajemnou Razou, která má celou kolonii vyhladit. Po návratu na loď se posádka rozhodne darovat lidem na planetě polovinu zbraní, které našli na palubě. Následně se však odhaluje pravá totožnost posádky, všech šest členů jsou hledaní kriminálníci, a také jméno lodi – Raza. Dvojka, Portia Lin, si uvědomí, že nepřiletěli jako kurýrní loď, přiletěli osadu vyhladit. (ReichelTomas)

Mr.Ripley

Jak se trailery zdály nadějné, výsledek je takový nijaký. Nepolíben komiksovou předlohou jsem po dlouhém přemáhání sáhl po pilotu a překvapivě nebyl rozčarován natolik, jak jsme původně očekával. Celková premisa a charaktery postav nejsou nijak originální, ne nadarmo většina prvků připomíná legendární SG-1 ságu (Paul Mullie & Joseph Mallozzi stáli u zrodu televizního veterána a jeho odnoší). Co překvapí je obstojné provedení - kamera a design (na Syfy). Po závěrečném "twistu" bohužel nemám chuť v cestování s touto sebrankou pokračovat. 60% ()